irrina.t• 04 ноября 2025

Зайшла на сайт

Давно не заходила… а тут треба було відгуки деякого товару. Дивлюсь йопсіль все рашистською(( що з вами люди?!!
InSSolence• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Я все життя розмовляла рідною мовою.
Удалено администрацией...

Подрысь• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Немає російськомовних українців.
так вы ж ею приходитесь))
ОленаЯ• 04 ноября 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Ви працюєте над розділом України. Якщо Ви не зрозуміли ще.
Через коліно нічого не буде.
Це як мобілізація лагідна- не лізеш в бус, проломлять череп.
З країни роблять землянку УПА!
МИ заслуговуємо , мабуть на те, що нас розривають на шматки.
Нас останні 100 років через коліно - і бачите, що зробили. А до цього ще кілька століть через коліно.
ОленаЯ• 04 ноября 2025
Ответ дляVesy
От кого? От вас? 😂
Не лише
ОленаЯ• 04 ноября 2025
Ответ дляInSSolence
Удалено администрацией...
НадпотужнаПотужність• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
З різних причин виїхали, є різні. Щойно з Німеччини, багато наших там, говорять українською, а як говорять російською, то я і не знаю - хто вони.
Яка різниця якою мовою говорять?
В мене була співробітниця, з КР, все життя ненавиділа українське, починаючи з гімна України, закінчуючи українцями.
Голоснула в 2019 за найвеличнішого, та першим рейсом на початку бойні звалилиа в Німеччину.
Перейшла вона на українську у тій Німеччині, повертится не збирається, бо мрія здриснути збулася. Я до чого....
ОленаЯ• 04 ноября 2025
Ответ дляПодрысь
так вы ж ею приходитесь))
Ні, я українка, яка схибила, але схаменулася

Подрысь• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Ні, це думка істориків, вчених, дослідників. Я її розділяю.
вы историю даже не открывали, что вы там можете разделять
InSSolence• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
темы - это тоже самое, более того, вы выбирали повышать популярность ру языка, а не украинского. так что сидите молча, типичная тролиха
Lika1019• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
Очень жаль, если в Украине будет открытый нацизм. Значит сейчас еще цветочки? На куртках обязательно будет делать нашивки, как делали поляки и евреи?
ОленаЯ• 04 ноября 2025
Ответ дляПодрысь
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• 04 ноября 2025
Ответ дляВетерВполе
Потому что мы русскоязычные люди. В какой то степени мы все русские.
ви можете бути у всіх темах руською, яка живе в Україні, інших не приписуйте до цих гнид
ОленаЯ• 04 ноября 2025
Ответ дляLika1019
Удалено администрацией...
Солнышко-93c6• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
Мушу відлучитися всі і так зрозуміли защітніков ізика. І хто є хто. Залишити свій ,, внутрішній світ,, в собі
Йдете проспатись?😂😂😂
Подрысь• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Так, ви праві, була перевертнем, але вчасно схаменулася. В ті роки, коли в темах відписувала українською, то отримувала реакції, типу ви в своєму Львові, чи Тернополі, тобто тоді було нормою, що скрізь російська мова крім заходу
а теперь вы решили всем отомстить?))
не туда вектор свой направляете
Lika1019• 04 ноября 2025
Ответ дляNataliiazp
Меня предыдущее ваше сообщение удивило, что здесь вы какие-то там реакции получали за украинскую мову. Я здесь с 11 или 12 года, не помню уже точно, ни разу не встречала никаких реакций на мову, да и сама всегда отвечаю на сообщения в темах на том языке, на каком они написаны.
А в этой принципиально не хочется писать на украинском(((
Она наверное реакции не за язык получала, а за сущность свою
ЗдохниПуйло• 04 ноября 2025
Ответ дляNYC
А если язык не используется то ты его забываешь.
Такое количество ждунов, как на западной Украине в небольших городках, я больше нигде не видела.
Панаєхало сепарів
NYC• 04 ноября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Панаєхало сепарів
Когда и куда понаехало?
ЗдохниПуйло• 04 ноября 2025
Ответ дляNYC
Когда и куда понаехало?
З 14 року

Nataliiazp• 04 ноября 2025
Ответ дляAgendum
Мого діда ніхто не ’завозив’. Він був медиком під час Другої світової. Після війни приїхав в Україну і залишився. Одружився, народили дітей.
Мою бабушку ’завёз’ дедушка 😀 познакомились они почти в конце войны в Германии, дедушка военный, бабушка военнопленная, поженились и дедушка привёз её в Украину. Причём дедушка украиномовный, город тоже, бабушка соответственно нет, но всё понимала
Lika1019• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
Вы агрессивная, и это прямой путь к психиатрическим проблемам в старости
Подрысь• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
З дитинства україномовна - родина, школа, оточення, універ, робота перша, друга - навпаки - тотал раша, чоловік такий же україномовний, іншого і не учвлчла біля себе, тут російською теми створювала так, було таке.
значит у вас нет своей точки зрения и убеждения, делаете все, как большинство.
виктория7аас• 04 ноября 2025
Ответ дляAgendum
Удалено администрацией...
Lika1019• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Я безкоштоано буду викорінювати цей бруд
Пока вас в психушку не запрут или в СИЗО. Смотря как вы собираетесь искоренять неугодных вашему внутреннему миру
Подрысь• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Не -на-вид-жу мову і її носіїв
так мову или язык?)) идите отдыхать уже
ОленаЯ• 04 ноября 2025
Ответ дляLika1019
Головне дожити до неї, щодня рулетка (((
InSSolence• 04 ноября 2025
Ответ дляПодрысь
так это типичный представитель мовнюков
до войны сами отказывались от родного украинского, писали на русском, а потом перешли и думают, что теперь они поменялись местами с быдлом, которое кричало, что если на украинском говоришь, то и из села, и могут кого-то там ущемлять, но ущемлялка не выросла, хватает только в тредс и тут писать всякое лайно
ОленаЯ• 04 ноября 2025
Ответ дляПодрысь
Навпаки, і це в усьому проявляєттся. Тут ви не вгадали
Lika1019• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Це ви вірно написали, всі, хто виїхав і не повернеться ще будуть вважатися українцями, а далі - їх діти, внуки вже будуть французами, німцями, іспанцями, поляками тощо.
У вас образование стремится к нулю. Диаспоры, не слышали? Почитайте, отойдя от диванных войн
Vesy• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Не -на-вид-жу мову і її носіїв
А, у вас прям так все плохо. Обратитесь к специалисту. Я серьезно. Вы опасны для общества