Холодная каша• 20 октября 2025
Як уварити рідину у варенні?
Треба допомога.
Варення з гарбуза.Дуже багато рідини.
Як ту зайву рідину можна уварити,але щоб самі кубики не розлізлися?
Тільки про агар в голові крутиться ідея.
Може ще хтось , щось підкаже?
Варення з гарбуза.Дуже багато рідини.
Може ще хтось , щось підкаже?
Холодная каша
• 20 октября 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Есть специальный загуститель для варенья
На основі агара
Маска-0b9f• 20 октября 2025
Ответ дляМаю натхнення
Слить, закипятить и залить, и так играться несколько раз
Раз десять
Рожки-да-ножки• 20 октября 2025
Ви даремно білу частину цитрусових кинули, вона дасть гіркий смак
Рожки-да-ножки• 20 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Раз десять
Доки кубики не перетворяться у кульки
Холодная каша
• 20 октября 2025
А якщо уварювати окремо рідину,що з гарбуза виділилася з цукром? За кілька годин може стане густішою? А потім до тої вже загустівшої рідини додати кубіки?
Маска-0b9f• 20 октября 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Доки кубики не перетворяться у кульки
Нет,там весь смысл,чтобы проваривать саму жидкость без кубиков,аж пока она загустеет.
Маска-0b9f• 20 октября 2025
Ответ дляХолодная каша
Да
Маю натхнення• 20 октября 2025
Ответ дляХолодная каша
Это несколько дней надо,
Холодная каша
• 20 октября 2025
Ответ дляМаю натхнення
Это несколько дней надо,
Мабуть.
Бо судячи з консистенції це більше на компот схоже,ніж на варення.
Ще знаю кетчуп загущують кукурудзяним крохмалем. Але чи буде те варення з крохмалем смачне?Чи зберігатиметься хоч пів року?
Робила цукати,залишився гарбуз.Вирішила ще варення зробити+цитруси. Бо шкода викинути і в морозилці місця немає.
БершкомангоЗар• 20 октября 2025
Ответ дляХолодная каша
Мабуть.
Автор, вам надо слить этот сок и уваривать до сиропа, а потом варить уже с тыквой.
Холодная каша
• 20 октября 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
1.5кг цукру + 2кг гарбуза. Засипала гарбуз цукром.виділилася рідина і цукор розтанув. Прокипіло 5 хв.
Тепер вже завтра проціжу і окремо попробую кілька годин уварити рідину.
БершкомангоЗар• 20 октября 2025
Ответ дляХолодная каша
Да, только так и уварится, потом с тыквой вместе, иначе если все вместе долго уваривать пюре будет, повидло тыквенное))
Холодная каша
• 20 октября 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Та я навіть на повідло згодна.Але розумію,що стільки рідини,що навіть як на повідло розвариться,то буде дуже рідке
БершкомангоЗар• 20 октября 2025
Ответ дляХолодная каша
Наверное такая водянистая тыква, сока напустила..
Гуляю босоніж• 20 октября 2025
Так просто отлейте часть сиропа и укупорьте, будет вам просто сироп. Концентрация сахара понизится, добавьте еще полстакана-стакан
Шкідлива молекула• 20 октября 2025
Друшляк опустити в варення, вода всередину набереттся, вичерпайте її
когдадеЦкие• 20 октября 2025
Щоб варення було густим, треба варити його на сковорідці по 0,5 л. Півлітра фруктів, чи гарбуза варите в сковорідці 5-7 хвилин( чим більша площа, тим швидше випаровується волога), потім додаєте півлітра цукру, ще 5-7 хвилин і все - закатуєте в суху банку - і густе, і смачне.
Указка• 20 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Та ну, уявіть собі, яке воно і так приторне вже - гарбуз же і так солодкий,а цукру немало там
Гуляю босоніж• 20 октября 2025
Ответ дляУказка
Надо смотреть по влажности конкретного продукта. Я так делаю всегда, если много сипопа. Просто убираю часть и уже по уварке смотрю, нужно ли еще сахар дать.
Ну да, варенье оно такое, сладкое.
Указка• 20 октября 2025
В Аврорі купити щось типу конфітюрки і кинути подвійну дозу, бо гарбуз слабо желюється. Або хай постоїть, вбере сироп і так ще кілька разів довести до кипіння і залишити на ніч настоюватися. У вас цукру багато, то має і так загустіти. Воно ж не може одразу прямо густим бути. Так варення і вариться - не менше трьох разів до кипіння і залишити фрукти втягувати сироп. Я так розумію, це ж перше кип´ятіння у вас? Коли з яблук варення перший раз кип´ятити, то теж компот, а не варення, а тоді так кілька разів і сироп густий, а дольки натягують його, цукатяться. Та навіть самі ці гарбузові кубики ж будуть смачніші, мармеладні, якщо наберуть сиропу, а якщо просто зараз загустите чимось, то буде густе, але кубики - як з компоту. Я більше за варіант кілька разів до кипіння і дати настоятися
Указка• 20 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Ну да, варенье оно такое, сладкое.
Я урізаю цукор у всьому варенні, то, мабуть, того мені здається багато)
Гуляю босоніж• 20 октября 2025
Ответ дляУказка
Если нужно урезать сахар, то какое варенье вообще. Тыква и так прекрасно хранится всю зиму.
Указка• 20 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Чому? Я просто люблю менш солодке, від цього варення не перестає бути варенням)