Позаземний розум• Изменено 17 октября 2025

Понимаю женщин, которые заводят любовников…

Чаще обычного, это не потребность в сексе, а потребность быть желанной, любимой, красивой ( хочется стараться для того кто это оценивает) а не кому все фиолетово. Потребность в эмоциях

Мужиков которые заводят любовниц, понять не могу, эти бесятся с жиру и отсутствия силы воли, интеллекта. Женщин понимаю и обнимаю

Всем нам по восхищающемуся мужику ❤️
Баррикадница• 17 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
т.е. неухоженную женщину мужик должен кружить и налево не смотреть?
а прунцеса должна выглядеть ухоженной только для того, кто ее кружит?

может прунцесе пора снять корону, подойти к зеркалу и понять, что ухаживать за собой надо прежде всего для себя
Цікаво. А може бути що для чоловіка вона не доглянута, а для коханця супер сексі?
автор Позаземний розум • 17 октября 2025
Ответ дляБаррикадница
Нагадало. Був у чоловіка друг на 15 років старше.
Ми одружувались. А він вже був давно одружений.
І застерігав мого чоловіка. Що з гарненьких легких наречених виростають злі відьми.
Згодом коли я ближче познайомилась з його другом і його дружиною
Зрозуміла.
Його дружина тягла всю сім´ю, бізнес, дитина. Угождала його вредній матері. А він весь час витрачав їх кошти, любив випити в компанії і трішки пойобував жінок на стороні.
І уявляєте! Його дружині це не подобалось!
Вона ругала його, злилась. І напевно вже не хотіла сексу.
І я тоді зрозуміла звідки беруться злі, агресивні жінки
Вооот.
Так и есть. На самом деле нормальным женщинам многого не нужно, тогда она одарит счастьем всех. Немного ответственности, эмоций к ней, внимания, любви и никаких злых ведьм не будет
АнтиТанкист• 17 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Вам перший абзац не ріже око?Якщо принцесу кружать, то вона буде доглянутою. Якщо не кружать, то нема сенсу.
тобто для себе нічого робити не потрібно?
АнтиТанкист• 17 октября 2025
Ответ дляБаррикадница
а яка вона для себе?
Весёлая морковка• 17 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Дружина
Ви з розумінням поставитесь до тієї хто буде спати з вашим чоловіком?
cTpawHoegeJIo• 17 октября 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Ну так мужчина для нее кусок мяса) Какая разница)))
Nathalie27• 17 октября 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Чужая семья-потемки. Даже из вашего примера не ясно что стало тригером.
Давайте подумаємо, що ж в цій ситуації стало тригером для злої зай*баної жінки? Загадка…
Весёлая морковка• 17 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Вооот.
Автор не перегравайте. насправді дуже багато всього потрібно жінкам
Nathalie27• 17 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Щоб щось для себе робити - повинен залишатися на це ресурс. А коли після роботи друга зміна у плити і з дітьми, а від чоловіка за це навіть доброго слова не дочекаєшся, то де брати той ресурс?
Весёлая морковка• 17 октября 2025
У всіх, без виключення, у цьому світі є потреби і очікування. Емоційні, фізичні, інтелектуальні, матеріальні, різні...Всі без виключення, намагаються їх задовольнити, різними способами, автор. І немає значення жінка ти чи чоловік, якщо потреби не задовольняються в шлюбі, вони задовольняються десь в іншому місті.
Баррикадница• 17 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Саме так. Чим більше зла та зайбана жінка. Тим цікавіше дізнатись її біографію.
Бо я не бачила таких двадцятирічних
Горлаю зрання• 17 октября 2025
Ищут любви в других только те, кто сам себя не любит, у любящих себя женщин любящие их мужья и им не нужно гонять в поисках любви на стороне!
Пластилин_Колец• 17 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Подумайте почему она до такого довела
Весёлая морковка• 17 октября 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Це дуже смішно. Якщо у любящей сЄбя жінки, любящій сЄбя чоловік, то вони будуть тягнути ковдру лише кожен сам на себе. Щасливий шлюб коли люблять один одного. Не гонять, а задовільняти свої потреби.
Баррикадница• 17 октября 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Подумайте почему она до такого довела
