Намакушка• 22 октября 2025

Какие ваши любимые блюда с тыквы?

Собственно вопрос в теме.
В детстве у бабушки в селе ела тыквенную кашу с рисом и пшеном. Сама к сожалению не умею готовить такое.
А что любите вы с тыквы?
Тримаю свічку• 22 октября 2025
Я тільки гарбузчний суп і американський гарбузовий пиріг люблю. Донька ще кашу, але винятково з пшоном. Чоловік тільки пиріг визнає
Тримаю свічку• 22 октября 2025
Ответ дляЛісАпетная
Они разные рецепты. Не подскажете какой лучше? Я ни разу не делала, хочу попробовать.
Почніть з базового: гарбуз, картоплина, морква трохи води і вершки. В тарілку або тертий пармезан, або смажений кунжут, або смажені гриби, або чипси бекону, або картпатська бринза… і от на одній основі купа смаків
Потім вирішите, додавати часник, ще щось в основу, заливати мʼясним бульйоном чи ні
Барбітта• 22 октября 2025
Почистить от шкурки и косточек, натереть на крупную терку, поджарить чуть на сковородке с сахаром и начинка в пирожки
Багиня• 22 октября 2025
Ответ дляНенька наша
Люблю кашу. Знаю, що нас таких не дуже багато 😂
Я з вами. Навчилася готувати її ідеально, тепер і хлопці мої люблять
Помаранчова душа• 22 октября 2025
І я кашу люблю. З рисом або пшоном, варю на воді, солю. А при подачі добавляю вершки і трохи цукру. Ммм, завтра зварю. І гарбуз краще сорту Хоккайдо
Лепетун• 22 октября 2025
Я люблю запеченую тыкву. Либо суп-пюре
тыква и другие запеченые овощи, коренья с бульоном овощным или куриным на блендер, потом довести до кипения + сливки. имбирь можно добавить, креветки зареные выложить. маслом оливковым сбрызнуть. семечками посыпать. кому что по вкусу

Но тут вопрос в сорте тыквы, я люблю кабоча (картофельная тыква)
То что батернат, мускатная и прочие не люблю ни в каком виде

Хокайдо несколько лет назад была хорошая, с ореховым привкусом и мягкой шкуркой. А сейчас не знаю, выродилась что ли? Несъедобная стала
КинДза• 22 октября 2025
Суп, кекси, американський пиріг гарбузовий..
КинДза• 22 октября 2025
Ответ дляТримаю свічку
У мене улюблений варіант з карі, аоаосовим молоком і креветками..
Тримаю свічку• 22 октября 2025
Ответ дляКинДза
Я цього тижня лінива - у мене просто кунжут. Але реально універсальний суп, додав щос у тарілку - інший смак
КинДза• 22 октября 2025
Ответ дляТримаю свічку
Діти люблять з беконом і пармезаном..можна ще додавати грушу і подавати з дорблю- французький варіант!
Ще обов´язково додаю в усі варіанти мускатнй горіх!
Да будет так• 22 октября 2025
Кашу варю.
Суп не зайшов. Можливо треба інший рецепт спррбувати.
В цьому році цукати робила і варення.