Лиса Патрикевна• 18 октября в 01:47

Ну что, конец войне? Зеленский согласился с заморозкой по линии фронта

Кто думает, что очередной раунд переговоров что-то даст и действительно все прекратится?
Стрекоза любви• 18 октября в 16:17
Ответ дляМаска-0b9f
Ви хочете жити без окупанта,а ми просто хочемо жити.Маємо на це право?
Ого, ви спеціально мене розблокували, щоб це написати? 👌
Звісно, кожен має право просто жити. Але саме російська агресія забрала це право звичного життя і в мене, і у вас (р.s. під питанням звичайно, бо ваша риторика часто пронизана російськими наративами)
Ми не прийшли до росіян, це вони прийшли до нас.Тому якщо хочете просто жити, то скажіть це тим, хто розв’язав війну.
Реверанс• 18 октября в 16:17
Ответ дляМаска-0b9f
Не вийде так в окупації.
Коротка память в деяких.Освіжу трохи Буча та Бучанський р-н за місяць окупації - більше 1200 загиблих.Багато дітей.
Вони всі хотіли просто жити.Не приймали участі в війні.
Не вийшло.
Маска-0b9f• 18 октября в 16:22
Ответ дляСтрекоза любви
Чому російська агресія не забрала право звичного життя у чиновників,урядовців,депутатів та їх сімей?Коли самі чесно відповісте собі на це запитання,то моя риторика не буде для вас проросійською.
Маска-0b9f• 18 октября в 16:25
Ответ дляРеверанс
Не вийде так в окупації.
Не вийшло.
В процесі помсти за Бучу вже загинули сотні тисяч.Мільйони калік фізичних та психічних.А для того,щоб не повторювалася Буча,потрібна дипломатія.Он за ремонт ЗАЕС домовилися і обстріли припинили.
zajka12• 18 октября в 16:26
Ответ дляРеверанс
Ви бачили,що відбувається з будинками якщо не збивати?
Люту діч пишете.
Не збивати,то буде так,як з тими містами від яких тільки назви й залишились.
Прекрасно, що це пишуть порохоботи, та само як і коментують дії тцк, при тому, що за закон про мобілізацію єс дав всі свої голоси . Тобто що було б якби при владі був не клоун, а нічого, все було б так само, примусова мобілізація під соусом залякування Бучею.
Стрекоза любви• 18 октября в 16:28
Ответ дляМаска-0b9f
Корупція на всіх рівнях, несправедливість - це внутрішня проблема, але війна - зовнішня агресія. І одне не виправдовує інше.Необхідно боротися з корупцією, і захищатися від окупанта - це різні фронти.
Karina_B• 18 октября в 16:30
Главное, чтобы поскорее всё закончилось. А позже разберёмся, кто 3,14здел, а кто правду говорил.
Микса6• 18 октября в 16:31
Ответ дляСтрекоза любви
Захищатися - це не «вмирати до останнього», а не дозволяти вбивати, гвалтувати, катувати і окуповувати. Якщо не захищатися, то просто не буде того «останнього» - не буде країни. Я хочу жити в Україні без окупанта.
Чи ви вважаєте, що росіяни прийшли нас рятувати, в ми просто заважаємо цьому, обороняючись?
Произойдет скорее ’до останнього’, чем вас убьют, изнасилуют и т п. Что-то по крымчанам не заметно что их гвалтували та катували.
KrupinkaSs• 18 октября в 16:32
Ответ дляСтрекоза любви
То шо робить,воювати ще 10-20-30 років?
Кожен наступний рік буде гірше попереднього для України і українців.Це крах в усіх сферах,це кам´яний вік без інфраструктури і технологій.
Ми як ті дурачки ,що копьями і луками воюєм проти гармат і рушниць.
Пора вже свою національну гордість засунути в одне місце і йти домовлятись і приставати на умови іншої сторони і намагатись висувати свої.
Nathalie27• 18 октября в 16:32
Ответ дляIphone25
У вас нет детей и мужа. Вам не понять, как это, бояться за них из-за безумного клоуна
Война должна прекратиться!
У мене є рідні і друзі, які служать. І я хочу, щоб війна припинилася.
Безумний клоун, який хоче продовження війни сидить в Кремлі.
Реверанс• 18 октября в 16:32
Ответ дляzajka12
Часів попередника в добровольцях стояли черги.
Часів клоуна найкращі йдуть в СЗЧ.
Порохоботи це ті,що вміють думати?
До речі часів попередника пан Зеленський 4 повістки порвав на сцені і йому за те,нічого не було.
Так,що не видумуйте.Час прекрасно показав,хто є хто.