Мудрішою треба бути?
Горлаю зрання• 17 октября 2025
Ответ дляБаррикадница
Зрозуміла.
Но ее ведь никто насильно с ним не держит и она даже материально от него не зависима. Так кто лох в этой истории ? Мужик, что живет как хочет или женщина рабыня этого мужика непотребного ?
Ответ дляВесёлая морковка
Іноді потреби деяких людей не може задовільнити жодна людина, бо вона одна наприклад, а людинка потребує багатьох
І часто це саме стосується чоловіків, бо у них чи травми якісь чи задовільнення відчуття влади і що він красунчик потрібен багатьом жінкам
Весёлая морковка• 17 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
І це нормально. Всі різні. В жінок травм на багато більше, вони емоційніші. Сприйняття у них інше.
Баррикадница• 17 октября 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Не тримає. І так, вони розлучились.
Зараз вона так і займається бізнесом, бачу часто подорожує.
Дитина виросла.
А друг сім´ї знайшов чергову злу дружину, яка лається що він бухає
АнтиТанкист• 17 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Треба пам´ятити й про себе, виділяти час й на себе.
Якщо цього не буде, інши члени сем´ї, по-перші, це чоловік, також не будуть вам приділяти уваги.
Горлаю зрання• 17 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Ой, таким особо не изменяют
Я видела когда нежным, красивым, добрым, полностью себя отдающим потихоньку начали изменять, сначала эмоционально, потом и физически.
Очень часто мужики теряют интерес к своей даме, какая она бы не была, не знаю что там с гормонами. А женщине сложно смириться что относятся к ней как мебели, она тухнет тогда еще больше
Потому-что большинство женщин сами себя не любят
Ответ дляГорлаю зрання
Если бы все так было, никто бы пары вообще не создавал. Все бы любили себя и этого было бы достаточно
Ответ дляВесёлая морковка
Я в першу чергу з нерозумінням ставилась би до чоловіка у цьому випадку
Горлаю зрання• 17 октября 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Нет, они просто будут любить друг друга взаимно!
Для вас любить себя это автоматически не любить окружающих? Странная логика. Человек неумеющий любить себя, не умеет любить никого !
Добра, коли сита!• 17 октября 2025
Ответ дляНога на ногу
А если в конкретной ситуации именно женщина бесится с жиру?
Я знала несколько случаев, где мужья были просто замечательные, но им все равно изменяли. Одна знакомая нашла себе какое-то одоробало, бросила мужа, а через год просилась обратно
Аналогічна ситуація, чоловік реально класний (гроші, допомога, всі питання), жінка завела коханця (молодший, гарний, п_здобол професіонал), потім пішла до нього, через 2 місяці намагалась повернутись до чоловіка.
Ответ дляГорлаю зрання
В этом есть смысл. Но иногда любовь к другим включает жертвование чем-то, терпение трудностей и непонимания.
Иначе при любых неприятных ощущениях нужно было бы уходить в закат
Мужики часто так и делают, фокус на себя и через 10-15-20 лет женщина уже не знает чего хочет, потому что мужик прогнул всю семью под свои интересы, однобоко как-то
Весёлая морковка• 17 октября 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Ні це для вас любіть сєбя, це автоматом отримати чоловіка який буде любити вас. А це не завжди так. Є тисячі прикладів успішних, гарних жінок, доглянутих яких кидали чоловіки і обирали гірших, по всім параметрам, всупереч вашим висловлюванням.))
Весёлая морковка• 17 октября 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Я не люблю окружаюших, але поважаю себе. Я не розумію як можна любити когось, лише за його любов до себе. Якщо ви не вкладаєте нічого в стосунки, то на одному коханні до себе, вони не тримаються. А ваш пост саме про це. Люби себе і отримаєш все на блюді. Що стосовно взаємності, також все відносно. В стосунках часто хтось любить, а хтось дозволяє себе любити
Прокачую сідниці• 17 октября 2025
Ахаха, это пишет женщина, которая орёт, что красится ДЛЯ СЕБЯ! наряжается ДЛЯ СЕБЯ! худеет попу ДЛЯ СЕБЯ! рожает детей ДЛЯ СЕБЯ! стираетубираетготовит ДЛЯ СЕБЯ!
Пластилин_Колец• 17 октября 2025
Ответ дляБаррикадница
Мудрішою треба бути?
Может и так, не знаю.