Тут как тут• 26 октября в 14:14

Вы покупаете синтетическое постельное бельё?

Анонимус Я• 26 октября в 14:14
Нет.
So_so• 26 октября в 14:14
Нет. Недавно по ошибке купила синтетические трусы, какой это капец 🙈.
Вредняжка• 26 октября в 14:15
Зачем?
Анонимус Я• 26 октября в 14:15
Ответ дляSo_so
Представляю себе)
Ноу коммент• 26 октября в 14:15
Ні,котон.Я тільки ікею беру
Менее Более• 26 октября в 14:15
Нет
МЕСТО_Встречи• 26 октября в 14:17
Навіщо?
Рассказница• 26 октября в 14:19
Ответ дляВредняжка
Зачем?
Чтобы сверкать в ночи)
А я кумедна• 26 октября в 14:19
Так і постійно в Next брала полікоттон,добре виглядає,не треба прасувати як бавовну і тепліше,бо щільніше.
Бамбарбия! Кергуду.• 26 октября в 14:20
Нет конечно.
Вумна, аж страшно• 26 октября в 14:22
Нет. Но больше всего меня ’убивают’ нынешние зимние одеяла с натуральным наполнителем и в чехле из микрофибры! Парят капец как. Ищу только в натуральном чехле.
Горлаю зрання• 26 октября в 14:22
Ні
Майданщица• 26 октября в 14:23
Дочка нещодавно купила комплект в інсті, було заявлене як 100% бавовна. А отримала 100% поліестер. Закос під страйп-сатин.
Мона_Лиса• 26 октября в 14:24
Да. Флисовые мохнатые комплекты
So_so• 26 октября в 14:25
Ответ дляВумна, аж страшно
100%
Забула що?• 26 октября в 14:28
Колись мама подарувала моїй дитині дитячу постільну білизну, куплену на базарі. На етикетці 💯 бавовна, яскрава, дуже гарна. Але як розпакували виявився поліестер. Довелося викинуть.
Братья Капли• 26 октября в 14:36
Тому шию під замовлення. Виходить недорого, склад тканини чудовий. Полуторка до 700 грн.
Залізна пані• 26 октября в 14:39
Ответ дляВумна, аж страшно
То поганий матеріал. У мене є у натуральному чохлі та така сама ковдра у мікрофібрі, нічого не парить
Залізна пані• 26 октября в 14:41
Маю атласний комплект, 100% поліестер. Це для літа, дає прохолоду
Анти-анонім• 26 октября в 14:43
Ні.
Придбала сьогодні фланель в Ярослав

Кольори в них... Ехххх.
Зате 💯 бавовна і якість на висоті
автор Тут как тут • 26 октября в 14:43
Ответ дляМайданщица
Вот и я так попалась
Написано сатин шв...оказалось штучне волокно, а продавец сказала натуральное....
Майданщица• 26 октября в 15:18
Ответ дляТут как тут
Вот и я так попалась
У мене років 15 тому був поганий досвід з Вілютою. Теж на етикетці була 100% бавовна, а виявився змішаний склад з поліестром. З того часу для мене Вілюта в чорному списку. Шию постільну білизну з турецьких тканин.