Редиска Я• 26 октября в 16:05
В Україні запрацювала «Школа майстринь» для жінок
Після початку повномасштабної війни український ринок праці змінився кардинально. Галузі, які традиційно вважалися «чоловічими» — будівництво, столярство, транспорт — зіткнулися з гострим дефіцитом кадрів. На цьому тлі з’явилася ідея залучати жінок до професій, що раніше були для них закритими. Її підхопили громадські організації, створюючи навчальні програми. Однією з таких стала «Школа майстринь», започаткована ГО «Будуємо Україну Разом» за підтримки фонду RAZOM та у партнерстві зі Львівським професійним коледжем прикладного мистецтва та дизайну.
«Школа майстринь» — це програма, що допомагає жінкам здобути професійні знання та впевненість у власних силах. Її мета — відкрити доступ до будівельної галузі, розвіяти стереотипи про «чоловічі» професії та сприяти економічній незалежності», — повідомляє Humanitarian Media Hub.
Цьогоріч у навчанні взяли участь 25 жінок з різних регіонів. Більшість із них — представниці невеликих громад, внутрішньо переміщені особи або ті, хто втратив роботу через війну. Протягом місяця учасниці опановували столярство, малярство, вчилися управляти проєктами, складати кошториси, брали участь у практичних заняттях.
Наталія, одна з учасниць, розповідає, що дізналася про програму через публікацію БУР і одразу подала заявку. Вона опанувала столярні навички та планує створити власну майстерню для виготовлення дерев’яних іграшок. Марія, інша учасниця, зазначає, що отримані знання допоможуть їй облаштувати новий будинок і, можливо, розпочати кар’єру у виробництві меблів.
Організатори наголошують: подібні ініціативи не лише відкривають нові можливості для жінок, а й допомагають громадам долати наслідки війни, створюють кадровий резерв для відновлення країни.
Редиска Я
• 26 октября в 16:17
Ответ дляЖдушечка
Снова все на женские плечи...эх...((
Войнас дамочкас....
Губной рояль• 26 октября в 18:55
Ответ дляАліса-90ae
Країні потрібні майстри дерев´яних іграшок?
Теж різануло
Редиска Я
• 27 октября в 08:21
Ответ дляЖдушечка
Снова все на женские плечи...эх...((
Не на детские же с пенсионерскими