Зажуженная Жужжа• 18 октября 2025

Обиделись бы на маму?

За то что она отказалась приезжать на вашу свадьбу. Та и просто в целом встретится,время провести. Последний раз виделись 14 марта 22 года
Отказывается потому что типо ей дорога тяжело.
Поліпривіт всім• 18 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Мені 57 років і я не полечу 12 годин в літаку, навіть якщо мені пообіцяють вічне безсмертя. Бо дуже отікають ноги і починається тромбофлебіт. В гробу я бачила таке весілля.
К чему ваши идиотские фантазии???? Никуда маме автору 12 часов лететь не нужно.
Борисфенка• 18 октября 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Почекаємо уточнення від авторки. Поки що країна проживання засекречена. Але ще не вечір.
Нагадуємо попередні серії ’До мами з Ужгорода до Дніпра не доїхала, бо не було дві доби на дорогу’.
То мені цікаво, скільки мамі їхати з такими підрахунками, тиждень мабуть.
автор Зажуженная Жужжа • 18 октября 2025
Ответ дляНеробименінерви
Більше того, про 200 доларів ви були праві
С чего вы взяли, опять фантазии?
Ответ дляШалена красуня
тобто на погулять час був,поїхати провідати матір -фіг.
не дивно,що тепер вона не хоче їхати.
Вы не понимаете, мы приехали, погуляли и уехали, нам было с руки и не отрывало от обычной жизни. Если бы я поехала дальше, то выбило бы
Прикуси Язика• 18 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Тому я їй і порадила кинути 1000 доларів мамі. Але щось авторка не поспішає.
Ну тобто, повністю оплачена дорога і готелі для батька - це достатньо для нього, а саме на маму окремо треба 1000 долл?
Борисфенка• 18 октября 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Саме так, треба окремо. Щоб було на трамвай, платний туалет, булочку чи серветки - і це все на двох батьків на пару тижнів. А, і подарунки доньці і онукам і новоспеченому зятю, хоча б символічні.
Неробименінерви• 18 октября 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
На Рождество поедем. Я претензии не выдвигаю , просто не понимаю еиповедения
Забавный поворот темы. Так вы спрашиваете, не обидится ли на маму за 2 месяца до Рождества? И чтобы что, праздники провести, выясняя отношения или вообще не ехать?
Не ’что там вам подарить в связи с хододами, с отключениями, или просто вкусняшки и тд’. А обидится ли и в какой степени. Муж с вами едет?
Неробименінерви• 18 октября 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я не каждый месяц передаю, ну а почему 200 $ это не деньги. В Украине цены такие же. Передаю, когда есть возможность
Если бы я передавала 500 или другую сумму, то не написала бы ’почему 200 не деньги’. Нет, уже не очень деньги. По сравнению с вашими теперешними доходами.
Неробименінерви• 18 октября 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Вот и мама не хочет выбиваться из обычной жизни. Вы молодая и не хотите. А она уже и не хочет, и не может.
Svitlo_• 18 октября 2025
А ви чому не їздили до мами?
Svitlo_• 18 октября 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Потому что не могла. Работа, дети, школа , колледж. Вырвалась на 2 дня погулять
Якби моя дитина до мене не заїхала будучи в Україні - я б образилась
Прикуси Язика• 18 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Можна подумати, Вас прям так часто запрошують на весілля в Каліфорнії з оплатою дороги і готелей, і віза у Вас відкрита, але відмовляєте всім через 12-годинний переліт))
А вот недавно• 18 октября 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Не надо деньги , все оплачивается, уже написала. Или вы думаете я бы просила за свои деньги ехать?
Я думаю,что Вы не хотите никуда ехать и она не хочет.Все просто
Ответ дляНеробименінерви
Во -первых не нуждающиеся. А во вторых вы не представляете сколько надо на двух подростков? Какие мои доходы никого не должно касаться. Я передала сумму больше, чем вы написали в сентябре , была возможность, как раз и ДР мамы было, но вы все равно по своему все перекрутите
Прикуси Язика• 18 октября 2025
Ответ дляSvitlo_
Ну тобто, якби у Вашої дитини була можливість по часу доїхати тільки до Ужгорода, бо якби вона їхала до Вас, це було б тільки на вокзалі ручкою помахати і вже треба назад вертатися, Ви б відмовилися доїхати до неї в Ужгород разом повноцінно 2 дні провести, ще й образилися на додачу?
