Обираю між двома видами сатинової плитки (керамограніт) для стін і підлоги у ванній, підлоги у туалеті і на фартух:
- Avenzo silver f p 60×60 satin 1 від Allore (Teo Ceramics), більш сіріший фон (зверху на фото.
- Atlantis white satin rect від Cersanit, біліший фон (знизу на фото).
Можливо у вас одна з цих плиток, поділіться вашими враженнями, досвідом користування.
Проня_Прокоповна• 25 октября 2025
По фото 1я красивее, но этот мрамор уже антитренд, зачем вы его только делаете?