Полонянка SexShop-а!• 30 октября 2025
До скількох годин гуляють ваші підлітки 14-16 років?
Результат:
вже голосів:
25 (30.49%)
21.00
25 (30.49%)
Подивитись результати
21 (25.61%)
22.00
9 (10.98%)
23.00
2 (2.44%)
Пізніше 23.00
Красавица писяная• 30 октября 2025
Я разрешала до 22, приходил в 23-23.50, до комендантского
Иногда не приходил
Бензопирен• 30 октября 2025
Дома всегда, особенно вечерами. После школы может погулять чуть, но до темна всегда дома. 16 лет, дочь
Полонянка SexShop-а!
• 30 октября 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Иногда не приходил
А де був? Ви не хвилюєтесь, що з ним щось сталось?
Красавица писяная• 30 октября 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Гулял, у одноклассника в гостях, на звонки отвечал, либо не отвечал, а писал в ТГ сообщения
Чекаю завтра• 30 октября 2025
Дочери 16, гуляет нечасто, обычно до 21:00 дома. Но иногда на концерт может в клуб пойти с друзьями, оттуда муж забирает обычно.
Полонянка SexShop-а!
• 30 октября 2025
Ответ дляЧекаю завтра
А чим займається дома, коли не гуляє?
Хомо_сапиенс• 30 октября 2025
Вообще не гуляет, максимум на час на улицу днем выходит и то без особого желания.
Україна наше все• 30 октября 2025
Донці 15, по-різному буває. По будням в шкільний час прошу до 20, але буває і до 21 гуляє. По п´ятницям та суботам вона зустрічається зі своїм хлопцем, тому просить до 22:30-23:00 і він її проводжає додому (йому 16). Взагалі все завжди обговорюється, я ставлюся з розумінням, головне щоб вона завжди була з включеним телефоном. + Я з авто під боком, можу поїхати забрати якщо вже не ходить транспорт. Друзів всіх знаю, хлопця також. Але ми не в Києві, в місті на 300 тис. населення.
Mrs.Sexuality• 30 октября 2025
Доньку просила приходити до 22-23, приходила до в час ночі, до в два, іноді не приходила
Амелі на мілені• 30 октября 2025
Син зараз 15 до 23 буває трохи запізниться. Так гуляє з 14років. Пише відповідає на дзвінки.
Чекаю завтра• 30 октября 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А чим займається дома, коли не гуляє?
Висит в телефоне, увы. Но сейчас 11 класс, куча репетиторов, так что на телефон времени стало меньше
Ряженка• 30 октября 2025
15р. Нема часу особливо гуляти. Школа, домашка, репетитори, курси, хоббі. Ну вдень може трохи пройтися з однокласниками після школи. Або на вихідних . Але все рівно вдень.
Зубная фея• 30 октября 2025
Не гуляє вечері. Хіба що щось конкретне з друзями запланованого , тоді до 22 максимум влітку
З родзинкою• 30 октября 2025
Ответ дляНаивная Хо
Сын 15 лет, летом до 22:00, в учебное время до 20:30 максимум
гуляет до или после того как сделает домашку?
Наивная Хо• 30 октября 2025
Ответ дляЗ родзинкою
гуляет после репетиторов, где он делает домашку или тренировок, а остальные предметы уже после улицы учит. Вообще у него есть правило учить все уроки на выходных, а течение недели делать задания день в день.