Давно не заходила… а тут треба було відгуки деякого товару. Дивлюсь йопсіль все рашистською(( що з вами люди?!!
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляДождливая
Ой фу, ну нет. Я русскоязычная,но херушки, не русская
А що в вас українського? Місце проживання та паспорт, українське сало та хліб?
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляHelenny
То, що узькою, то ще пів біди. Хоча за «язик» тут порвуть.
Як показують деякі голосування, тут же добра половина ждуніх, какаяразніца та всякої кацапні.
Якось в житті і близько такої навали немає.
Так що , авторе, не беріть близько до серця.
Виходить, що мова визначає й світогляд, а не тільки є інструментом спілкування
Веточка сакуры67• 04 ноября 2025
Ответ дляlekon-lekon
Щось не схоже, що ви українську знаєте, бо пишете російською
А Апчехов ваш немає ніякого стосунку до цієї цитати. Ця фраза, приписувана Йоганну Вольфґанґу фон Ґете, означає, що знання мов розширює кругозір, освіченість та розуміння інших культур, але часто згадується неповністю. Повна версія додає: «...але якщо ти не знаєш власної, то ти не людина».
Власна мова то яка? Мова батьків або країни де живеш ? Там не пишуть ?
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ длясоняшка
І я нікого не хоронила, бо немаю змоги, тіла знаходятся на окупованій терріторіі, вибачте якщо потурбувала ваш світ розових поні, в якому одна проблема.
Мої близькі теж воюють, один зниклий без вісті, то я теж хочу відчувати себе в безпечному українському середовище, маю право
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляВетерВполе
Я как говорила по-русски так и говорю
Какаяразніца
виктория7аас• 04 ноября 2025
Ответ дляМанюнайтед
Автор -тролль,тема- разводка
Блин достало Вся тема провокация ничего украинскому языку не угрожает.
Такой несчастный украинский язык, прям на грани вымирания, надо срочно охранять а то станет не_нужный никому, как латынь, да? Все это бред, а истина одна: язык это один из главных инструментов шовинистов в геноциде других национальностей. Жаль, что у нас столько баранов, ведущихся на лозунги типа ’одна страна - одна нация - один язык’... Ничему не учит вас история...
Я понимаю, реликтовых сусликов надо охранять - они в Красной Книге... Но украинский не включен в атлас исчезающих языков Юнеско - Если боитесь, что русский язык сожрет украинский, значит признаете, что украинский не нужен большей части народа.
украинизатор сейчас уподобляеются тем, кто когда-то насильно русифицировал, полонизировал и т. д. Не повторяйте их грехи и ошибки, ведь 21 век на дворе, свобода, демократия, не так ли?
Маска-0b9f• 04 ноября 2025
Ответ дляПодрысь
авторица хоть заработком с вами поделится или вы за идею тут распинаетесь?
Так может это и есть авторица
Маска-0b9f• 04 ноября 2025
Ответ дляHELGA. UA
Ця війна не закінчаться, бо багато людей не розуміють, що потрібно викинути все кацапське разом з мовою!
Деякі ’українці’ не цінують своє - прекрасне, їм легше святкувати хелоуін, бекати кацапською мовою...
В процессе выбрасывания всего кацапского главное потеплее одеться
.Українцям варто одягнути додатковий светр, а не нагрівати домівку до 20-22 градусів, — голова Укренерго Зайченко
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Благодаря таким как авторица постоянно возникает ощущение, что меня ненавидят не только русские, за то что я украинка, а точно также ненавидят украиноязычные украинцы за то, что я русскоязычная украинка. Меня ненавидят и готовы разорвать на куски из-за какой-то чуши обе стороны. Есть о чем подумать.
Ответ дляAesonne
Немає російськомовних українців.
Адвокат Пономаренко• 04 ноября 2025
Ответ дляHELGA. UA
Нажаль, в державі не працюють закони. Нажаль. Тому і виникають такі теми і такі коментарі. І ви би сиділи тихенько і рота не відкривали на своїх співвітчизників і не булили нікого за мову.
Адвокат Пономаренко• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Немає російськомовних українців.
Це ви особисто так вирішили? Я вважаю, що свідомі українці це ті, хто поважає своїх співвітчизників і не сіє розбрат на мовному підгтунті.А ваші погляди - не відповідають демократичним цінностям будь якої нормальної розвинутої держави і реальним потребам України.
Ответ дляlekon-lekon
Тобто князь Володимир мотнувся в майбутнє, а потім в минуле в кінець 9 століття вже в Київ, бо Новгород тільки почали будувати у середині 10 століття. Час ах*їтєльних історій, так хочеться, але археологи і історики не підтверджують альтернатівщину
Владимир стал новгородским князем в 970 году, а в 978 году захватил киевский престол.
Невдобно получилось...
YOzhik v tumane• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
Ви не на екзамені з історії. І це не срач, це війна
Ворогів за мовою, походженням, кольором шкіри і т.д. визначають або нацисти або недалекі люди. У будь-якій країні. Ну ще птсрники під час постійного стресу...
Flower Girl23• 04 ноября 2025
Ответ дляHELGA. UA
Это война не закончится, потому что Запад очень хочет воевать с рашей до последнего украинца...((( Потом они пришлют сюда своих мигрантов, в новостях пишут 9 - 10 млн., для ’восстановления страны’... И языки здесь будут какие угодно - английский, арабский, хинди, бенгальский, но только не украинский...
Flower Girl23• 04 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Да, тоже офигела... У меня до сих пор отопления нет...((
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Ні, це думка істориків, вчених, дослідників. Я її розділяю.
Nataliiazp• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Немає російськомовних українців.
Написала та, которая недавно сама была русскоязычная😀 или вы раньше не украинкой были?