ЧорноброваЯ• Изменено 24 октября 2025
Знову про ремонт кухні.
Дівчата, ну що робити, стоїть склопакет 20 років йому, двері, теж 20 років, розеток немає лише 2, користуємось переноскою, це що все це міняти треба, і електрика наймати щоб розетки ставив, нові світильники, це ж адський гемор, купа часу і грошей, я у відчаї, вже ніякого ремонту не хочу.🫣😥
Борщичок• 24 октября 2025
Ответ дляУсатая полосатая
У меня сейчас нет под нее тумбы чтоб ее поставить ну розводку делать под не тоже надо.
Да у меня тоже посудомойка получилась как бельмо на глазу. Покупали всю технику серебристую и ее почему-то купили такую, не встроенную. Но холодильник сайд бай сайд, духовка, микра, все с одной стороны как бы за углом. А посудомойка торчит посередине, среди белых фасадов. Я даже плакала, когда это увидела, но было уже поздно сдавать.
любименькая• 24 октября 2025
Ответ дляБорщичок
Красиво у вас!
Анонимус Я• 24 октября 2025
Ответ дляБорщичок
Заліпили б її самоклейкою підходящого кольору, та й все.
Доставучая• 24 октября 2025
Ответ дляАнонимус Я
Теж таке подумала, білою плівкою заклеїти, не так би в очі кидалася
Доставучая• 24 октября 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Може для вас 200к за кухню це копійки, для нас ні, тому і нию.
Ну от як ви умудряєтесь на кухню 7 кв.м витратити 200000? Повірте, якщо є бажання і це головне, то можна і набагато менше потратити, тим більше якщо це для родини велика сумма.
ЧорноброваЯ
• 24 октября 2025
Ответ дляДоставучая
Це з технікою.