Уходя дверю не хлопать• 03 ноября 2025

Давайте разом приймемо це серйозне рішення.

Деруни! Вони мені дуже смачні коли натерті на терці вручну, цілий день я героїчно вважала що я це зроблю, але блендер ☝🏻він все стояв, дивився на мене коло і шепотів: ти шо ку ку, яка терка? З теркою ми наче домовились, вона досі чекає мене, чи ну його нах? Подумаєш трохи не той смак буде )))
Ну хто виграє цей бій, або може ви щось середнє підкажете?))
Результат:
вже голосів: 140
74 (52.86%) Терка
42 (30%) Блендер
24 (17.14%) Пишу свій варіант в коментарях
Мелочунь• 03 ноября 2025
Я на ідеал не претендую, я роблю на дрібну м´ясорубку і мені смачно! Спершу робила блендером, щоб швидше, а потім зрозуміла, шо мясорубкою мені ще простіше. Зате тепер це страва з розряду ’дочка подзвонила, що зараз заїде’. За кілька хвилин уже готова суміш, дочка приїжджає, а я вже першу партію смажу
Ні грама• 03 ноября 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Дайте,пожалуйста, рецепт с фаршем!
Котлеты отдельно, драники отдельно.
автор Уходя дверю не хлопать • 03 ноября 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Дайте,пожалуйста, рецепт с фаршем!
Немає ніякого рецепту. Просто робите фарш як на котлети але без яйця, коли смажите викладаєте шматок фаршу на дерун і зверху накриваєте сумішшю.
Мелочунь• 03 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Так вони ж товсті тоді. Як їх просмажити гарно, під кришкою? Мабуть, довго смажаться
Ответ длядамаБезСобачки
Дайте,пожалуйста, рецепт с фаршем!
Ось так
Позитивна• 03 ноября 2025
Блендер - профанація і чітинг! Тільки крупна терка.
Ответ дляМелочунь
Ні, не довго, трошечки довше як звичайні, ну це ж як чебуреки чи зрази
JulJul07• 03 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
А зачем там мука? Никогда не делаю с мукой. И лук тоже не люблю и чеснок там не нужен. А народ как положит всего и побольше... Мне такое невкусно..
А яйца добавляете?
Мелочунь• 03 ноября 2025
Ответ дляМексиканочка
Деруни тільки в ресторані їмо.
Раз в рік. Ідеальні
У Львові в одному ресторані в центрі замовила деруни - були нехрусткі, товсті і серединка сирою картоплею штиняла. Так шо і раз на рік може не пощастить(((
Воленс-неволенс• 03 ноября 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Мясорубка с насадкой-теркой
Я також так роблю
Мексиканочка• 03 ноября 2025
Ответ дляМелочунь
Я знаю де їх їсти
Їздимо туди тільки на деруни, Закарпаття
Ответ дляМелочунь
Це в якому ресторані?
Самі афігєнні деруни в Мартусі з мʼясом в тч, тільки туристи не ходять в цей ресторан, а даремно, там сама ідентична галицька кухня і смішні ціни, в самому серці Львова
Оябунчик• 03 ноября 2025
Вы шо, какой блендер? Святое только руками! Вареники туда же.
Мелочунь• 03 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Це в якому ресторані?
Ностальгія біля Захера. Це до війни було - не знаю, чи зараз він є
Говорю-балакаю• 03 ноября 2025
Ответ дляСамоучка
Может я ела такие, которые были сильно мелко измельчены в блендере, поэтому мне не понравились. Мне нравится на терке, причем крупной.
Я тру картоплю на деруни на крупну терку, мені так смачніше.
Ishoy• 03 ноября 2025
Блендер! Только не стирать до воды, а оставить мелкими кусочками. Обалденно получается.
Ответ дляМелочунь
Заісно є, вся площа Ринок вимре, а Ностальгія буде стояти 😆 насправді вони трохи осовдепились, не хочуть розвиватись, плювати їм на клієнтів, цейзаклад трохи відстав, вони б краще приміщення в оренду здали, було б більше толку.
Дама_с_караваем• 03 ноября 2025
свій варіант.
у мене комбайн Бош Кубікс (йому вже 15 + років, з насадкою для олів*є і вінегрета, наразі таких, напевно, вже не випускають) і до нього є терка саме на деруни. мій чоловік не дуже любить деруни (ото він така падлюка), але залюбки ’тре’ картоплю на них.
ФФФФристайла• 03 ноября 2025
Ответ дляСамоучка
Видела давно как одна блогерша из Белоруси готовила без муки. Может какой-то острый вид картохи у них, деруновый) но я добавляю яйцо, немного муки и соль перец. Картоху надо хорошо отжать, чтоб воды лишней не было, тогда румяные будут
я всегда без муки делаю, с мукой они не такие нежные получаются
Говорю-балакаю• 03 ноября 2025
Ответ дляМелочунь
Я кладу не фарш, а дрібно порізане куряче філе в самі деруни. Тільки коли готую з м´ясом, то крім дрібно порізаної цибулі, додаю ще маленький зубчик часнику.
Дєло в шляпє. Щоб я без вас робила
Перекус беру завжди• 03 ноября 2025
В мене на м´ясорубці є насадки всякі, для шинковки капусти, для дерунів також.
Супер виходять.
Перекус беру завжди• 03 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А я не люблю з всякими ніштяками. Тоненький дерун, а до нього лисички в вершках. Ммммм
Перекус беру завжди• 03 ноября 2025
Автор блін! Совісті немає у вас. Зовсім!
В нас шашлики, а я деруна хочу. Хто його дерти серед ночі буде?!?
Може ще третю?• 03 ноября 2025
На мелкой терке тру. Блендер у меня погружной, вы же не его имеете ввиду, на нем слишком однородное тесто будет. А в комбайне терка не слишком мелкая, да и крупные куски проскакивают, забыла когда ею пользовалась. Выше пишут, что трут на крупной терке, я пробовала, они плохо прожариваются, это нужно на более медленном огне, дольше, в общем мне на мелкой терке нормально. Только без яиц, лука, чеснока, чуть муки, чтобы держали форму и люблю тонкие.
solnyhko• 03 ноября 2025
Я придумала для себе рецепт, довго міркувала, що мені не так в класичних дерунах і чому смажена картопля мені смачніше). Вирішила поекспериментувати з фракціями і товщиною картоплі. Взяла помаранчеву для корейської моркви (німецький набір Борнер) і спробувала натерти на ній, потім додала цибулі на буряковій і часнику додала, сіль, перець. Викладаємо тоненьким млинчиком, приминаємо лопаткою, щоб був не товстий, а тонкий і просмажився. Вийшло те, про що мріяла і дерун - млинець , і за рахунок товстіших соломинок ніж на звичайні мілкій терці, отримала смак смаженої картоплі і хрусткість чудова. Смак смаженої цибулі і часнику, як приємний бонус і більш збагачений смак. Моя родина зацінила, тепер смажимо тільки так.
Ответ дляПерекус беру завжди
Супер виходять.
Вже обдумую покупку😆😂, я просто готую раз в сторіччя такі страви
Ответ дляПерекус беру завжди
А в мене хто? Не кричіть, картоплина за картоплиною 💪🏽
Ответ дляМоже ще третю?
Я вже наткрла. Про те що труть на крупній терці я взнала років два тому, для мене це взагалі не варіант
пу_пугренчик• 03 ноября 2025
Ответ дляМексиканочка
Деруни тільки в ресторані їмо.
Раз в рік. Ідеальні
цариця небесна.... в ресторані інше можна замовити, а прості деруни, то ж дитина вміє