За ким я буду?• Изменено 21 октября 2025

В музичних школах опалення зараз нема?

Завжди вважала, що в музичній школі ( як у садочку,, у загальноосвітній школі) опалення вмикають раніше, ніж у будинках. Але виявилося, що ні. В нашій холодно. Опалення обіцяють не раніше, ніж ввімкнуть будинки поруч. А може і пізніше(!). І це звичайна практика.
У вас так само в школі?
сладкий_ноябрь• 21 октября 2025
Економлять на опаленні. По селам навіть в садочках в школах опалення ще теж не має.
Секретница• 21 октября 2025
В нас є. Селище біля Львова
Латексне альтер ЕГО• 21 октября 2025
Місто, район не важливо?
Латексне альтер ЕГО• 21 октября 2025
Ответ дляСекретница
В нас є. Селище біля Львова
Я не творча людина, але можна до вас?
Латексне альтер ЕГО• 21 октября 2025
А нічого, що музшколи не належать до освіти?
Сірничок• 21 октября 2025
В Харкові діти на дистанційному сидять і мерзнуть в квартирах. В чому різниця між дітьми які в школу ходять? Ніде нема опалення
Блондинка в Шоколаде• 21 октября 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Женщина, не позорьтесь
Не обижаюсь• 21 октября 2025
Харьков , нет не в школе не в музыкальной школе , не дома
Блондинка в Шоколаде• 21 октября 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Хоть один адекватный ответ по теме, спасибо)
Синиця у спідниці• 21 октября 2025
Ответ дляСірничок
Не скажіть, дома, можна з термосом на столі, у теплих тапках, шкарпетках, обігрівачі у багатьох є.
Якщо у листопаді не включать, то і всіх інших переведуть на онлайн, два виші в Києві уже повідомили про дистанційку до весни.
Блондинка в Шоколаде• 21 октября 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Місто, район не важливо?
В данной ситуации не важно, так как автор спрашивает как во всех музыкальных школах.
Латексне альтер ЕГО• 21 октября 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Женщина, не позорьтесь
Тоді подивіться звідки фінансування і якому відомству підпорядкування музшкіл.
І не позорьтеся!
Смайликівна• 21 октября 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Женщина, не позорьтесь
Не знаю кому вони підпопядковуються, але броні вчителі муз. школи не мають
Секретница• 21 октября 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Женщина, не позорьтесь
Музична школа відноситься до відділу культури
Коник-стрибунець• 21 октября 2025
Київ, нема. Але вона після обстрілу літнього ще не відновлена толком
Will_Be...• 21 октября 2025
По идее, да - должны раньше включать, как школы, сады и больницы, но... У нас в городе отопления пока нет ни в садах, ни в школах. Больницы - у некоторых индивидуальные котельни поставили, там есть. Но не во всех.
Иванка Бур• 21 октября 2025
Ответ дляСмайликівна
Бо музичні школи це заклади позашкільної освіти, але вони, як і школи, підпорядковуються гумдепу.
Ждушечка• 21 октября 2025
Наша школа искусств (там и музыкалка, и художка, и балет) находится на 1м этаже обычной 9этажки, поэтому отопление у них будет тогда, когда на весь дом подадут тепло. В школе у дочки тоже нет отопления пока, но нам повезло, класс на южной стороне и когда солнце, то в классе тепло. Мы пару дуек принесли в класс на всякий пожарный. Но там сейчас +20, нормально.
Марс атакует• 21 октября 2025
Наш мер сказав, що усі заклади освіти підключені до тих самих котелень, що і будинки. Тому ніякого окремого опалення не буде. Тож чекаємо на листопад. У нашій школі ще більш- меньш нормально. Але писали, що є школи, де в класі +10.
Атятя_тётя• 21 октября 2025
Музшкола відноситься до відділу культури, а не до відділу освіти, тому якщо музшкола знаходиться не в приміщенні загальгоосвітньої школи, то раніше за всіх опалення їм не включають. У нас була в приміщенні звич.школи, тому було все ок.
Лапка• 21 октября 2025
Ответ дляМарс атакует
Як це до загальної котельні? У нас давно включили опалення в школі
Атятя_тётя• 21 октября 2025
Ответ дляЛапка
Ну так логічно, що в різних містах різна ситуація. В Києві в школах, садах, лікарнях опалення давно є, але так не усюди.
ЧупакабраЗеБест• 21 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
во дела, я не знала
ЧупакабраЗеБест• 21 октября 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
всмысле? а к чему они тогда относятся?
Барбітта• 21 октября 2025
якщо мистецька школа включена у централізовану систему опалення - вони чекають на старт опалювального сезону разом з усіма. якщо ж школа має свою власну котельню - то вони включаються після видачі розпорядження, де зазначено що заклади з індивідуальним опаленням можуть включатись з такого-то числа (загальноприйнятим є 1 жовтня)
Телепузик• 21 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
По яким селам? Миколаїв, обласний центр. Ніде ніякого опалення. Минулого тижня вчителька сказала, що в класі тепло, 18 градусів... Всі батьки осьо так Вчора сказала, щоб одягали дітей потепліше, градуси вже не озвучила, то якщо 18 тепло, важко уявити скільки вчора було і сьогодні
Барбітта• 21 октября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
всмысле? а к чему они тогда относятся?
це сфера культури. ними опікуються управління чи департаменти культури
Кишмишная Мая• 21 октября 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Так, музикальні школи це культура. Яка завжди фінансується і постачається в останню чергу. Працюю завідувачкою бібліотеки. Плюс 11 в приміщенні.
Кишмишная Мая• 21 октября 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Женщина, не позорьтесь
Вона права.
Кишмишная Мая• 21 октября 2025
Ответ дляИванка Бур
Нема ніякого гумдепу, є департамент освіти і департамент культури в міськраді.