В кого тако було• 02 ноября 2025
Ну почему так дорого?((( 50 мл парфюма - 14.460 грн
Любите этот парфюм? Вам денег тоже жалко ?
Малая еще та• 03 ноября 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ви мені нагадали історію.
Тут прочитала.
Свекр не купував цукерки ’ Червоний мак’, бо дорого йому, хоч і сильно їх любив.
Помер неочікувано.
Заначка 40 000 баксів.
І кому воно уже треба....
Тут прочитала.
Помер неочікувано.
Заначка 40 000 баксів.
І кому воно уже треба....
Ну от..людина собі не дозволяла те що хотіла, щоб відкладати гроші все життя. А ці гроші рідні можуть розтринькати за місяць і навіть не згадувати цього.
Звичайно, класно коли є можливість залишити своїм дітям після себе щось ,крім непотрібного мотлоху. Але є багато прикладів рідних ,коли люди не користувались новим,бо шкода. А потім приліт чи окупація і немає нічого в тебе…
Або відкладання життя на потім. А людина раптово помирає і тільки згадуєш , як мріяла про щось людина ,але так і не реалізували нічого, бо думали що багато ще часу.
Малая еще та• 03 ноября 2025
Ответ дляКров з молоком
А якщо проживете до 99, як мій сусід, на 4000грн?
Не проживу. В нас немає в сімʼї таких довгожителів + здоровʼя таке собі. Добре, якщо до 60-70 доживу ,в наших реаліях.
Фуліганка• 03 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Не факт. Мне война помогла под 50 с голой ж остаться. Это не повод отказывать себе в привычных вещах. Покупаю тот парфюм, к которому привыкла. Хотя живу теперь на аренде.
Какой парфюм?
Забобонний фрукт• 03 ноября 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ну кому що подобається більше)
Парфумів за 300 немає.
Є браслет і пусети з діамантами по 2000-3000 євро.
Парфумів за 300 немає.
И это нормально. Мы не дешевле денег.
Забобонний фрукт• 03 ноября 2025
Ответ дляКров з молоком
Так лучше в молодости ни в чем себе не отказывать. На старости хоть воспоминания будут.
Дуняша• 03 ноября 2025
Больше нравится классическая вишня. Но он не стойкий на мне совсем, слетает реально быстро, поэтому платить за него немало денег не считаю рациональным.
Такі концентровані і всім відомі парфуми це як мега модні тренди. Не люблю таке, минулого холодного сезону постійно чула ці чері ... сама маю дешевий аналог і скажу, що вони дуже швидко набридають, бажання купляти наступну банку не появляється . Я люблю щось таке, що важко прочитати і вгадати що на мені.
Шалена красуня• 03 ноября 2025
Я оригінальну вишню люблю, але платити з нього такі гроші не буду. Коли ходжу по магазинах, часом кроплюся ним, але не настільки я вже його й хочу. От musk therapy від Initio, може, на весну-літо таки куплю, хоча ціна мене кусає все таки.
Тумба-юмба• 03 ноября 2025
Ответ дляКопуша
Як думаєте, скільки цей парфум коштує в штатах чи Європі, невже за 50 мл 300 євро/доларів?
В Канаді щойно подивилась - 394 CAD. Це 11800 грн.
Та_шо_ж_таке• 03 ноября 2025
Ответ дляКров з молоком
Неочікувано в 87 майже?Не свекор, а мій дідусь, і не 40000, а 20000.
Смисл не помінявся
aljonyshka• 03 ноября 2025
Ответ дляКопуша
50 мл стоит 355 евро, 30 мл 215 евро
Не гоню• 05 ноября 2025
Ответ дляДама-мадама
За ці гроші вони мають притягувать всіх холостяків
Зачем вам все? Среди них же 80% шлак