Я вся ваша• 20 октября в 22:41

Зупинився ріст у доньки

Почалися КД в 9,9 років.
Ендокринолог порадила їх гормонально призупинити ,щоб дитина доросла свій зріст.
Гінекологи навпаки ,що це нижній кордон норми зараз,і все буде нормально,що якщо зупиняти то більше нашкодить дитині.
Вже доньці 13 років,і зріст зупинився в 11 років на 155 см. Рентген кисті рук дорівнює її віку.Зони росту майже закриті.
Поздавали купу аналізів, ендокринолог каже буде маленька, гінеколог каже що ще підросте,що ніхто не залишився маленьким 13 річного віку.Худенька має безліч розтяжок по всьому тілу,хоча не росте і зміни ваги немає .
От що робити,діти в класі всі обігнали її,хоча з дитинства була посадою,майже найвищою в садочку/класі.
Що пішло не так...
Я 165, чоловік 177.
У класі дівчатка є з місячними теж з 9 років,і вони високі і продовжують рости.
Коко На Страже• 20 октября в 23:06
месячные сейчас рано начинаются в большинстве, сказала врач, не парьтесь.
Рост у девочек завершается в 22 года ( но активный идет до 16-17 лет). в ее случае дорастет она еще, еще будут периоды роста, вот как раз подходите к нему. быть маленькой это хорошо, вся одежда м-л и никаких проблем с размерной сеткой и обувь так же. Мне подружка говорит: не пойму, чего ты такую обувь дорогую берешь, я сапоги кожу за 1500 на свой 36. А я - на свой 42 что урву с завоза и не важно, сколько оно стоит... Невысокая хрупкая девочка всегда мечта для мальчиков, а бой- бабы - вообще не всегда. любите ребенка, какой он есть, я это вижу так
Княгиня пітьми• 20 октября в 23:12
Ответ дляЯ вся ваша
Я вже і турніка купила ,скакалку,на плавання ходить, без різниці.
Ви їй в голову вбиваєте,що вона кордуплик і з цим треба боротися. Дитина комплексу є,бо мама носиться зі зростом. А по факту-діучинка до 16 ще 5 см натягне і буде звичайного жіночок зросту 160 см. Вона вже і так нормального зросту в 13. В мене мама була 153 см,як же вона комплексувала,якісь каблуки вічно носила,бо її батьки бідкалися,що така мала. Це просто фантастика комплекс на все життя був. Коли я приїхала навчатись і жити в гуртожитку,моя подруга 150 см зросту не комплексувала. Вона то розуміла,що вона маленька,але їй просто батьки не ,пояснювали´ з дитинства,яка це біда ,того вона виросла не усвідомлюючи,що вона мала і з нею щось нете.
автор Я вся ваша • 20 октября в 23:13
Ответ дляМюллерная
Не поняла. Гормоны дочка в итоге принимала?
Ні
Княгиня пітьми• 20 октября в 23:14
Ответ дляЯ вся ваша
Ні
От і прекрасно,добре що не давали.
Не заздріть тьоті• 20 октября в 23:15
У дочки месячные начались в 13. После этого выросла только на 1см , сейчас ей 16. До месячных росла очень активно. При моем росте 155 она 170,5 . Но муж 183.
Капитошечка• 20 октября в 23:18
Ответ дляЯ вся ваша
Але ж не 155 см.
165 між нами відчутно...
Если бы все были выше своих родителей, то люди бы уже были по 4 метра) автор, 155 см это нормальный здоровый рост женщины, это же не 130 см
К примеру, мой муж 187 см, его отец 2м05 см, а мама 183 см…он тоже довольно «невысокий» по сравнению со своими родителями. И это нормально, что иногда дети ниже
Проня_Прокоповна• 20 октября в 23:19
Ответ дляЯ вся ваша
Але ж не 155 см.
165 між нами відчутно...
Моя донька також маленького зросту, десь 156-157см, а їй вже 15 років. Думаю, що якщо і підросте ще, то максимум на 1-2см. А яка вага у вашої доньки?
автор Я вся ваша • 20 октября в 23:19
Ответ дляПроня_Прокоповна
46 кг.
Племінниця 1,5 місяця різниця між дітьми.
Завжди була маленька і повненька,місячних немає ,але вже зріст 168.Різко виросла десь за рік,приймає препарат від астми(хоча думали що він закупить зріст)
Сестра і чоловік такі як ми зростом,і по лінії всі невисокі..
Садова гойдалка• 20 октября в 23:22
Ответ дляОцененная
Ні, бо і автор, і її чоловік невисокі.
Моя тітка 1,65, дядько 1,75, їхній старший син 1,8, в молодший 2.01 м.
Я 1,63, чоловік 1,77, старший син у 14 років 1,76
автор Я вся ваша • 20 октября в 23:24
Ответ дляСадова гойдалка
У хлопців немає місячних,після початку ріст або затуплюється або зупиняється..це я так розумію
Проня_Прокоповна• 20 октября в 23:26
Ответ дляЯ вся ваша
46 кг.
