irrina.t• 04 ноября 2025

Зайшла на сайт

Давно не заходила… а тут треба було відгуки деякого товару. Дивлюсь йопсіль все рашистською(( що з вами люди?!!
unser• 04 ноября 2025
Ответ дляlekon-lekon
Щось не схоже, що ви українську знаєте, бо пишете російською
А Апчехов ваш немає ніякого стосунку до цієї цитати. Ця фраза, приписувана Йоганну Вольфґанґу фон Ґете, означає, що знання мов розширює кругозір, освіченість та розуміння інших культур, але часто згадується неповністю. Повна версія додає: «...але якщо ти не знаєш власної, то ти не людина».
Гёте также не имеет отношения к этой цитате, как и Чехов. Оба просто ею пользовались
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляColombina.
Это язык на котором написано много прекрасной литературы, в отличите от мовы - вот уж что противно слышать мне было всегда
Надеюсь вы сейчас лопнете от своей «ненависти»
Вы мали на увазі, прекрасної літератури, яку перевели на кацапську? Щось я не перечитувати ніколи російську літературу
oboeva• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
Удалено администрацией...
автор irrina.t • 04 ноября 2025
Ответ дляАнжелика1
Вот объясните мне, Путина зовут Владимир. Его имя вражеское. Почему вы прицепились именно к языку, а не к Владимирам? Почему не требуете у них немедленно перейти на другое имя?
Я нікому нічого не повинна пояснювати Крим більше істотам що топлять за ізик
Abrado• 04 ноября 2025
Ответ дляlekon-lekon
Всі документи в армії українською мовою, то до чого тут російськомовні у війську? По замовчуванню всі знають українську. Всі заяви в держоргани пишуть українською, де взялись люди, які не знають українською, якщо вони ще до 2014 року вже її знали?
А до чого тут російськомовні у війську? Про що ви мені пишете?
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Англійська мова на території США є мовою геноциду корінного населення цієї країни
Вірно, наврядчи в Нью-Мехіко чи на Гаваях спілкувались англійською.
Lika1019• 04 ноября 2025
Ответ дляАнжелика1
Не подсказывайте им А то петицию создадут Зеленского переименовать
автор irrina.t • 04 ноября 2025
Ответ дляoboeva
Удалено администрацией...
Авторка - українською. Сміливіше , суржик не засуджується переходьте на нормальну мову
oboeva• 04 ноября 2025
Ответ дляАнжелика1
Ну чего оно вражеское , обычное славянское языческое имя. Володар миру, это кацапам не по масти его употреблять.
mymoly• 04 ноября 2025
Ответ дляLika1019
А давайте. Даешь декомунізацію
oboeva• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
Удалено администрацией...
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляАпель-синка
Русский язык (не расейский) - произошел из Киевской Руси, как простонародный, в отличие от староцерковного официального. А рашисты его украли и присвоили, как много всего прочего, и теперь пытаются Киев за него же гнобить. Но фиг там. Они и князя Владимира киевского себе на красную площадь утащили, как якобы их русского князя.
Ще питання чому у ’нащадків’ Київської Русі не збереглися знаки князів у вигляді тризубом чи двозубів. Не до кінця продумали свою історію.
Lika1019• 04 ноября 2025
Ответ дляoboeva
Интересно, авторица ещё помнит какой товар хотела посмотреть?))
Препараты она хотела. Поздно уже, прием пропущен и вот резултат
автор irrina.t • 04 ноября 2025
Ответ дляoboeva
Удалено администрацией...
Мушу відлучитися всі і так зрозуміли защітніков ізика. І хто є хто. Залишити свій ,, внутрішній світ,, в собі
Vesy• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
Я думала вас уже забанили
Подрысь• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
отлучайтесь, тут у вас есть заместительница))
Манюнайтед• 04 ноября 2025
Автор -тролль,тема- разводка
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляПодрысь
историю мовы хоть поучи, позорище
Позоріще відгукнулось. Українська мова вже була на фресках Софії Київської, яка будувалась у 10 столітті і українськи словник вже був виданий Лаврентієм Зізанієм у 16 сторіччі, правда, московський патріарх Філарет наказав спалити їх, але декілька примірників збереглось (яка невдача)
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
И когда это с вами случилось?
Ну тут головне, що сталось і через років 10 вже більшість буде говорити українською, що тоді будете робити? Їхати на рашу, в радную срєду?
Маска-0b9f• 04 ноября 2025
Ответ дляlekon-lekon
Не ваше дело.
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляSara-4110
Этим давлением глупым и мерзким на русский язык, вы у большинства отбили желание даже изредка говорить на украинском.
Як можна відбити бажання, якого ніколи й не було? Для кацапів українська - це мова холопів, будете чути її все більше
Подрысь• 04 ноября 2025
Ответ дляlekon-lekon
адресом ошиблись
unser• 04 ноября 2025
Ответ дляLika1019
Автор хочет управлять миром, не привлекая внимания санитаров
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляHonda-
И вас не смущает, что князь Владимир до Киева, сначала был князем Новгородским почти 20 лет?))
Тобто князь Володимир мотнувся в майбутнє, а потім в минуле в кінець 9 століття вже в Київ, бо Новгород тільки почали будувати у середині 10 століття. Час ах*їтєльних історій, так хочеться, але археологи і історики не підтверджують альтернатівщину
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Норма і регулярна практика?Тоді навіщо нам нагадувати про ті часи стосовно України без кінця?Це ж було нормою за вашими словами.
Тому що зараз йде геноцид українського народу
Оленёнок• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
А вы яка істота? 😂
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляHenriette
Автор, смиритесь, для половины страны,, если не больше, русский язык- родной, то есть тот, на котором они учились говорить и думать.
Кстати, там выше был вопрос про Зелю- перешел ли он на украинский. Я на 90 процентов уверена, что в быту( не на публику) он говорит на русском.
Віримо в святий узкій язик, не те що Щеля, навіть бобри та гуси говорять на узкам язигє
Маска-0b9f• 04 ноября 2025
Ответ дляlekon-lekon
И не только со стороны России.В самой Украине свои геноцидники тоже имеются.
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляВетерВполе
Тут в Украине моя Родина смиритесь.
Це навпаки вам треба змиритися, що в Україні
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляVesy
А кроме ненависти, что вы еще сделали? Чем стране помогли?
Як тут ловко маніпулюють мовою ненависті, чого на кацапії не розмовляють всі татарською чи бурятском?