Ашотакоя• 23 октября в 12:09

Куди краще переїхати. Астрологія

Дівчата, хто цікавиться астрологією. Відгукніться, хто перевіряв на свому досвіді оцей метод вибору кращого напрямку для переїзду в межах свого місту, обаласті. країни або за кордон. Я поки що перевірила на своїх рідних, нібито працює, але це тільки декілька людей.
Це не про релокацію, а про найкращий географічний напрямок руху для людини.
В відео, астролог дуже екзальтований та нестандартний, але пояснює доступно
Тумба-юмба• 23 октября в 12:10
це дурня. треба будувати карту релокації. конкретно для вас. а не оцю всю муть.
Алгонавт• 23 октября в 12:11
Є індійська система гармонізації простору Васту Шастра. Вона у мене викликає більше довіри, як і китайський Фен Шуй, ніж сучасні ідеї. Це якщо абстрагуватися від того, що це може бути самонавіюванням)))

Всі ці методи розраховуються персонально для вас досвідченим фахівцем. А не ви самі по відосику щось собі придумаєте
автор Ашотакоя • 23 октября в 12:11
Ответ дляТумба-юмба
так це теж індівідуально, на підставі конкретної натальної карти
автор Ашотакоя • 23 октября в 12:12
Ответ дляАлгонавт

Дякую, а де можно почитати про це доступно?
Тумба-юмба• 23 октября в 12:13
Ответ дляАшотакоя
я проходила курси по Васту Шастра. На жаль,на мені це не працює. ні на грам. Взагалі ведичне індійське на мені не працює.
Алгонавт• 23 октября в 12:13
Ответ дляАшотакоя
Введіть в Гугл. Є загальні принципи, які може використовувати будь хто, на кшталт орієнтації ліжка. А щось глибше - то вже до фахівця
автор Ашотакоя • 23 октября в 12:13
Ответ дляТумба-юмба
дякую за ваш досвід
Алгонавт• 23 октября в 12:16
Я собі робила перестановку по фен-шуй, із запитом на стосунки. І через два тижні почала зустрічатися. Може, збіг, а може і ні))))
Там орієнтація ліжка - або для грошей, або для стосунків.

Це дуже приблизно і грубо.
автор Ашотакоя • 23 октября в 12:17
Ответ дляАлгонавт

Це дуже приблизно і грубо.
дякую, не знала прот такий метод
Тумба-юмба• 23 октября в 12:17
Ответ дляАшотакоя
дякую за ваш досвід
ліжка пересталяла,кольлори міняла...це треба знати ДО купівлі будинку чи квартири. А краще будувати самому.,бо навіть якщо вхідні двері не там,то вже.....треба повністю ламати стіни. вікна мають бути на Схід.У мене наприклад усі на Захід.
автор Ашотакоя • 23 октября в 12:22
Ответ дляТумба-юмба
Я заню дуже простий та примітивний метод, за знаками зодіаку.
Напиклад, якщо людина Лев, то Сонце управляє Левом, сприятливий напрямок- Схід.
Дивно, що цей примітивний метод у мене особисто співпав з оцим, по натальній карті.
В обидвах випадках мій сприятливий напрямок- північний захід....
Акукарача• 23 октября в 13:12
Ответ дляАлгонавт

Це дуже приблизно і грубо.
І як його правильно ставити? Головою на північ?
Акукарача• 23 октября в 13:14
Ответ дляАшотакоя
Ви переїхали вже кудись чи тільки напрямок визначили?.
Клептоманка• 23 октября в 13:22
Ответ дляАшотакоя
Я дико извиняюсь, а если в семье несколько человек с разными знаками зодиака?
Алгонавт• 23 октября в 13:50
Ответ дляАкукарача
Сприятливі і несприятливі напрямки розраховуються індивідуально. Це якраз просто і доступно для будь кого. Треба зробити розрахунки і дивитися в таблиці. Все є в інеті.
Мама фіфті цента• 23 октября в 13:51
Посмотрела видео, сравнила с картой. Мне для амбиций и финансов нужно было на север, я уехала на северо-запад. По факту финансы есть, амбиций ноль.
Там, где я бы должна быть на релаксе (у меня,это юго-восток) я не жила. Моя душа осталась на юго-западе, там и релакс, там и отдых душой, и вдохновение.
Но есть одно НО - моя карта ректифицированна. Точно я знаю только отрезок времени, до минут мне его восстанавливали и я сама потом ковырялась, совпало. Но, я допускаю, что может быть погрешность
Алгонавт• 23 октября в 13:51
Ответ дляКлептоманка
Я не знаю як за методикою автора, а за феншуєм всю квартиру орієнтують на главу родини. Якщо кожен має власну кімнату, то в кімнаті можна зробити для себе.
автор Ашотакоя • 23 октября в 14:37
Ответ дляМама фіфті цента
Спасибо огромное за отзыв, я не ректифицировала карту, т.к знаю точное время рождения благодаря маме и бирке с роддома))) Я так понимаю, что в ту сторону света, где личный натальный Плутон и Сатурн вообще лучше не лезть?
автор Ашотакоя • 23 октября в 14:43
Ответ дляАкукарача
Переїхала в 2015 році через війну інтуітивно якраз на свій сприятливий напрямок- північний захід, але якщо дивитися по натальному Сонцю, то моя максимальна реалізація це в тому місці, де я народилася. На жаль, воно окуповане вже.
автор Ашотакоя • 23 октября в 14:44
Ответ дляКлептоманка
по главе семьи смотреть, у меня я главная в семье, а не муж
Клептоманка• 23 октября в 15:31
Ответ дляАшотакоя
Ой, у нас формально, конечно, муж, но на самом деле…. 😀