Вага у вашої доньки нормальна. Не порівнюйте її з племінницею, вони просто різні. Вчіть доньку любити себе такою, як вона є.
Садова гойдалка• 20 октября в 23:26
Ответ дляЯ вся ваша
Це я написала до того, що батьки невисокі, діти ще нижче. Не завжди. У мене почалися у 9 років і 10 міс. Ще на 10 см десь я вирісла.
Чемодан-Вокзал-Майами• 20 октября в 23:26
Моя мама була найвищою в класі років до 11, потім почалися місячні, мама перестала рости так стрімко. Її зріст 154см, це не завадило їй в житті ніяк, вона любить казати, що через зріст мала більший вибір. Та й не парилася вона зростом - що Бог дав. Батьки вищі у неї, я - 161см. Місячні не завжди означають кінець росту, він просто сповільнюється - моя донька після початку місячних у 12 років виросла ще на 10 см.
автор Я вся ваша • 20 октября в 23:27
Ответ дляСадова гойдалка
Дякую
Ужгород• 20 октября в 23:28
Ответ дляЯ вся ваша
Для чого ви свої комплекси нав´язуєте дитині?
Дайте подуться• 20 октября в 23:29
Ответ дляДама с собачкой
Автор, я 156 см, мне это Никак не помешало жить)
Это понятно.
Но все же хочется, чтобы был рост повыше.
По крайней мере, большинство бы хотело.
Но вряд ли это можно безопасно изменить.
Не гоню• 20 октября в 23:30
В мене зріст 156 і у моїх трьох подруг також - ніколи в голову не приходило, що це проблема)) Місячні почалися в 15
Якби зріст 130, то можна було б почати переживати
Оцененная• 20 октября в 23:31
Ответ дляСадова гойдалка
Ну давайте так... це тітка каже, що батьком дітей є дядько...
Дайте подуться• 20 октября в 23:31
Ответ дляДонька подруги
В мене батьки такого ж зросту як ви з чоловіком , а я 155
У меня подруга 157 см, мама 168, папа 195.
Вот это удивительно.
И не упрекнешь маму, что низкорослого отца подобрала.
Интересно, что чертами лица прямо копия отца.
Зілля до весілля• 20 октября в 23:32
Ответ дляЯ вся ваша
Але ж не 155 см.
165 між нами відчутно...
Моя пошла в сестер мужа, рост 158. Они еще ниже нее
Садова гойдалка• 20 октября в 23:33
Ответ дляОцененная
Не смішно. Може у вас так у сім´ї прийнято.
Батько і дід тітки були 2+ росту з 53 розміром ноги
Зілля до весілля• 20 октября в 23:33
Ответ дляОцененная
Ні, бо і автор, і її чоловік невисокі.
Не факт. Мой младший сын 185, дочь 158, я 163, муж 173
автор Я вся ваша • 20 октября в 23:34
Ответ дляЗілля до весілля
У мене сестра чоловіка 175 ,завжди мене підкорювала що я метр сорок...хоча я 165 просто після народження дитини була худенька.
В зараз підколює дочку ,мимра.
Капитошечка• 20 октября в 23:35
Ответ дляЗілля до весілля
Значит у кого-то в роду были высокие родственники, гены передаются ведь не только от отца/матери, но и от деда/бабушки/прадеда и т.д.
Папобус• 20 октября в 23:36
Ответ дляЯ вся ваша
Перепрошую за запитання,а КД теж почалися рано?,я з цим чомусь пов´язую((
Та зараз у багатьох КД починаються з 10 років. В мене он хлопець в 11 років має зріст 136см. Гормон росту в нормі. І КДив нього звісно ж нема, я 164см,чоловік 170см
Папобус• 20 октября в 23:37
Ответ дляЯ вся ваша
У мене теж в 14.
Те що у дитини так рано,сама в шоці була.
Перевіряла скрізь де можна.
В моєї доньки почалися в 14, в неї серед однолітків вони пішли найпізніше (пов´язую зі спортом).
Папобус• 20 октября в 23:39
Ответ дляЯ вся ваша
Так це нічого і не дасть)
автор Я вся ваша • 20 октября в 23:40
Ответ дляПапобус
Так це нічого і не дасть)
Може для осанки хоч буде користь)
Аноним_1859• 20 октября в 23:46
Ответ дляЯ вся ваша
Але ж не 155 см.
165 між нами відчутно...
Дочке почти 18, КД начались после 16, рост 156 см уже много лет, не выросла, уже все. Рентген кистей делали лет в 15 вроде
Мы с мужем 168-169 см
Мюллерная• 20 октября в 23:47
Ответ дляЯ вся ваша
В зараз підколює дочку ,мимра.
Ответить что ли не можете? Дылда, а толку? Лучше б умом выделялась.