Нервогенератор• 20 октября в 21:05

Рак желудка

Ну вот и приехали , в последнее время прям стоит ком в горле , купила сироп от рефлюкса не помогает , после еды тяжесть бывает ( вообщем страшно совсем стало . Понимаю что надо идти на Фгдс , по узи , кт. МРТ брюшной полости чисто , но вот желудок и пищевод не осмотрен же был ( разве что на кт смотрели легкие и делали рентген . Короче не могу успокоится , начиталась про рак желудка ( стало не по себе . Кто знает , какие реальные симптомы ? Онкомаркер 19-9 в норме
Весела пiсенька• 20 октября в 21:24
Ответ дляНервогенератор
Кал стал реже и запоры появились , но они и раньше были , но проходимость в целом есть
Непроходимость - это рвота. Еда идет обратно.
Флюорография гуся• 20 октября в 21:25
Ответ дляНервогенератор
Нет
У психіатра ви були?
Це іпохондрія на фоні якогось неврозу.
Мона Лиза• 20 октября в 21:25
Ответ дляНервогенератор
Нет , вот только недавно появилось
Ой я так в начале года шла к гиникологу. Все думала р@к. Бо давно не була. . Ничо врроде пока жива.
И вы сходите. Вам скажут шо все нармально
МастерЮля• 20 октября в 21:25
Ответ дляНервогенератор
Кошмар , сочувствую , я так понимаю , что это был приговор ?(
да, сделать уже ничего нельзя было. бабушке было 86 лет, умерла через неделю после обследования
автор Нервогенератор • 20 октября в 21:25
Ответ дляПупуговка
Живу з цим комком вже роки три. УЗД щитоподібної, гормони і т.д. все в нормі. Сказав лікар, щоб менше нервувала.
Особливо він мене напрягає, коли лягаю спати. Тупо через нього погано засинаю. Хоч слину не глотай.
Вы делали Фгдс ? С эти жить невозможно давит этот ком
Ответ длякотопёс
А у мене через хронічний тонзиліт такий ком.
Я удалила миндалины
Проня_Прокоповна• 20 октября в 21:25
Ответ дляФлюорография гуся
Ну ви ж пишете що вам погано і ви ригаєте. Менше рити - це вихід, якщо ригання вам якось заважає.
Ригання заважає зранку, але вино зовсім не заважає ввечері))
Якщо що - тема стьоб, бо цей автор по помирає від тиску 122 на 82, то від кому в горлі - її тут вже всі знають як облуплену.
Ответ дляКуплю орехи
А в мене невроз так проявляється..
Я уже пила таблетки ад , не особо помогает
автор Нервогенератор • 20 октября в 21:26
Ответ дляФлюорография гуся
І в мене. Воно комплексом, бо в мене присутня рефлюксна хвороба, а через нерви загострення одразу печія, стравохід пече тільки лягаю, після їжі уідрижка повітрям + комок в горлі
Вы как то лечились ??
Мошей ницца• 20 октября в 21:26
Ответ дляВесела пiсенька
Та вы шо. Я маму похоронила с таким диагнозом.
А я батька. І ніякої непрохідності в нього не було
Флюорография гуся• 20 октября в 21:26
Ответ дляНервогенератор
Які і скільки по терміну?
автор Нервогенератор • 20 октября в 21:27
Ответ дляВесела пiсенька
У меня иногда бывает , как заброс или лезет что то назад по типу желчи (
автор Нервогенератор • 20 октября в 21:28
Ответ дляФлюорография гуся
У психіатра ви були?
Це іпохондрія на фоні якогось неврозу.
Но желудок я не обследовала
Ответ дляМона Лиза
У гинеколога была , а сейчас к терапевту во жду
Ответ дляМастерЮля
Страшно так
Весела пiсенька• 20 октября в 21:28
Ответ дляНервогенератор
Это рефлюкс или банальная изжога. Или просто переедание. При непроходимости каждый прием пищи = рвота.
Мошей ницца• 20 октября в 21:28
Ответ дляНервогенератор
А какие симптомы ?
У всіх можуть бути геть різні симптоми. Мій батько почав худнути, потім з´явилася слабкість. Коли зробили гастроскопію, то зразу сказали, що рак і відправили зразки на гістологію, діагноз підтвердився
Флюорография гуся• 20 октября в 21:28
Ответ дляНервогенератор
Вы как то лечились ??
Так, звісно.
Психіатр - по своїй частині, психолог КПТ, гастроентеролог- ’тушить ’ загострення рефлюксу.
В купі працює чудово.
Але коли сильно перегеовую, комод час від часу є. Я розумію що це минуче, треба перечекати, відволіктися і все пройде.
Мона Лиза• 20 октября в 21:29
Ответ дляНервогенератор
Так сходите на ФГДС чи куда вы там планируете. И все норм будет. Вот увидите
автор Нервогенератор • 20 октября в 21:29
Ответ дляМошей ницца
Уже на обследовании сказали ? Что рак ??
Флюорография гуся• 20 октября в 21:30
Ответ дляНервогенератор
Це рефлюкс. Погано замикається той сфігктер між шлунком і стравоходом.
В часто такий функціональний збій на фоні постійної нервової напруги.
автор Нервогенератор • 20 октября в 21:30
Ответ дляМошей ницца
Как ваш отец ? Надеюсь у него ремиссия ?
Ответ дляМона Лиза
Да вот иду , еще бы пережить это Фгдс
Флюорография гуся• 20 октября в 21:31
Ответ дляНервогенератор
Но желудок я не обследовала
Зробіть гастроскопіґ і заспокойтеся

Можна під медичним сном
Мошей ницца• 20 октября в 21:31
Ответ дляНервогенератор
Так, я особисто в той самий день ходила до лікаря,від підтвердив, що за всіма ознаками рак, але офіційно діагноз ставлять тільки після гістології. Одразу лав направлення в онкологічний центр
автор Нервогенератор • 20 октября в 21:31
Ответ дляФлюорография гуся
После стресса началось , это ужас
автор Нервогенератор • 20 октября в 21:32
Ответ дляФлюорография гуся
Зробіть гастроскопіґ і заспокойтеся

Можна під медичним сном
Посмотрела цены ! Это капец 😰, придется наверное терпеть без сна
Пупуговка• 20 октября в 21:32
Ответ дляНервогенератор
Після появи комка не робила. Чомусь ендокринолог не направляла. Лише УЗД, та кров на гормони здавала і все.
Так з ним жити дуже важко. Постійне відчуття, що ти не можеш проковтнути те, що застрягло в горлі. Після його появи, лазила по різним формам, то начиталась, що деякі люди не витримують і влаштовують самогубство.
Флюорография гуся• 20 октября в 21:32
Ответ дляНервогенератор
Ну слухайте, це ваше здоров´я. Відмовте собі в чомусь іншому.
Мошей ницца• 20 октября в 21:33
Ответ дляНервогенератор
Ні, нажаль помер через 1 рік і 10 місяців після встановлення діагнозу