Не любовница• 24 октября 2025
Чому домашні котлети вбирають так багато олії при смаженні?
пу_пугренчик• 24 октября 2025
а чого ви іі стільки ллєте?)))
купіть антипригарну пательню, попшикайте іі олією і будуть вам нежирні котлети. якщо звісно у вас фарш нежирний)))
Семенівни сусідка• 24 октября 2025
1. Смажите на маленькому вогні.
2. Кладете котлети на холодну або недостатньо нагріту пательню.
3. Не паніруєте котлети.
Пирожкиня• 24 октября 2025
Якщо з котлет жир висмажується і витікає на сковородку, то це жирний фарш, якщо фарш вбирає в себе жир щоб компенсувати недостачу жиру в м`язах, то це сухий фарш. Щоб білок не спрацьовував як губка, додають воду. Котлети будуть сочнішими, не жирними.
Метровий сантиметр• 24 октября 2025
Девочки, на каком пергаменте, если он максимум рассчитан до 220 градусов?
Запекаю котлеты в духовке.
Мелочунь• 24 октября 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Запекаю котлеты в духовке.
силіконізованний пергамент, в духовці шквариться чудово і на сковорідці
Альдебаран• 24 октября 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Запекаю котлеты в духовке.
А на сковородке сколько градусов?
Там нет и 200.
Брехушечка• 24 октября 2025
Ось чому я не люблю їсти в гостях, бо там їжа неїстівна. Не лийте пляшку олії і котлети не будуть її вбирати.
Брехушечка• 24 октября 2025
Ответ длязаварний look
Много ?? Вы баклажаны жарили ? Вот там много
Обваляли баклажани в борошні і вони теж перестають вбирати олію. Теж довго страждала, бо люблю баклажани (конкретно рулетики) і не люблю жирне, оцей лайфхак мені кухар дав.
заварний look• 24 октября 2025
Ответ дляБрехушечка
Спасибо . А их перед тем как обваливать в муке надо солью засыпать чтобы они сок выпустили темный ? Я всегда так делаю чтобы не горчило
Брехушечка• 24 октября 2025
Ответ длязаварний look
А зараз вже сорти такі негіркі, я давно не засипаю, це в 90ті були гіркі.
Не против• 24 октября 2025
Ответ дляБрехушечка
Минулого року їла такі гіркі, що ковтнути не можна було. Вимочувала, солила, промивала - до лампочки
Valentina shop2020• 09 ноября 2025
Ответ дляНе против
Ни разу в своей жизни не встречала горьких баклажан