Стрекозей• 27 октября в 11:12
Девочки, а какие у Вас машины?
Похвалите свои и покритикуйте)) хочу себе тоже
Чудо в декрете• 28 октября в 11:03
Toyota Camry 2008, ручна коробка. Дуже подобається. З недоліків - досить низько сідати в неї у порівнянні з VW Touran, посадка нижче; якщо на стоп-лінії стояти, на світлофор, який відносно тебе спереду-зверху, незручно дивитись, доводиться нахилятись до вітрового скла.
НаливайКа• 28 октября в 12:55
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Так в тому повідомленні про неї ніхто не згадував, згадали про іншу форумчанку і її клона.
А ви та - на К? Переживаєте, що про вас не забули?)
Нічого дурнішого не вигадали?)
Безлім на все• 28 октября в 17:08
Ответ дляЧудо в декрете
Ви в Києві?
Айпишница• 28 октября в 18:50
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
за мазду чула (на і бачила) що гниє відносно швидко, тому б/в, так щоб хоч років 5 на ній поїздити, не варіант.
А крім нісану, які ще? Як щодо рено? Чи Пежо?
Нічого вічного нема
Не буде машини в супер ідеальному стані віком 8-10 років, за років 5-6 сучасний автомобіль може бути зовсім не дуже
Французи особисто мені ні, було рено нове з салона, ніколи більше, двигун там одноразовий
ЗабежАЛОЧКА• 28 октября в 19:32
Ответ дляАйпишница
Нічого вічного нема
я не тішу себе надіями, що б/в авто може бути як нове, але купляти авто з салону як перше авто з нульовим досвідом водіння не вважаю доцільним. Буду вибирати на свій бюджет та вподобання невеличке авто
Шиворот Навыворот• 25 ноября в 22:21
Ответ дляФима Собак
И их владелицы сидят на советчице. Машины за 100 штук а они тут тусят
А что вход на бэхе запрещен? Не знала 😁