Борщичок• 04 ноября в 07:28

Який має бути дохід на сімʼю щоб ви кинули роботу?

Мається на увазі не мільйон доларів в місяць
А мінімальний дохід при якому ви кинули б роботу, або займались приємною справою, подорожували, а не працювали на дядю
наКоблучках• 04 ноября в 10:25
Я трудоголік, тому без роботи не уявляю своє життя. Загубила десь в квартирі 200 000 і пам ять вишибло куди їх заховала. Чоловік каже шукай, а я кажу навіщо? В мене мозок працює на заробіток грошей. Колись знайдуться.
Продавчиня кіз• 04 ноября в 10:26
Никакой , особенно в войну.
Муж 200 , я 75
КошкинДом• 04 ноября в 10:28
Ответ дляЗліпок ступні
Вам зарплату затримують?
Це вас яким боком обходить? Мої гроші то не ваша справа. це вам треба вивертати білизну перед аудиторією, це вам потрібні слухачі, щоб оплакати важке життя жінки, на повному утриманні. Не зупиняйтесь. Це дуже комічно виглядає.
Качка в тапцях• 04 ноября в 10:30
Я така дурна, що все одно працювала б.
Можливо, менше.
І чесно, не можу уявити, скільки грошей для мене досить, адже постійно щось треба і хочеться більше.
жар-птица Нюра• 04 ноября в 10:34
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А вам что поможет? Даже самотеребонькать времени нет? Бывает. Держитесь там
Співчуваю)))) тільки не треба свої болі іншим приписувати, кидайте то самотеребонькання, бо он до чого ва довело)))
Відірву та викину• 04 ноября в 10:38
Ответ дляПацан к успеху шел
Я не про вас конкретно
А в общем, большинство
на самом деле как раз высокая должность часто позволяет дурью маяться в рабочее время)
Муж утром задания раздал и потом пару часов лежит на диване. Но если какая-то проблема, то впахивается по полной.