Борисфенка• 18 октября 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Мене чоловік запрошує з ним побачитися під час відпусток у Карпатах і до онука треба заїхати на день народження і я витрачаю неміряно грошей в пошуках легшої дороги і терплю цей кошмар у дорозі, бо не маю морального права відмовитися.
А от від весілля в Каліфорнії відмовитися значно легше, дуже близьких родичів в мене там нема і це дуже радує.
Прикуси Язика• 18 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Якби онук був в Каліфорнії і не було можливості виїхати, бо тоді б всі втратили захист, Вам би запропонували повністю оплатити всю дорогу, ночівлю і видатки в Парижі під час стиковки, теж би відмовилися?
Борисфенка• 18 октября 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Це тільки в молодості здається, що заради п´янки в Каліфорнії можна пролетіти пів-світу. На старість і в сусіднє місто вже не хочеться, ну його на фіг гасати по вокзалам.
Прикуси Язика• 18 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Знову ж таки, якби чоловік був з Вами, Ви б їхали разом і вся дорога була оплачена, плюс готель на відпочинок кожні 500 км, то був би зовсім не кошмар
Крем для арбуза• 18 октября 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Та не тяжело ей, лень. Со здоровьем все хорошо
це моя так говорить-та ніі це важко до тебе їхати..(я їй продумала найкомфортніший маршрут) Але от вас там Хорватія недалеко-от в Хорватію я б з´їздила, якщо ти мені тур знайдешь.
Тьфу. не спілкуюся вже пів року. не через це. Вашій мамі ви не треба.
Svitlo_• 18 октября 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Ситуації бувають різні. Але за три з половиною років не знайти часу відвідати маму - це для мене атас....
Борисфенка• 18 октября 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Відмовилася б. Бо якщо мене бахне інсульт по дорозі до онука, невістка такому ’подаруночки’ не зрадіє.
Це у вас інше мірило, буде ж весело і цікаво і вам всі раді. Коли привезуть лежачою - ні разу ніхто не зрадіє. Бабуся потрібна здорова і багата.
Прикуси Язика• 18 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ну, в мене лікар 76 років їздить кожні 3-4 місяці до дружини і дітей у Вашингтон з Києва, ще й встигає в Домінікану чи Мексику зʼїздили відпочити, і тітка 58 років, правда десь раз на рік до доньки їздить в Нью Джерсі, а до другої в Польщу регулярно. Вік то не вирок
Борисфенка• 18 октября 2025
Ответ дляПрикуси Язика
А давайте порахуємо весь цей казковий сервіс - скільки б авторка витратила, 3 тисячі, 5, 8? У неї є стільки?
То до чого ці фантазії ’Я все компенсую?’. Дорога на двох в два кінці, готель на двох на тиждень мінімум, купа супутник витрат з ночівлями у Парижах і Вроцлавах, харчування в аеропортах і на вокзалах, де кожна дрібничка в 3-5 разів дорожче, і це все по європейських і американських цінах для бідних українських пенсіонерів.
Борисфенка• 18 октября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
А в чому проблема купити тур до Хорватії? Їй можна доїхати тільки до вашої квартири?
Ответ дляБорисфенка
Да, есть на это, и плюс, есть где жить по нормальной цене, не отель
Борисфенка• 18 октября 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Але відправити грошами 1000 доларів нема? Хай їдуть з порожніми кишенями, ви контролюватиме все до копійки?
Ответ дляБорисфенка
Та где ж я писала, что им не отправляю деньги? Ещё и контролировать будем, ну это вообще
Борисфенка• 18 октября 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
На майбутню подорож відправили? Ні.
Так контролюєте ж - квитки купите, житло знімете. На інші витрати батьки мають самі знайти десь.
Ви коли на відпочинок їдете, за готель заплатили і поїхали з порожніми кишенями? Спробуйте разок, вас попустить.
Ответ дляБорисфенка
На майбутню подорож відправили? Ні.
На другие траты дадим деньги когда приедет папа. У меня он и так не с пустыми карманами, и деньги особо брать не хочет, то наша инициатива