Пилосмок працює• Изменено 15 октября 2025

А вам дивно почути від жінки, що вона лікує щось "по жіночому"?

Чи каже: прооперували щось там по жіночому. Чому не можна сказати видалили кісту, чи лікую міому. Не розумію цього ’по жіночому’, ’по женски’. Ну скажи вже накрайняк ’лікую гінекологію’. Жінки соромляться? Чи взагалі не вникають у питання, що їм там лікують або оперують?
Рожайтретьего• 15 октября 2025
Не считают просто нужным говорить , что им делали и имеют на это право
Сердючка• 15 октября 2025
Ответ дляMargaret Rose
Так, бісить коли таке чую. Думаю, що це пережиток патріархату, коли все жіноче вважалося непристойним. Навіть зараз бояться про місячні (природній процес, навіть не суперстрашний, завдяки якому взагалі існує життя) при чоловіках згадувати (а то що? втратять свідомість? ментальний член відпаде ?)
А вы прям всегда рассказываете в подробностях о болезнях?
автор Пилосмок працює • 15 октября 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А вам прям с подробностями? А когда говорят ЖКТ тоже просите более детально уточнить болячку, а зачем ?
А навіщо взагалі спілкування між друзями? Обмін інформацією. Щось підкажуть з власного досвіду, або досвіду друзів, знайомих. Як ви думаєте, навіщо беруть іншу думку лікаря? І де брати того іншого лікаря, як не по рекомендації знайомих
Я шалунья• 15 октября 2025
Ответ дляПилосмок працює
Погоджуюсь. Якось дивно звучить: милий купи мені прокладки, будь-ласка, бо в мене болить живіт
Одно дело обсуждать боль в животе и прокладки с мужем или другим близким человеком. Но не с чужими людьми, это неприлично. Просто не принято у культурных людей, как не принято говорить про унитаз, испражнения, роды и дефлорацию. Это запретные темы.
Сердючка• 15 октября 2025
Ответ дляПилосмок працює
Ну гонорея це не по жіночому. Це вже й по чоловічому може бути. Венерологія це інше
Что у вас там за окружение? 🙄
В моїй хаті моя правда• 15 октября 2025
Я вообще не вдаюсь в подробности. Могу с близкими или кому доверяю обсудить и прямо сказать. Остальным знать необязательно что там у меня
В танке• 15 октября 2025
Ответ дляПилосмок працює
А потрібно - купи мені прокладки бо в мене менструація . Сьогодні перший день циклу , виділення рясні зі згустками - тому обери олвезй найтовстіші
І сподіваюсь любий що окрім менструації у мене не буде проносу та блювання
Так ок ?
Margaret Rose• 15 октября 2025
Ответ дляСердючка
Так я не про те. Якщо людина не бажає розкривати деталі і розповідати - це її справа (неважливо якого роду захворювання - гінекологічне, кардіологічне чи шлунково-кишковий тракт).

Питання в тому, що про гінекологічні захворювання (і менструацію, наприклад) взагалі згадують дуже завуальовано - звідти і ростуть коріння того, що раніше дівчатка нічого не знали про місячні, доки вони не приходили (у ’Ті, що співають у терені’ 15-річна героїня (на дворі 1930-ті роки) знає, що таке онкологія, але не знає нічого про менструацію через табу цієї теми).
автор Пилосмок працює • 15 октября 2025
Ответ дляВ танке
Так ок ?
Ну це ви вже перебільшуєте. Фотку прокладок скинула і цього вистачить. Але ж казати при цьому болить живіт якось дивно. Доречі у багатьох живіт і не болить під час місячних
В танке• 15 октября 2025
Ответ дляПилосмок працює
Але у багатьох і болить
Небалувана Галя• 15 октября 2025
Ответ дляMargaret Rose
А когда говорят простуда или вирус не уточняя? Или там проблемы с зубами но не уточняют удалили левую верхнюю шестерку ? Или говорят по гинекологии? Или по урологии? Или там по неврологии проблемы? Ну кто там уточняет особо ? Кому чужим что надо
Сердючка• 15 октября 2025
Ответ дляMargaret Rose

