Пасхальний тролік• 15 октября 2025
МРТ, кто делал, зайдите пожалуйста
Надо делать МРТ, боюсь страшно, никогда не делала, как подготовиться морально, это ж закрытое пространство и т.д.вообщем накрутили себя(((( подскажите кто делал МРТ.
Зажуженная Жужжа• 16 октября 2025
Ответ дляCopy-Paste
Скрін з М24
Звичайно, бо в М24 і КТ є)
Тошиба аквіліон прайм називається бренд апарату КТ, що на вашому першому фото.
На другому вашому фото, так, апарат КТ. Сіменс.
Якщо ви не розрізняєте, що таке труба, а що таке бублик, то ваша патологі відноситься до медичних)
Copy-Paste• 16 октября 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Звичайно, бо в М24 і КТ є)
Я робила і КТ і МРТ
Принципової різниці з боку пацієнта не помітила. НаКТ не зовсім труба. Там теж типу бублика, може трохи ширше. Але дуже схоже. В мене голова стирчала з одного боку, а ноги з іншого коли поперека МРТ робили. Я не лежала в трубі.
В ви якщо працюєте, не сперечались би, а пояснили автору саму процедуру, щоб не боялась.
Пасхальний тролік
• 16 октября 2025
Ответ дляУсатая полосатая
А куди де будете робити, якщо це Київ?
Насправді нічого страшного, мені коли робили 5 ділянок, я знатно відпочила. Бо де ще можна було лежати стільки часу, щоб ніхто ні чіпав.
Буду робити у Дніпрі
Пасхальний тролік
• 16 октября 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
..так, апарат МРТ на другому скріні.
Я там працюю, якщо що
Як робітник, дайте поради, як налаштуватися. Розкажіть як проходе МРТ попереку, я хоч буду розуміти що мене чекає.