маска Ілона• 31 октября в 21:21
Чи це нормальні вітаміни?
Добрий вечір!
Підкажіть, хто розбирається в формах вітамінів.
Хочу купити комплекс Омега+Д3+К2+Е.
Знайшла такі:
Естерифікований риб´ячий жир (ейкозапентаєнова кислота 33%, докозагексаєнова кислота 22%); желатин; зволожувач (гліцерин); вода; барвник (карамель); вітамін E (d-альфа-токоферол); вітамін D (холекальциферол), вітамін K (менахінон). Скрін додаю. Переклад Google, тому може бути не зовсім коректний.
Ціна приблизно 300 грн.
Читала, що ефективність вітамінів залежить від їх форми, але зараз не знайду цю інформацію.
Чи ці форми вітамінів нормальні, чи може порадите щось інше з таким складом.
Хочу купити комплекс Омега+Д3+К2+Е.
Знайшла такі:
Ціна приблизно 300 грн.
Ласую колобками• 31 октября в 22:40
Та не очень в идеале EPA и DHA в сумме, должны быть больше 1000
Вeauty_vitamins• 29 ноября в 23:14
Рекомендую Омегу Fitline, Німецька якість!
https://www.kidstaff.com.ua/tema-34523284.html