Огірок та Помідорчик• 17 октября 2025

Нормально знайомитись у транспорті?

Їхала у автобусі поруч з симпатичним чоловіком, намагався роздивлятись мене, думала може познайомитись хоче, а ні, вийшли і розійшлись різними дорогами...
Мульйонерша• 17 октября 2025
То дрочер був,злив емоції непомітно і звалив
Дівка в намисті• 17 октября 2025
Так надо было в глаза ему посмотреть, посмотри советы в Инстаграм...
автор Огірок та Помідорчик • 17 октября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Та він збоку поруч сидів, незручно було. Таки чоловік , думала може хоч спитає щось, щоб зав´язати розмову, а ні.
Дівка в намисті• 17 октября 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Значит вам показалось, что он на вас смотрит
Фиона Шрековна• 18 октября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Та ну))
В мене був випадок, що чоловік так задивлявся.
Хвилин 10 майже лише на мене і дивився.
Все ніяк не міг відвести погляд.
Було видно, що дуже сподобалася.
Аж почервонів))
І так і не підійшов....((
З обома чоловіками офіційними в інтернеті познайомилася.
На вулицях ніхто до мене не підходить, хоча я гостра на язик і можу заговорити будь- кого
Грибной_Дождик• 18 октября 2025
Я тоже в транспорте на людей смотрю , это не значит , что они мне нравятся. И даже если внешне вы привлекательны для него, то, что он на вас смотрел ни к чему не обязывает, скорее всего у него и семья есть. Чаще всего знакомятся пьяные а трезвые просто смотрят, или трусят, или дома жена с детьми.
автор Огірок та Помідорчик • 18 октября 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Та ну))
Хвилин 10 майже лише на мене і дивився.
Все ніяк не міг відвести погляд.
Було видно, що дуже сподобалася.
Аж почервонів))
І так і не підійшов....((
Отож, мені здається, що нормальний середньостатистичний чоловік теж боїться, соромиться і т.д. підходять хіба найсміливіші і не факт, що кожній підійде потім такий характер((