Давно не заходила… а тут треба було відгуки деякого товару. Дивлюсь йопсіль все рашистською(( що з вами люди?!!
InSSolence• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Немає російськомовних українців.
так раз те кто на русском говорят не украинцы, то наверное нужно и в армию их не призывать
Ответ дляLika1019
То есть когда вы здесь писали на русском, то автоматом были россиянкой? Вы из какого подвида хамелеонов? Хамелеоны-приспособленцы?
Так, ви праві, була перевертнем, але вчасно схаменулася. В ті роки, коли в темах відписувала українською, то отримувала реакції, типу ви в своєму Львові, чи Тернополі, тобто тоді було нормою, що скрізь російська мова крім заходу
Ответ дляNataliiazp
Написала та, которая недавно сама была русскоязычная😀 или вы раньше не украинкой были?
З дитинства україномовна - родина, школа, оточення, універ, робота перша, друга - навпаки - тотал раша, чоловік такий же україномовний, іншого і не учвлчла біля себе, тут російською теми створювала так, було таке.
Ответ дляОленаЯ
Ну и разговаривайте себе на здоровье на украинском. Чего вы к другим цепляетесь?
НадпотужнаПотужність• 04 ноября 2025
Ответ дляVikki
Это все что вам нужно знать о авторице
Вот такая вонючка
Администратор, где вы?
Почему это чучело не заблокиррвано?)))
Вот такая вонючка
Администратор, где вы?
Почему это чучело не заблокиррвано?)))
Ого, тітку поплавило.
Може буха чи просто притрушена
НадпотужнаПотужність• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
А хто, вуйко?
НадпотужнаПотужність• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
Ви будете у мовному патрулі з руЖЖом ходити по містах?
Досить вже лякати, хто на якій мові хоче на тій і розмовляє.
Німецька теж мова окупанта та ворога.
ЧИ то другоЄ?
Німецька теж мова окупанта та ворога.
ЧИ то другоЄ?
Nataliiazp• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Меня предыдущее ваше сообщение удивило, что здесь вы какие-то там реакции получали за украинскую мову. Я здесь с 11 или 12 года, не помню уже точно, ни разу не встречала никаких реакций на мову, да и сама всегда отвечаю на сообщения в темах на том языке, на каком они написаны.
А в этой принципиально не хочется писать на украинском(((
НадпотужнаПотужність• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
Дивно, чи не дивно, але агресивні порадниці саме українською на всіх кидаються та погрожують. Чого вас так плавить? Ви займаєтесь розділом України зсередини, чи не доходить? Скільки платять?
Валентина-Настя• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Ну это какая-то психотравма. Сами прогнулись, теперь на других отыгрываетесь.
А какие реакции? Я больше, чем 10 лет здесь ни разу не видела ’ реакций’ на мову
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Німецька теж мова окупанта та ворога.
ЧИ то другоЄ?
Німецька теж мова окупанта та ворога.
ЧИ то другоЄ?
Німецька така ж брудна собача мова, те, що вони робили 80 років тому не забудеться, моїм поколінням так точно
Ответ дляОленаЯ
Теперь вы решили, что у вас нимб вырос и вы обрели право судить незнакомых вам людей только из-за языка их общения? Украинцы по праву рождения, являющиеся потомками не могут быть другой национальности априори, даже если говорят на французском. Было бы очень просто - заговорил на французском и ты француз. Мысль улавливаете?
НадпотужнаПотужність• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
а українці, які виїхали до Німеччини , кинули неньку в біді- хто вони?
Ответ дляlekon-lekon
В пусті села з вимерлими від голодомору завозили от таких кацапів, які тут стали ’жить с раждєнія’. Більше третини втрат у радянському союзі в наслідок 2 світової війни українці, майже 10 мільйонів із 27 млн
Мого діда ніхто не ’завозив’. Він був медиком під час Другої світової. Після війни приїхав в Україну і залишився. Одружився, народили дітей.
НадпотужнаПотужність• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Я безкоштоано буду викорінювати цей бруд
Ви працюєте над розділом України. Якщо Ви не зрозуміли ще.
Через коліно нічого не буде.
Це як мобілізація лагідна- не лізеш в бус, проломлять череп.
З країни роблять землянку УПА!
МИ заслуговуємо , мабуть на те, що нас розривають на шматки.
Через коліно нічого не буде.
З країни роблять землянку УПА!
Ответ дляLika1019
Це ви вірно написали, всі, хто виїхав і не повернеться ще будуть вважатися українцями, а далі - їх діти, внуки вже будуть французами, німцями, іспанцями, поляками тощо.
Ответ дляHELGA. UA
Ця війна не закінчаться, бо багато людей не розуміють, що потрібно викинути все кацапське разом з мовою!
Деякі ’українці’ не цінують своє - прекрасне, їм легше святкувати хелоуін, бекати кацапською мовою...
Хеллоуин от кельтов пошел, а не от россиянцев. Мы много чего празднуем не украинского, и что?