Раз одела не бу• 19 октября 2025
Якщо чоловік почав ревнувати?
На фоні цього повністю зіпсувалися стосунки, можемо тижнями не спілкуватися. Це вже кінець?
Дайте подуться• 19 октября 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Якщо хтось починає шукати підстави, то це вже не про довіру
Якщо хтось дає підстави то це вже не про кохання/повагу
І судячи з усього то ви берега пустили ...
Борисфенка• 19 октября 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Платимо обоє , але я працюю багато, а в нього мінімум по пів дня вільних
Я ж саме про це. Ви тяглова коняка, а він лінивий пасажир.
При цьому ви ще маєте сидіти біля нього і втішати його нещасного.
Влаштуйте роздачу слонів. Щоб трохи прийшов до тями.
Раз одела не бу
• 19 октября 2025
Ответ дляДайте подуться
Що для вас підстави?
Xвостокрутелка• 19 октября 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Ні, я вдома
Весь час?
То до кого він вас ревную? І коли ви встигаєте йому ’зраджувати’ за його версією?
Раз одела не бу
• 19 октября 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Весь час?
Ні, мала на увазі зараз. В будні я на роботі до пізна
Xвостокрутелка• 19 октября 2025
Ответ дляРаз одела не бу
А я ні, бо це нормально. Я в такому ритмі працюю більше 20 років. Чоловік раніше теж був зайнятий нон стоп
Декілька відповідей тому ви працювали з дому 🤔
Xвостокрутелка• 19 октября 2025
Ответ дляБаба Йога
Так он не больной. Ну не хочет он жену с командировок ждать. Не хочет ждать с тусовок, пусть и рабочих. Почитайте, что тут пишут про корпоративв... Короче, я его понимаю.
Понимать можно, если судить по себе
У моего мужа ежегодно было по 3-4 командировки на 2-6 недель и у меня ни разу не было мысли про измены и ревность.
Если он начнет ревновать, для меня это будет повод для развода. Терпеть не могу недоверие и не понимаю как с ним можно жить
Xвостокрутелка• 19 октября 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Знайти рівноцінну квартиру в цьому ж районі надзвичайно складно. Якщо я з дітьми піду, він оренду цієї все одно не потягне та і 3 кімнати йому одному не потрібні. Тобто я з дітьми маю просто відмовитися від цієї квартири, яку я знайшла без жодної його учасі, щоб задовільнити якісь його дерев принципи.
Кто хочет - ищет возможности, к о не хочет, как вы - оправдания.
Для чего ваша тема?
Вы все равно ничего не будете менять
Живите дальше со своим мудаком и не скиглить
Для чего ваша тема?
Вы все равно ничего не будете менять
Раз одела не бу
• 19 октября 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Ні, ніде такого не писала
Мошей ницца• 19 октября 2025
Ответ дляНеВРотик
Я бы уже закончила эти отношения сама, не спрашивая мнений).
та прям так и закончила бы. охотно верим.
НеВРотик• 19 октября 2025
Ответ дляМошей ницца
А в чем проблема? Надо до конца жизни тянуть балласт?
Баба Йога• 19 октября 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Понимать можно, если судить по себе
Не всех такое устраивает. Вас устраивает, ок. Можно и за моряка замуж выйти, по пол года потом ждать или не ждать. Так , а ему чего ревновать
, дома то ждёте вы