https://www.tiktok.com/@buratino_tv/video/73389158...
Микса6• 18 октября в 16:33
Ответ дляРеверанс
Не вийде так в окупації.
Не вийшло.
У крымчан выходит
Стрекоза любви• 18 октября в 16:34
Ответ дляМикса6
Те, що ви «не помітили», не означає, що цього немає. У Криму тисячі людей сидять у тюрмах, сотні зниклих безвісти, є задокументовані катування кримських татар. Просто це не показують по вашому росТБ.
Реверанс• 18 октября в 16:34
Ответ дляМикса6
Чого це непомітно?
Навіть дитину в дворі втопили,при затриманні батька.Дощечкою накрили і важкий камінь зверху поклали.Нащо брехати в час інтернету?
Стрекоза любви• 18 октября в 16:35
Ответ дляKrupinkaSs
То шо робить,воювати ще 10-20-30 років?
Немаю бажання витрачати свій час на типову маніпуляцію з підміною понять.
KrupinkaSs• 18 октября в 16:35
Ответ дляzajka12
100 %, що за тим,що за тим европейська партія війни,одні і ті ж кукловоди руки яких по лікоть в дупах і петі і сьогоднішньої влади.Тіки народ не може пробитись через отой слиз телемарафону і зрозуміти це.
Маска-0b9f• 18 октября в 16:36
Ответ дляСтрекоза любви
А ви вірите в боротьбу з корупцією?Ну трапиться так,що Україні вдалося витіснити рашу зі своєї території.Відповзе вона у своє лігво.І тут же почнеться не бутафорна,а справжня боротьба з корупцією в Україні?Ну ми ж з вами тут вже тридцять років живемо,хоч один високопоставлений чиновник сів у тюрму?Та навіть у тій рашці деякі губернатори з мерами і ті сидять у тюрмі.
Микса6• 18 октября в 16:37
Ответ дляСтрекоза любви
Это вам сказал Марафон? У меня в Крыму вся родня живет. Но вам виднее))
Реверанс• 18 октября в 16:38
Ответ дляМикса6
У крымчан выходит
Володимир Балух розповідав,як у кримчан виходить.
На судах полковника Червінського.
З перших вуст
Karina_B• 18 октября в 16:38
Кому бы вы на этом фото дорисовали рога чёрта?
KrupinkaSs• 18 октября в 16:41
Ответ дляСтрекоза любви
Ок,а які ж це я поняття підмінила?
У нас перевага в людях які готові воювати?
У нас перевага в зброї і технології?
Це просто іздевательство і замилювання очей,джавеліни,байрактари,лендліз,леопарди,ф 16,томагавки ось ось і переможем,путін помре,росія розвалиться да?
Стрекоза любви• 18 октября в 16:43
Ответ дляМаска-0b9f
Ми не ідеальні, але це наша країна, і чистити її будемо самі, і точно не один рік. Головне, щоб не під дулом чужих танків та російських морд.
Ще зазначу, що корупція в Україні - це суспільне явище, від «простолюдина», до «чиновника». Лише масштаби різні.
Стрекоза любви• 18 октября в 16:48
Ответ дляKrupinkaSs
Ок,а які ж це я поняття підмінила?
У нас перевага в зброї і технології?
Підміна понять у вас проста, ви говорите не про причину, а про шанси. Ми воюємо не тому, що впевнені у перемозі, а тому що іншого вибору немає.
KrupinkaSs• 18 октября в 16:50
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Соседка Маши• 18 октября в 16:52
Ответ дляРеверанс
Тварь падлюча то лохи воюють?Лохи???
Так тепер добровольців називають?
Епоха котиків швидко скінчилася.
Когда вы поймете что они воюют за того самого Зе которого вы с дерьмом смешивате, у вас все сойдется
Стрекоза любви• 18 октября в 16:52
Ответ дляKrupinkaSs
Удалено администрацией...
Це моя особиста «авторитетно-гівняна» думка, бо ви ж власне нею цікавитесь. Якщо не чинити супротив, Україну чекає окупація. Я не хочу жити поруч з русомордими. Крапка.
Соседка Маши• 18 октября в 16:53
Ответ дляРеверанс
Не знаєте,чому саме при Зеленському виник рух НІ КАПІТУЛЯЦІЇ?
І саме армійці України ядро цього Руху.
Чому ?
KriskaA• 18 октября в 16:54
А що хуйло ? погодилось ?
Реверанс• 18 октября в 16:54
Ответ дляСоседка Маши
Вони воюють за свої родини.Не за Зе.
Зе не рівно Батьківщина.Всі знають,поки наші воювали,клоун Зеленський з кварталом своїх гоблінів розважав ворогів.
Ніхто нічого не забув.
Не в госпіталі ж до українців йому їхати.До своїх поїхав.В Берлогу.
KriskaA• 18 октября в 16:55
Ответ дляРеверанс
Не вийде так в окупації.
Не вийшло.
Ну чого....якщо вона вилизує і буде вилизували анус кацапам...може й пронесе ! Но ета ні точно :)