100pudov• 05 ноября в 16:49
Вообще не хватает зп
На еду трачу где-то 250 грн в день, иногда заказываю доставку. По мелочи что-то в дом покупаю иногда. Ботинки на зиму купить уже 7 тысяч, джинсы или штаны купить тоже 2 тысячи. Мне вообще не хватает зп (15 тысяч). Как люди нормально живут на такую зп ?
ЕлькиПальки• 05 ноября в 16:50
У меня намного выше доход, на очень много, я купила ботинки за 7 тыс и считаю дорогой покупкой...
Царевна_несушка• 05 ноября в 16:51
Ботинки за 7 тисяч не купують при зп 15 тисяч! А купують до 2-3 тисяч. Зп не вистачає, спокуси в магазинах багато!
ГоловнаЯ• 05 ноября в 16:51
Ну, маленькая з\п у Вас, автор
У нас доход приличный , я купила обувь 12 тысяч и то считаю, что дофига
Хропочка з гривкою• 05 ноября в 16:51
Купа речей є не за 7 тисяч, гарної якості. Але ж ви не розглядаєте цей варіант, звісно.
ОбережнаЯ• 05 ноября в 16:51
На такую зп нельзя нормально жить . Ну и, конечно, ботинки за половину зп - это странно
100pudov
• 05 ноября в 16:51
Ответ дляЦаревна_несушка
Я не люблю на таком экономить и красивое, качественное что-то подобрать тяжело
Я в дамках• 05 ноября в 16:51
В мене була більша зарплата, не вистачає, ні про які ботинки за сім тисяч мова не йде, оренда вже більше десяти.
Змінила роботу, бо чекати підвищення зарплати не варто
Царевна_несушка• 05 ноября в 16:54
Ответ для100pudov
Ну тут не в економії діло, якщо купувати в інтертопі взуття, то понти половина не шкіра. Можа шкіряні знайти харьковські чи дніпропетровські. Виставка взуття проходить в Києві 2 рази на рік, там класне взуття, можна на сайті дізнатися виробників.
Пешеходик• 05 ноября в 16:54
У меня 65 зарплата, но я ботинки за 7 не покупаю. И джинсы за 2000 тоже
Так и живу.
Кастрюлька• 05 ноября в 16:54
У меня ЗП в разы больше. Но ботинки купила по распродаже за 3. Вряд ли ваши за 7 лучше моих распродажных.
Царевна_несушка• 05 ноября в 16:55
Ответ дляКастрюлька
Ото біда в тому що людина не розуміє що воно не варто 7! можна позволить але не часто!
Каяспер• 05 ноября в 16:56
Ответ дляПешеходик
Так и живу.
Аналогично хотела написать
Злюка бобер• 05 ноября в 16:57
Ответ дляЕлькиПальки
+ 1000.
У мене дохід набагато вище.
Я по акціям купую собі взуття.
Осінь взяла за 4200 грн.і те вважаю, що доволі недешево.
За 7000 не куплю точно.
Це всього лише взуття.
Купую в кінці сезону під -50-70% на інсайтах
У мене дохід набагато вище.
Я по акціям купую собі взуття.
За 7000 не куплю точно.
Це всього лише взуття.
Да Щас же• 05 ноября в 16:57
Ответ для100pudov
Ви не можете собі дозволити таке дороге взуття, навіть якщо дуже хочеться. Тому і дебет з кредитом не йде. Хочете щоб вистачало, то маєте зрозуміти, що ваш ціновий сегмент значно нижчий
100pudov
• 05 ноября в 16:57
Ответ дляПешеходик
Так и живу.
Ну даже в заре джинсы 1600-1800. А это обычный массмаркет , я ж даже не покупаю бренды
Бараболька• 05 ноября в 16:57
У меня зарплата выше вашей, ботинки покупаю наши харьковские за 3,5К, за 7 вообще бы не покупала при любой зарплате, это неоправданно дорого, а качество одинаковое.
Да Щас же• 05 ноября в 16:58
Ответ для100pudov
А ноу нейм можна купити за 600-800 грн, і так в усьому
Сиренькая• 05 ноября в 16:59
Ответ для100pudov
вы гоните ?
Тимбы, геокс и т д-покупают летом
Сиренькая• 05 ноября в 16:59
Ответ для100pudov
25 дол геп , а по каким то дням можно и за 14
ФрекенБок• 05 ноября в 17:02
Я купила собі чудові осінні сапоги в Сінсеї по знижці за 399 грн. Виглядають чудово і дуже комфортні на мою ’лапку’ 41-го розміру з великою повнотою. Радію покупці. За 7 тис. грн. навіть телефон не купую, це овер дофіга для мене.
По темі - коли мені стало критично не вистачати зп в 10 тис, знайшла другу роботу + підробітки.
Калинові вуста• 05 ноября в 17:04
Ботинки на зиму купить уже 7 тысяч, джинсы или штаны купить тоже 2 тысячи
не хило так покупаете
ПотеряласЯ Я...• 05 ноября в 17:04
Скільки вам років? Якийсь інфантильний погляд на життя. Купувати взуття за півзарплати може або молодь, що щиве з батьками, або треба відкладати півроку.
100pudov
• 05 ноября в 17:06
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я с родителями живу, учусь. Хочется красиво выглядеть, но мне не хватает зп даже на это
Омлетик• 05 ноября в 17:11
Колись жила на 350-400$ віддаючи половину за квартиру. Це продовжувалось десь роки 4, піцу не замовляла жодного разу. З ’роскоші’ - палила та іноді купляла сік
Анонім Завгосп• 05 ноября в 17:14
Ответ для100pudov
Пойти на распродажу и купить джинсы за тысячу , религия не позволяет?
Брюльтик• 05 ноября в 17:15
Ответ дляHello987
В миде хорошая обувь по 2 тысячи.
Доставка - это тоже перебор при такой зп.
Нету там зимней по 2 тыс. Мужские на днях смотрела осень 2600-3500, зима дороже. Женские примерно так же.