А мне платят только за фактически отработанное время. И если я работаю условно час, то даже в туалет не выйду в это время. О зависании в интернете даже речь не идет. Но я работаю по 3-6 часов в день. Достаточно времени, чтобы поумничать на советчице)))
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 ноября в 10:46
Ответ дляжар-птица Нюра
Себе почувствуйте вам ещё работать и работать, а вы уже не в духе. Дальше то что? Какие то боли себе приписали.... Эх, тяжело вам
Не пью, не курю• 04 ноября в 10:55
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Почему вас так раздражают работающие женщины? Вы о всех так думаете плохо? Когда ведёте детей в сад,школу, ребенка на танцы, идете к гинекологу? Такая ненависть и пренебрежение....
Я на хвилинку• 04 ноября в 10:55
мне 10 000 уе достаточно,но их сейчас нет ,все хуже и хуже с продажей товара ...все сьедает аренда,электроэнергия ,зп людям и т.д
Чудовий каламбур• 04 ноября в 11:03
450 000 грн
Радужная форель• 04 ноября в 11:06
Ответ дляНе заздріть тьоті
При доході в три?- так
Та ну..С одніє зарплати викласти таку сумму може і багато .Але якщо збирати продовж року то нормально
вре_Динка• 04 ноября в 11:10
Ответ дляФокус-Покус
Згодна на всі 100%. А ким Ви працюєте?
керівник відділу аналітики в великий продуктовій айті компанії
Радужная форель• 04 ноября в 11:12
Ответ дляДомашня Зюзя
На 3т дом строите? Из чего:))?
Строим его уже пятый год.Уже доделываем.Как из чего ?С зарплаты мужа.Живем в городке 30 тыс.чел.Тратить особо не куда .Муж все от А до Я сам делает в доме.Только на материалы время от времени тратимся
Фокус-Покус• 04 ноября в 11:12
Ответ длявре_Динка
Класно! Ви вищу освіту спеціальну отримували чи перевчалися, можливо курси якісь? А що таке продуктова ІТ компанія?
котопёс• 04 ноября в 11:14
Ответ дляКачка в тапцях
Я така дурна, що все одно працювала б.
Можливо, менше.
Вы живёте без бюджета непостоянными заработками и все спускается в 0? Как можно не знать сколько денег нужно?
Радужная форель• 04 ноября в 11:16
Ответ дляfrom Ukraine
Муж депутат?
Нет. На АЭС работает. Обычный рабочий
барабанщица• 04 ноября в 11:19
Я не знаю, який у нас дохід. Але невеликий по стандартам порадниць.
Закриті базові потреби, гуртки, відносно недорогий відпочинок і т.д. Але в ресторанах не обідаємо щоденно.
Не працюю з першого декрету, бо не було кому допомагати з дитиною. А робота була іноді з нічними і ніяк інакше. Хороша зарплата для нашого невеликого міста, кар´єра. Кинула і не шкодую.
Зараз діти підросли, уже б наче і на роботу вийшла, але зараз я можу претендувати на 12-15 тисяч. Ну такі зарплати в середньому у нас.
Тому я обрала бути вільною, хоч і не багатою. Це дуже класне відчуття. Я пару разів пробувала за останні два роки вийти попрацювати, тому є з чим порівняти.
Заздрю людям, які ходять на роботу з радістю. Але це одиниці.
Радуга-дуга• 04 ноября в 11:19
Мені б з двома дітьми вистачило 100 тисяч гривень на місяць.
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 ноября в 11:19
Ответ дляНе пью, не курю
Ну не только же вам думать плохо о неработающих. Или вам можно, а мне нельзя? Триггернуло? Ну, бывает. Что посеяли, то и пожали. Все пишете мне и пишете никак не успокоитесь.
Не пью, не курю• 04 ноября в 11:22
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я плохо не писала, пока вы не начали. Меня не триггерит бесполезный ноль) Ноль это всегда ноль.
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 ноября в 11:24
Ответ дляНе пью, не курю
Я тебе и не писала. То ,что вы ноль и так понятно, потому и в истерике. Работать или, а то лапу сосать будешь. Вот теперь я тебе и ответила, на твоём родном. Чао.
Не пью, не курю• 04 ноября в 11:25
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Пока, нолик
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 ноября в 11:26
Ответ дляНе пью, не курю
Пока, нолик
Ты- да. Даже в работе 0
вре_Динка• 04 ноября в 11:28
Ответ дляФокус-Покус
продуктова айті компанія - це та що створює і розвиває свій продукт, а не аутсорсить
за фахом я бухгалтер, але моєю першою роботою було помічник голов.буха+комерційного директора+офіс-менеджер.. короче все в одному в невеличкій фарм компанії, і там я зрозуміла що мені більше подобається робити звіти для комерційного директора, ніж в бухгалтерії колупатися та іншим, так і почала розвиватися більше в тому напрямку. всьому на роботі вже вчилася. спочатку то був лише звіти в екселі, потім вже почали підтягуватися інші програми по типу sql та bi. ніякі курси не закінчувала.
Не пью, не курю• 04 ноября в 11:29
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ты- да. Даже в работе 0
Удалено администрацией...
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 ноября в 11:31
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...
Вот это треш. Что работа с человеко сделала. Не истерите мадам, вам же ещё работать
Тішуся неперетішуся• 04 ноября в 11:34
Ответ дляПлекаю думи
у чоловіка 140к, у мене 25 - працюю, інакше мені скучно буде
У мого чоловіка 140, а у мене 300. Теж працюю , і мені не скучно . Але працюю зовсім по іншій причині
Не пью, не курю• 04 ноября в 11:37
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Это тема для работающих)
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 ноября в 11:39
Ответ дляНе пью, не курю
Это тема для работающих)
Так выйдите. Работаете вы плохо
Мій не такий• 04 ноября в 11:42
Мені важливо мати саме мої кошти, на сімʼю від 250 тис. грн в нинішніх цінах, у випадку інфляції треба коригувати. Але це не щоб подорожувати прямо, просто жити. Мені від 100 тис. грн вистачить. Не зовсім покинути працювати. Радше трохи відпочину, повчуся ще чомусь, менше працюватиму, буду більш вільна у виборі. за що братися, а за що ні в роботі. бо база закрита