Ядвига Юсьлегко• 17 октября 2025
Драка в класі між хлопцем і дівчиною
Є в класі хлопець який порушує дисципліну, обзиває, чипляється. На уроці він знову чиплявся до моєї дочки і її подруги. Моя дочка відповіла йому доволі грубо ,його реакція плюнув їй в обличчя ( сидять в різних рядах по діагоналі). Після цього її подруга з власної ініціативи встала і дала йому кулаком в обличчя. Ніс цілий зуби теж просто синець під оком. А він встав і почав бити дівчину ногами, і штовхнув її що вона влетіла в парту вдарилася спиною і рукою.
Цей хлопець пожалівся мамі. Мама писала мені про те що бійку спровокувала моя дочка!!! І звісно пішла жалітися в школу. Вини свої дочки я не бачу. Єдине що не треба було так грубо відповідати йому.
Мене викликають до школи.
Тантрический кекс• 17 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
игнор со стороны вашей дочери мог бы закончится хепиэндом
нет, такие на игнор еще больше достают, видимо вы не учились в таком конченном классе
Мама Никитки-2• 17 октября 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Вам хочеться когось зробити крайнім, а по факту, там всі троє цю суперечку влаштували. В ідеалі при кожній школі повинен бути психолог, який розрулює такі ситуації.
Ні, крайній там хлопець, які сидів і чіплявся до дівчат.
А щодо психологів, не смішіть. Особливо при школах.
Кофе в лобби• 17 октября 2025
Ответ дляТантрический кекс
да неужели, и чем виновата дочь автора, ответив на оскорбления?
один с синим глазом, у второй подранная спина
а эта конечно молодец
вообще не при чем
а эта конечно молодец
вообще не при чем
Тантрический кекс• 17 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
а эта конечно молодец
вообще не при чем
а эта конечно молодец
вообще не при чем
то есть что ей в лицо плюнули, это ничего, для вас это норма?
Тантрический кекс• 17 октября 2025
еще интересно, где был учитель в это время и почему не следил за дисциплиной
Кофе в лобби• 17 октября 2025
Ответ дляТантрический кекс
уже выяснили за 9 страниц за что именно?
само по себе это вообще не норма но держала бы язык за зубами - никто б не плевался
теперь заварила всю эту кашу
Мама Никитки-2• 17 октября 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Вчителі зазвичай на перерві з дітьми не сидять
Звідки ви взяли про перерву? Автор написала «Урок проводила, втрутилася в бійку на відео видно коли вже в парту влетіла дівчина.»
Тантрический кекс• 17 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
теперь заварила всю эту кашу
за то, что ответила на его обзывания и цепляния.
Кофе в лобби• 17 октября 2025
Ответ дляТантрический кекс
что именно ответила - простите если было, просто не читала
Тантрический кекс• 17 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
грубо ответила, что именно, не знаю, но он первый лез и он виноват, а не ее ответ.
Мама Никитки-2• 17 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
теперь заварила всю эту кашу
Вчить своїх дітей не чіплятись до інших. Очі будуть неподсвічені
Тантрический кекс• 17 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
теперь заварила всю эту кашу
та и мальчик тот мог не плевать и не устраивать дальше драку, по этой логике, получил кулаком и сидел бы тихо.
но вы почему-то виноватой девочку делаете
Кофе в лобби• 17 октября 2025
Ответ дляТантрический кекс
грубо ответила - это настолько мягко звучит
по факту виновата теперь подруга
которой по сути досталось не за что
по факту виновата теперь подруга
которой по сути досталось не за что
Мама Никитки-2• 17 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
Яка різниця що. Це не привід плювати в обличчя чи бити ногами.
Кофе в лобби• 17 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
и вам вечер в хату
у нас таких проблем нет
Кофе в лобби• 17 октября 2025
Ответ дляТантрический кекс
да, мог
но знаете иногда можно такое сказонуть.....
не зная ситуации в деталях, сложно судить со слов автора
Тантрический кекс• 17 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
по факту виновата теперь подруга
которой по сути досталось не за что
по факту виновата теперь подруга
которой по сути досталось не за что
какая разница что она ответила тому, кто достает? Только он виноват, полез первый.
