Бла бла бла• 25 октября в 11:12
Якщо я їм багато фруктів і овочів, чи потрібні мені взагалі якісь вітаміни?
Омлетик• 25 октября в 11:14
Синтетичні точно ні. Читала що наукові дослідження виявили зв´язок прийому синтетичних вітамінів з розвитком деяких хвороб.
Попихтю та й годі• 25 октября в 11:14
Врачи говорят, что питание сбалансированное, то организм получает все витамины из продуктов.
Бадабум• 25 октября в 11:14
Звісно. Наприклад В12, або вітаміна D немає продуктах рослинного походження.
сказочное_Бали• 25 октября в 11:15
Ответ дляОмлетик
Яких?
Бадабум• 25 октября в 11:15
Ответ дляПопихтю та й годі
У автора не сбалансоване.
Я такая наивная• 25 октября в 11:16
Ответ дляКукусики
Звичайно, в них же не всі вітаміни та мінерали.
Кто вам такое сказал?
Я такая наивная• 25 октября в 11:16
Ответ дляОмлетик
Удалено администрацией...
дама_из_декрета• 25 октября в 11:16
Ні , і навіть якщо ви не і не їх багато, при нормальному травленні, додаткові вітаміни не потрібні
Попихтю та й годі• 25 октября в 11:17
Ответ дляБадабум
У автора не сбалансоване.
Неизвестно она ведь сказала в целом что ест.
Я такая наивная• 25 октября в 11:17
Ответ дляПопихтю та й годі
Так и есть,в прошлом году сдавала,норма
Омлетик• 25 октября в 11:17
Ответ длясказочное_Бали
Яких?
Список великий в залежності від виду вітаміну. Можете вивчити цю тему самостійно.
Мальчижка• 25 октября в 11:19
Звичайно.
Я їм все, що захочу, на ціну не скаржуся, ходжу в солярій, а вітамін D, наприклад, критично низький, зараз добираю капсулами.
Омлетик• 25 октября в 11:20
Ответ дляЯ такая наивная
Удалено администрацией...
На таких і розрахован бізнес медичних корпорацій
Кукусики• 25 октября в 11:22
Ответ дляЯ такая наивная
Удалено администрацией...
Я такая наивная• 25 октября в 11:23
Ответ дляКукусики
Удалено администрацией...
Витворунка• 25 октября в 11:25
Більшість українців синтетичних вітамінів не потребує бо в нас є культура готувати їжу з нуля і взагалі ми любимо поїсти.
Ждушечка• 25 октября в 11:25
Вам потрібно передусім здати аналізи і подивится що в дефіциті при такому харчуванні.
KROX@• 25 октября в 11:29
Ответ дляЯ такая наивная
Так и есть,в прошлом году сдавала,норма
А по відповідям у вас щось з головою не в порядку.
Кукусики• 25 октября в 11:30
Ответ дляKROX@
Не за Будка• 25 октября в 12:30
Ответ дляНе виправдовуюсь
багата - это сколько? тоннами? в день?
Людині не потрібні тонни вітамінів на добу. Норми вітамінів для різних людей різні в залежності від того як ШКТ перетравлює їжу, від мікробіома. Зазвичай пишуть норму що не можна перебільшувати. Кількість вітамінів залежить від ферментів, від стану слизової. Частину вітамінів організм сам утворює. Мікробіом кишківника, це не просто пасивний ’співмешканець’, а активний учасник метаболізму, який самостійно синтезує значну кількість деяких вітамінів:Вітамін K: Переважно вітамін K2 (менахінони), який відіграє ключову роль у згортанні крові та здоров´ї кісток.Вітаміни групи B: Бактерії синтезують багато вітамінів групи B, включаючи B1 (тіамін), B2 (рибофлавін), B5 (пантотенову кислоту), B6 (піридоксин), B7 (біотин), фолієву кислоту B9, і навіть, хоча і в менш доступній формі, B12.
Тому більшості здорових людей що більш менш разнообразно харчуються, додаткові вітаміни не потрібні.
Не за Будка• 25 октября в 12:32
Ответ дляЛия-dc17
Так, бо буде дефіцит і слабкий імунітет, то буде чіплятися всяка зараза
А від передозу вітамінів слабкий імунітет зникне? Чи всі мікроби вимруть?
liana-569e• 25 октября в 12:37
Добрий день!
Якщо ви регулярно їсте різноманітні фрукти, овочі, злаки, білкові продукти (м’ясо, рибу, яйця, бобові, молочні продукти), то, швидше за все, більшість вітамінів і мікроелементів ви отримуєте природним шляхом — і додаткові вітаміни не потрібні.
АЛЕ!!! Важлива якість і сезонність продуктів. Фрукти та овочі, які пройшли тривале зберігання або вирощені в теплицях, часто мають менше вітамінів, ніж сезонні або свіжозірвані. Узимку, наприклад, рівень вітаміну С у раціоні може бути нижчим.
Вітаміна D, навіть при ідеальному харчуванні його часто бракує — особливо в Україні восени та взимку. Тому лікарі зазвичай радять здавати аналіз на 25(OH)D і при дефіциті приймати добавку.
Якщо ви не їсте м’яса, риби або яєць, обов’язково треба додатково приймати B12 — він майже не надходить з рослинних продуктів.
Бувають і інші можливі дефіцити, наприклад залізо, цинк, магній, йод, омега-3 — часто в дефіциті у жінок або людей з обмеженнями в харчуванні. Тут є все про вітаміни та як їх правильно приймати
Також дефіцит може бути навіть при ’здоровому’ харчуванні, якщо є стрес, хронічні запальні процеси чи проблеми з травленням.