Малая еще та• Изменено 31 октября в 14:36
Я зламалась як мама... не знаю як донести синові, що лінь його згубить
Це мабуть фініш. СИН.
не балуваний і ніколи таким не був. трохи пам’ятає часи, коли жили дуже бідно. Потім я розлучилась, син зі мною росте (тато участь приймає, намагаємось вдвох виховувати за одними правилами) стали жити краще, дозволяли собі подорожі, цікаві для сина гуртки (ніколи не ламала в цьому плані). З школою сам справлявся. але завжди вчителі казали, що потенціал великий, але ЛІНЬ...
я намагаюсь донести, розмовляємо.
не прошу гарних оцінок, прошу знання, старання. розумію, що шкільна програма здебільшого не згодиться в житті, але школа навчає дисциплінованості і тд.
ходить на програмування - сам захотів і вже 3 роки займається без пропусків практично.
попросив репетитора, хоче математику підтягнути.
ну ок, працюємо і над цим.
але знову отримую скарги і прохання від вчителів, від репетитора поговорити з сином...лінь...знає -уміє і не хоче...
я морально зламалась, як мама. я не можу впоратися з дитиною.
не знаю що робити, дайте пораду.
є думка, щоб пожив з татом, в нього школа біля дому, достатньо непогана. всі умови вдома також є.
відчуваю якусь провину, що не маю методу впливу, не можу домовитись, як якась нікчема (
йому 14, що виросте з нього... страшно подумати(
я намагаюсь донести, розмовляємо.
ну ок, працюємо і над цим.
не знаю що робити, дайте пораду.
Малая еще та
• 31 октября в 14:52
дівчата та хлопці. мені просто все здається, що це все моя вина, що він міг би бути кращим, а я просто не можу йому це донести і пояснити.
не хочу я хороших оцінок, ніколи не вимагала, але пояснюю, що треба атестат норммальний, бо буде вступати за пільгами і там будуть дивитися на оцінки
Вітаміни косметика• 31 октября в 14:53
Ответ дляМалая еще та
в мене якраз все склалось, робота - все добре
от недавно стала власницею нерухомості
другий чоловік на руках носить
от недавно стала власницею нерухомості
другий чоловік на руках носить
так а досягли ви самі чього? - чьоловіка знайшли..ну це так собі досягнення... Погодтеся ваш підліток може теж жінку багату знайде-
Скорая помощь• 31 октября в 14:53
моему помогло рассказы, что пойдешь работать дворником - профессия хорошая, но про путешествия, хорошую одежду, рестораны сможешь забыть
Мамина корзиночка• 31 октября в 14:53
Ответ дляМалая еще та
як приклад : пише контрольну - все знає, і просто пише відповідь. вчитель просить розписати (щоб довести правильність рішення задачі) не хочу.
по простим предметам типу біологія - зроби реферат, матимеш не 6 балів, а 9-10. лінь
по технологіям - зроби ту машинку...матимеш 10-12 балів, не хочу (а руки золоті, він все вміє, дрова рубав наприклад з 7 років. розрізняє рубанок, від сокири і тд)
встав - одягнись умийся....ні в ліжку в трусах...лінь...
істи - лінь ....
Вы его заклевали. Отстаньте уже от него
любименькая• 31 октября в 14:54
Ответ дляМалая еще та
а що за пільги?
Малая еще та
• 31 октября в 14:54
Ответ дляВітаміни косметика
в сенсі ? то є хороша робота, стабільний і високий заробіток, купівля нерухомості - це типу нічого?
Скорая помощь• 31 октября в 14:54
Ответ дляLizavel
Эти рассказы вообще не помогают )
я ж сказала. что моему помогло
при чем я это делала на улице, когда видели, как дворник метет, баки двигает...
Мамина корзиночка• 31 октября в 14:54
Ответ дляLizavel
Зачем ему 10-12 баллов по трудам?
Щоб привчитися к дисципліні. Вона ж написала
Життє Бентежне• 31 октября в 14:55
Найдите себе нормального мужика и отстаньте от сына. Он у вас и так лучшие большинства.
Малая еще та
• 31 октября в 14:55
Ответ длялюбименькая
а що за пільги?
після 9 класу хоче йти вчитися, там мотиваційний лист і співбесіда. атетстат важливий, тому що таких як він багато
пільга - тато учасник бойових дій, інвалідність отримав
Вітаміни косметика• 31 октября в 14:55
Ответ дляМалая еще та
Для вас це значимо-знач ви молодець для себе. А ваш син чьтого бажає? ви в нього питали
Кинг-Конгша• 31 октября в 14:55
Ответ дляСкорая помощь
я ж сказала. что моему помогло
И ребенок сразу стал учиться после этих примеров?
СпайдерВумен• 31 октября в 14:56
Нафіга собі у вас запроси. Мені б таку дитину, ви не розумієте ще свого щастя. Можу помінятись на свою доньку з істериками, пʼянками, палінням, селфхармом і хронічною невиліковною хворобою.
