Грабля• 30 октября 2025
Брать ли детей на отдых в Тайланд
Тайланд впервые, вопрос брать ли детей? 10 и 4 года. Хочется многое увидеть, экскурсии по островам, кто был, поделитесь, пожалуйста 🙏 Как все происходит на экскурсиях, в ютубе смотрю видео, детей не вижу на экскурс лодках😀
Ленивица-красавица• 30 октября 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Шнурки *
Так цікаво ж, вас же хвилює тема форми медичної сестри. Я впевнена, що Камасутра відпочиває.
Дівчина Гілмор• 30 октября 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Ну я як приклад навела забір крові, мед персонал не переодягаєттся приходячи з вулиці.
І шо? Пацієнт теж не перевдягається з вулиці, Повітря теж не стерильне. В хірургічному відділенні зовсім інші порядки ніж в терапії
Ошеламиссимо• 30 октября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Ну і нічого, ми почали розмову з гігієни і санітарії в « цих» країнах, то я у вас запитала, в яких « цих» і яких « не цих»
Дівчина Гілмор• 30 октября 2025
Ответ дляОшеламиссимо
То тєма з медсестрою, яка бере кров на заправках не зайшла? 😄
По факту, в разі чого, страховій організувати адекватну допомогу в Таїланді для дорослих, а тим паче для дітей, буде складніше ніж в Європі.
Ошеламиссимо• 30 октября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Чому складніше?
Дівчина Гілмор• 30 октября 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Чому складніше?
1) складнощі перекладу
2) не всі клініки беруться обслуговувати по страховці, а вимагають напряму гроші
3) дуже багато випадків не покриваються, це має бути край складна ситуація
Ошеламиссимо• 30 октября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
1) складнощі перекладу
Немає ніяких складнощів перекладу, в світі більше людей які володіють англійською ніж, наприклад, польською, італійською, французькою. Ну і + в Таї купа російськомовних.