Та как завуалировано? Мы ж не в пещерах живем и не в 30-х годах. И где нужно об этом говорить? Ну ок, сказала я мужу, что да, месячные начались и поэтому живот болит. Кому еще я должна рассказывать хотя бы завуалировано? Про болезни то же самое. Кому надо знать, тем рассказывают, остальным это зачем?
Margaret Rose• 15 октября 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Я вище написала відповідь. Дублюю
’Якщо людина не бажає розкривати деталі і розповідати - це її справа (неважливо якого роду захворювання - гінекологічне, кардіологічне чи шлунково-кишковий тракт)’
Сердючка• 15 октября 2025
Ответ дляПилосмок працює
Так а если болит живот? 😳
автор Пилосмок працює • 15 октября 2025
Ответ дляСердючка
Так а если болит живот? 😳
Але ж прокладки не від болю в животі купляють
Margaret Rose• 15 октября 2025
Ответ дляСердючка
Це вже перебільшення. Хто хоче - може не уточняти.

90% жінок з легкістю скажуть, якщо в них запитають (і вони захочуть відповідати), що у них шлунок болить через виразку, голова - через тиск, або легені - через бронхіт.

Про те, що живіт болить і самопочуття погане через менструацію - скажуть одиниці.
язззззь!!!• 15 октября 2025
Мені не дивно чути. Я розумію, про що вона
Як їй зручно - так і говорить. Кому треба - зрозуміє
В танке• 15 октября 2025
Ответ дляПилосмок працює
А якщо лоперамід купляють то теж потрібно уточнити що від проносу а не отруєння ?
Сердючка• 15 октября 2025
Ответ дляПилосмок працює
Т.е. вы говорите мужу, что у вас болит живот и он должен понять, что нужно купить прокладки? Или вы массовую рассылку делаете, что у вас болит живот и все сразу понимают о чем вы?
Мона Лиза• 15 октября 2025
Ответ дляПилосмок працює
Але ж кажуть лікую гастрит або був інфаркт. Ніхто не говорить щось там у шлунку чи лікую кардіологію
Або: вирізаю шишку у дупі)
автор Пилосмок працює • 15 октября 2025
Ответ дляСердючка
Я навпаки мала на увазі, що скажу ’у мене місячні, купи прокладки’. Біль в животі тут взагалі не в тему
Сердючка• 15 октября 2025
Ответ дляMargaret Rose

А вы не думали, что язва, давление… это болезни общие что ли, о них в основном все знают, а гинекологические и женщины то не все знают. Зачем вдаваться в подробности там, где особо не интересно
автор Пилосмок працює • 15 октября 2025
Ответ дляМона Лиза
Або: вирізаю шишку у дупі)
Оперую геморой. Невже це не краще звучить ніж вирізаю шишку в дупі?
Мона Лиза• 15 октября 2025
Ответ дляПилосмок працює
І те те звучить жахливо.
автор Пилосмок працює • 15 октября 2025
Ответ дляСердючка
Та ладно. Яка це жінка не знає про гінекологічні захворювання?
Сердючка• 15 октября 2025
Ответ дляПилосмок працює
Еще раз спрошу - что у вас за окружение? Есть жены, которые месячные называют болью в животе? А муж дурак же
автор Пилосмок працює • 15 октября 2025
Ответ дляМона Лиза
І те те звучить жахливо.
Це життя. Що тут жахливого?
Сердючка• 15 октября 2025
Ответ дляПилосмок працює
Вы бы серьезно рассказали всем знакомым о своём геморрое?
Мона Лиза• 15 октября 2025
Ответ дляПилосмок працює
Це життя. Що тут жахливого?
Ну життя різне) хтось норм сприймає, а мені неприємно, бо емпатія максимально працює. Мені прям боляче чути подробиці
Сердючка• 15 октября 2025
Ответ дляПилосмок працює
Я не все знаю, слава Богу. Зачем мне их все знать? Я не врач.