и никакой ответ не оправдывает плевок в лицо.
Мама Никитки-2• 17 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
да, мог
Угу. Зґвалтували - сама дура вина - коротку спідницю вділа
🤦🏻♀️
Борисфенка• 17 октября 2025
Хлопчик отримав по ділу, наступного разу подумає, чи чіплятися до дівчат та плюватися.
Хлопців він не чіпає, бо мабуть не раз вже отримував.
Кофе в лобби• 17 октября 2025
дамы
деритесь, бейтесь, плюйтесь
вы и детей этому учите
всем хорошего вечера
все можно было бы решить спокойней
деритесь, бейтесь, плюйтесь
вы и детей этому учите
всем хорошего вечера
все можно было бы решить спокойней
Чебураха з перцем• 17 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
При нашій школі є прекрасний психолог, яка дуже круто конфлікти зводить нанівець. І ви там не були, тому точно судити хто крайній не можете
Новопоштинская• 17 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Тобто вчителька не при ділах? Я б ще запитала чим вона займалась, коли все це сталось?
Я могу сказать))
99.9% стояла спиной к классу и писала что-то на доске.
Обзывание, плевок, удар- это дело 15 секунд. Даже добежать не успеешь если это не первая парта
Борисфенка• 17 октября 2025
Ответ длявсегдаДаДа
маму мальчика нахрен послать
Без толку, такі мами безбашенні.
Хлопчик отримає здачі від кожного в класі, може трохи вгомоняться. Але якщо діагноз - тоді печалька.
Кусюче сонечко• 17 октября 2025
Висловлю непопулярну думку - в класі був такий хлопчик-забіяка(без діагнозу). Допоки з ним розмовляли чи ігнорували - продовжував чіплятися. Якось мені накипіло і після того як він щось на мене сказав, сидячи за партою, я налетіла ззаду, виривала волосся, царапала очі, вуха шию. Він звісно оборонявся як міг - мені також влетіло. Вчитель нас розборонила. І о чудо! Що ж сталось далі? Почав обходити мене десятою дорогою! Дивився з-під лоба ображено, але слова не смів сказати. Ми були у 8 класі, то ж це десь 12-13 років. Свою дитину такому вчити не буду, але чомусь у житті з такими паскудами лише сила працює
Муркошечка• 17 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Неможна дитину відрахувати зі школи. Апріорі. Ніяк. Жодна директорка не піде на грубе порушення цілої низки законів починаючи з конституції,
Тем не менее Сашу отчислили. Возможно и успеваемость сыграла свою роль. Имя помню только потому что недавно пересматривала видео и спросила у дочери что это за мальчик все время скачет и ко всем цепляется
Will_Be...• 17 октября 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я не мовчала. Навпаки висказалась достатньо.
’Достаточно’ - это когда мама и неадекват извиняются, уходят со школы, и компенсируют пострадавшим ущерб. А тут:’ к моей дочке нет претензий, а мама подружки сказала, что лучше б побои пошла снять’. Я Вам утром говорила, что бы той маме сказали это сделать и в школу идти уже с бумагами от СМЭ, и готовым заявлением в полицию.
Добродійка• 17 октября 2025
Ответ дляСарафанное радио
Ну, если ее родители сумеют замять конфликт то и выпороть
Ибо удар в голову- хорошая почва для кучи жалоб
Только здесь делают вид что не понимают
Який ви кумедний.
Поміркована думка• 17 октября 2025
Ответ дляМуркошечка
Зазвичай батьки толерують таку поведінку
Більшість батьків вчать давати здачу. Тепер хай вигрибають усі.
А можна було просто зібрати докази на того хлопця, показати вчителю й директору. Якщо б не відреагували, піти у поліцію.
Плету корзинки• 17 октября 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я написала що єдина провина моєї це занадто груба відповідь. Але як би хлопець на уроці вчителя слухав в не ліз то й не було б нічого.
На этом и стойте. Я бы обеих девочек защищала. У подруги вашей дочки терпець урвався. Вероятно, не первая же ситуация с этим мамкиным героем