Малая еще та
• 31 октября в 14:56
Ответ дляВітаміни косметика
бажає нічого не робить)))
Дикая Роза• 31 октября в 14:56
Ответ дляМалая еще та
істи - лінь ....
Це заводські налаштування, все один в один і у мого
На привозе• 31 октября в 14:56
Ответ дляSo_so
’ходить на програмування - сам захотів і вже 3 роки займається без пропусків практично.
попросив репетитора, хоче математику підтягнути’ - йому 14, що виросте з нього... страшно подумати(
ну я так зрозуміла крім математики і програмуванні в інші предмети (а їх дофіга) взагалі не вникає, бо вчителі постійно дьоргають маму. Їй стидно то все вислуховувати на постійній основі от і засмучується. Звичайно не дуже приємно коли тебі постійно жаліються на твою дитину. Не раз, не два а постійно
Скорая помощь• 31 октября в 14:56
Ответ дляКинг-Конгша
вы глупая?
конечно, нет, но вода камень сточила
Аноним_• 31 октября в 14:56
Ви його задовбали. Починіть жити своє життя. От конкретно що досягнули ви, щоб в житті мати 10-12?
Мамина корзиночка• 31 октября в 14:56
Ответ дляМалая еще та
от недавно стала власницею нерухомості
другий чоловік на руках носить
от недавно стала власницею нерухомості
другий чоловік на руках носить
А дрова рубит?
Кинг-Конгша• 31 октября в 14:57
Ответ дляСкорая помощь
вы глупая?
конечно, нет, но вода камень сточила
Переход на личности не показатель большого ума...
Малая еще та
• 31 октября в 14:57
Ответ дляНа привозе
ні, мене взагалі не дборгають як ви кажете.
я навіть в школу не ходжу.
але є звязок з директором, він опікується дітьми, про всіх все знає
я навіть в школу не ходжу.
Скорая помощь• 31 октября в 14:57
Ответ дляКинг-Конгша
вы ж смеетесь ни с чего, так что какой там у вас ум
Морская свинка• 31 октября в 14:58
Ответ дляСпайдерВумен
А я могу не нормотипичного подкинуть. Ото автор прозреет и вылезет из кокона идеальности. И начнет наконец ценить то, что у нее есть.
Домашка• 31 октября в 14:58
Нормальний хлопець. Не бухає, не смалить цигарки, ночами не шляється, вчить те, що йому дійсно цікаво. Батька не вистачає, це факт. Чому розвелися?
Уявіть, що дівчинка жила б з батьком, а маму іноді лише бачила.
Дикая Роза• 31 октября в 14:58
Ответ дляСпайдерВумен
Сил вам
ОдинРазНадетое• 31 октября в 14:58
Ответ дляМалая еще та
істи - лінь ....
Сводите к психологу. Может специалист поможет найти мотивацию.
Редиска Я• 31 октября в 14:59
А я Вас розумію, у самій таке чудо майже 12 років. ’Мені не цікаво..’, ’мені лінь..’ - це його фразочки,а ще короне ’хто це придумав, я не хочу жити по правилам и нормам...’ Теж є непогані здібності до навчання і програмування, до 5 класа був відмінником, але зараз у 6-му каже, що не хоче бути відмінником категорично, всі вони заучки, ботани і скушні, а він не такий)). Але у комп´ютерній академії займається з задоволенням. Коротчше, я так розумію підлітковий період у нас буде яскравий, дай Боже пережити...Ще й тато у нас в ЗСУ, виховує на відстані і в відпустках(.. І тут мій перфекціонізм бореться зі здравим смислом, і де знайти ту золоту середину, щоб і не втратити довіру, але трохи щоб і мотивувати.
P.S. З чоловіком вже домовилась на реабілітацію нервової системи у найкращих санаторіях по закінченню підліткового віку )).
Капитошечка• 31 октября в 14:59
Ответ дляМалая еще та
істи - лінь ....
А не всі підлітки такі? :)
Моєму 13, прийшов нещодавно до дому, каже можна завтра не піду до школи? Від контрольної звільнили, а більше серйозних уроків не буде (там шось типу літератури, біології ще, а контрольна з фізики). Кажу а як без контрольної оцінка буде? Відповідає - та 9 буде, мені лінь писати що б більше було )))
Якщо нікуди йти не треба то теж краще поваляється з телефоном в ліжку.
Всіляку творчість теж робить «аби було», тільки на трудовому якийсь час цікаво було, коли брелочки робили і ще шось таке. Там старався :)
Нашо Вашому ті машинки на трудовому? Ну не цікаво йому, його влаштовують оцінки (це ж не 3-5 балів, доречі). Так, вчителі бачать що він може краще, тому тиснуть на Вас. Але ж Ваш син вже вирішив що йому цікаво і йде по тому шляху. Не хоче витрачати час на нецікаве
він школу ж не кинув? Вчиться нормально? То чого його чіпати? )