Ку ка ку ка ку• 15 октября в 15:41

Ранні місячні

Сьогодні говорила з кумою,у її дитини в 3 класі почалися місячні.Дитині майже 9 років.Худенька десь 140 зросту.Ходить на гімнастику.Я раніше не задумувалась над цим,просто у самої дитині 6 років і вже якось стрьомно...
Це дійсно зараз так рано у дітей перехідний вік?
Шпондєр• 15 октября в 15:42
Ну типа у всех по разному. В редких случаях и в 9 могут начаться
автор Ку ка ку ка ку • 15 октября в 15:45
Ответ дляШпондєр
Так їх треба зупиняти,бо кажуть що і ріст зупинеться,щоб хоч вирости
Я такая - жду трамвая• 15 октября в 15:46
Це варіант норми, але рідкість. Те, що так трапилось у вашої знайомої не означає що так буде у вашої доньки. У моєї почалися в 11, у більшості подружок в 12-13.
Чемодан-Вокзал-Майами• 15 октября в 15:48
Ответ дляКу ка ку ка ку
Треба йти до лікаря, місячні розпочинаються вже після інших ознак статевого дозрівання. І оволосіння, і груди у 7-8 років- зарано. Тому якщо побачите таке у дитини, то йдіть до дитячого ендокринолога та гінеколога
Шмоточницаца• 15 октября в 15:56
У моєї малої і половини однокласниць в 4 класі у віці 10 років почались менструації.
Белая котичка• 15 октября в 16:00
Ответ дляКу ка ку ка ку
Что б испортить все, в меня знакомая так бесплодной сделала дочку
Белая котичка• 15 октября в 16:00
Автор это в пределах ноомы
автор Ку ка ку ка ку • 15 октября в 16:04
Ответ дляБелая котичка
🤯
автор Ку ка ку ка ку • 15 октября в 16:07
Ответ дляБелая котичка
Автор это в пределах ноомы
Раніше у дівчат майже з 11 -14 років починалися,якось так пам´ятаю.Слухала сьогодні доктора Білоконь,то ранні місячні=низький зріст,тобто з початком КД зріст стає повільний,і через 2 роки зупиняється зовсім,дитина не може вирости закладений зріст
Статус Ква• 15 октября в 16:07
Ответ дляКу ка ку ка ку
Рост не от этого зависит.
Файна_зупка• 15 октября в 16:19
Ой, у меня месячные около 10 начались при росте 151, в 14 выросла в 172
Сірничок• 15 октября в 16:20
9 лет - это вариант нормы. Вообще норма 9-16. В 7-8 еще гормонально блокируют, в 9 уже нет.
Файна_зупка• 15 октября в 16:20
Ответ дляКу ка ку ка ку
Что за бред? Вы вырастите насколько заложенно генетически. У малой начались была 156, вымахала до папкиных 178
Сірничок• 15 октября в 16:20
Ответ дляКу ка ку ка ку
это неправда. Иначе большинство девочек были бы около 150 см.
автор Ку ка ку ка ку • 15 октября в 17:54
Ответ дляФайна_зупка
За 2 роки після початку?
Файна_зупка• 15 октября в 17:55
Ответ дляКу ка ку ка ку
За 2 роки після початку?
Без разницы во сколько начались при каком росте. Вырастет в заложенный генетикой рост
автор Ку ка ку ка ку • 15 октября в 17:55
Ответ дляФайна_зупка
Ого,прямо скачок аж в 14 був,чи росли поступово?
автор Ку ка ку ка ку • 15 октября в 17:56
Ответ дляФайна_зупка
Зрозуміло
Файна_зупка• 15 октября в 17:56
Ответ дляКу ка ку ка ку
Сначала как то по немного, потом резко, скачком
Ответ дляФайна_зупка
Ого,цікаво)
Файна_зупка• 15 октября в 17:57
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ого,цікаво)
У малой также, скачком