irrina.t• 04 ноября 2025

Зайшла на сайт

Давно не заходила… а тут треба було відгуки деякого товару. Дивлюсь йопсіль все рашистською(( що з вами люди?!!
InSSolence• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Немає російськомовних українців.
так раз те кто на русском говорят не украинцы, то наверное нужно и в армию их не призывать
мария 84• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
На цей(
Ну так и выйдите, никто не держит цацу мовную
InSSolence• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
ОленаЯ• 04 ноября 2025
Ответ дляLika1019
То есть когда вы здесь писали на русском, то автоматом были россиянкой? Вы из какого подвида хамелеонов? Хамелеоны-приспособленцы?
Так, ви праві, була перевертнем, але вчасно схаменулася. В ті роки, коли в темах відписувала українською, то отримувала реакції, типу ви в своєму Львові, чи Тернополі, тобто тоді було нормою, що скрізь російська мова крім заходу
ОленаЯ• 04 ноября 2025
Ответ дляNataliiazp
Написала та, которая недавно сама была русскоязычная😀 или вы раньше не украинкой были?
З дитинства україномовна - родина, школа, оточення, універ, робота перша, друга - навпаки - тотал раша, чоловік такий же україномовний, іншого і не учвлчла біля себе, тут російською теми створювала так, було таке.
Vesy• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Ну и разговаривайте себе на здоровье на украинском. Чего вы к другим цепляетесь?
НадпотужнаПотужність• 04 ноября 2025
Ответ дляVikki
Это все что вам нужно знать о авторице
Вот такая вонючка
Администратор, где вы?
Почему это чучело не заблокиррвано?)))
Ого, тітку поплавило.
Може буха чи просто притрушена
НадпотужнаПотужність• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
Чому це ви вирішили , що я тьотінька? Може це ви тьотінька? Ще й на підпитку?))
А хто, вуйко?
ОленаЯ• 04 ноября 2025
Ответ дляInSSolence
Удалено администрацией...
ОленаЯ• 04 ноября 2025
Ответ дляVesy
Не -на-вид-жу мову і її носіїв
InSSolence• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
НадпотужнаПотужність• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
Ви будете у мовному патрулі з руЖЖом ходити по містах?
Досить вже лякати, хто на якій мові хоче на тій і розмовляє.
Німецька теж мова окупанта та ворога.
ЧИ то другоЄ?
Nataliiazp• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Меня предыдущее ваше сообщение удивило, что здесь вы какие-то там реакции получали за украинскую мову. Я здесь с 11 или 12 года, не помню уже точно, ни разу не встречала никаких реакций на мову, да и сама всегда отвечаю на сообщения в темах на том языке, на каком они написаны.
А в этой принципиально не хочется писать на украинском(((
ОленаЯ• 04 ноября 2025
Ответ дляInSSolence
Удалено администрацией...
ОленаЯ• 04 ноября 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Німецька теж мова окупанта та ворога.
ЧИ то другоЄ?
Удалено администрацией...
НадпотужнаПотужність• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
Дивно, чи не дивно, але агресивні порадниці саме українською на всіх кидаються та погрожують. Чого вас так плавить? Ви займаєтесь розділом України зсередини, чи не доходить? Скільки платять?
InSSolence• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
Валентина-Настя• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Ну это какая-то психотравма. Сами прогнулись, теперь на других отыгрываетесь.
А какие реакции? Я больше, чем 10 лет здесь ни разу не видела ’ реакций’ на мову
ОленаЯ• 04 ноября 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Німецька теж мова окупанта та ворога.
ЧИ то другоЄ?
Німецька така ж брудна собача мова, те, що вони робили 80 років тому не забудеться, моїм поколінням так точно
Решка7777• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
На цей(
мовний патруль?
Lika1019• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Теперь вы решили, что у вас нимб вырос и вы обрели право судить незнакомых вам людей только из-за языка их общения? Украинцы по праву рождения, являющиеся потомками не могут быть другой национальности априори, даже если говорят на французском. Было бы очень просто - заговорил на французском и ты француз. Мысль улавливаете?
ОленаЯ• 04 ноября 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Я безкоштоано буду викорінювати цей бруд
НадпотужнаПотужність• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
а українці, які виїхали до Німеччини , кинули неньку в біді- хто вони?
Agendum• 04 ноября 2025
Ответ дляlekon-lekon
В пусті села з вимерлими від голодомору завозили от таких кацапів, які тут стали ’жить с раждєнія’. Більше третини втрат у радянському союзі в наслідок 2 світової війни українці, майже 10 мільйонів із 27 млн
Мого діда ніхто не ’завозив’. Він був медиком під час Другої світової. Після війни приїхав в Україну і залишився. Одружився, народили дітей.
ОленаЯ• 04 ноября 2025
Ответ дляInSSolence
Удалено администрацией...
Я все життя розмовляла рідною мовою.
НадпотужнаПотужність• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Ви працюєте над розділом України. Якщо Ви не зрозуміли ще.
Через коліно нічого не буде.
Це як мобілізація лагідна- не лізеш в бус, проломлять череп.
З країни роблять землянку УПА!
МИ заслуговуємо , мабуть на те, що нас розривають на шматки.
ОленаЯ• 04 ноября 2025
Ответ дляLika1019
Це ви вірно написали, всі, хто виїхав і не повернеться ще будуть вважатися українцями, а далі - їх діти, внуки вже будуть французами, німцями, іспанцями, поляками тощо.
Vesy• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
От кого? От вас? 😂
Подрысь• 04 ноября 2025
Ответ дляHELGA. UA
Ця війна не закінчаться, бо багато людей не розуміють, що потрібно викинути все кацапське разом з мовою!
Деякі ’українці’ не цінують своє - прекрасне, їм легше святкувати хелоуін, бекати кацапською мовою...
Хеллоуин от кельтов пошел, а не от россиянцев. Мы много чего празднуем не украинского, и что?
ОленаЯ• 04 ноября 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
З різних причин виїхали, є різні. Щойно з Німеччини, багато наших там, говорять українською, а як говорять російською, то я і не знаю - хто вони.