Бабулька• 20 октября в 17:31
Ви б вели дитину на свято?
Донька хворіла, в садочку саме були репетиції до свята, сьогодні вийшли в садочок і дитина була тільки на першій репетиції, свято уже в середу
Я не шукала костюм так як вона сильно хворіла, і ми не знали чи будим взагалі на цій неділі. Виходить мені треба знайти костюм за день, і дитина виходить що побуває лише на двох репетиціях🤷 Як би ви вчинили?