Просто болталка• 28 октября 2025

Сeрвіс Tabletki.ua. Чому фармацевт його ненавидять?

Хто розуміє, поясніть. Вже не вперше зустрічаю агресивну реакцію на даний сайт
naxodki_youtube• 28 октября 2025
шукала сину крем, різниця в аптеках по цінах є і 100 грн+
люди попередньо глянуть і куплять де дешевше
Штора с кисточкой• 28 октября 2025
Ответ дляДобротная
Мне не агрессивно говорят, что пробуйте заказывать через наши аптеки, а не таблетка, так дешевле будет
Но дешевше не всегда.
Я покупаю постоянно препараты, дорогие. Рядом со мной 4 аптеки. И чаще всего через таблетки дешевле, чем через сайт аптеки.
Перед покупкой монитора цены и.к. разницы бывает до 200 грн на одном препарате
Відповів всім• 28 октября 2025
Ответ дляМамин тріль
Врут
Нет, реально дешевле
Мамин тріль• 28 октября 2025
Ответ дляВідповів всім
Нет, реально дешевле
Не всегда и не на все препараты.
Недавно ракета попала в склады Оптимы и неизвестно, на сколько поднимется цена на медпрепараты
Прикуси Язика• 28 октября 2025
Когда человек заказывает с таблетки юа, фармацевт при отпуске не имеет ни каких бонусов с таких препаратов, а когда без таблетки юа фармацевт зарабатывает бонусы с каждой позиции.
мадам Везувий• 28 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Сравнивали?
анц действительно немного дешевле на их сайте
ЦібаФу• 28 октября 2025
Я зазвичай купую через Таблетки. Звісно, обираю найнижчу ціну і часто буває, що потрібний мені препарат є далеко не скрізь. Тож замість того, щоб ходити ногами по району, одразу бачу, де є наявність. З негативним ставленням не стикалася, завжди все стримано. Оскільки я сама продаю через різні агрегатори та маркетплейси, розумію, що аптеці вигідніше продати напряму, ніж через Таблетки, але шо поробиш, мені моя гривня ближче до тіла ))
ИМХОля• 28 октября 2025
Ни разу не сталкивалась, а хожу я регулярно в аптеку. При чем половина покупателей с заказами онлайн, в том числе пожилых.
Советничаю тут• 29 октября 2025
наприклад в Подорожнику на замовлення через їх сайт є їхні бонуси, вони нараховуються на замовлення таблетки але використати їх можна лише на пряму покупку в аптеці