Пез Году Неделя• 06 ноября 2025
У кого чоловіки служать?
Дівчата, як ви тримаєтесь? Що вам допомагає? Чоловіка мобілізували, закінчилось бронювання, а я досі не можу оговтатись.
Треба триматись, бо є діти і треба працювати, а в мене стан ніби це вже все(
Мадам Тю-лю-лю• 06 ноября 2025
Светлана Ройс, детский психолог. Подпишитесь на нее в ФБ, у нее муж служил, комиссовали по состоянию здоровья. Она много полезных вещей пишет
Пез Году Неделя
• 06 ноября 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Знаю Ройс, даже книга ее есть. Спасибо!
Я думала, что я справлюсь, но что-то не выходит.
Тільки не про гроші• 06 ноября 2025
Нехай кожного ранку промовляє;
Янгол Охоронець, беру Тебе з собою, Ти йди попереду, а я за Тобою. Амінь.
Пез Году Неделя
• 06 ноября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Нехай кожного ранку промовляє;
Дякую! Він не дуже набожний, то це хіба я промовляти буду.
Пез Году Неделя
• 06 ноября 2025
Ответ дляПушкининиана
Ніяк уже не тримаюсь. Нехай тікає звідти.
Та як звідти втечеш(( це ж не школу прогуляти(
Говорю-балакаю• 06 ноября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Нехай кожного ранку промовляє;
Янголе мій, будь зі мною, йди попереду, я - за тобою
Тільки не про гроші• 06 ноября 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Кажуть, в окопах атеїстів немає.
Все возможно• 06 ноября 2025
Через два місяці стає легше. Важко, бо все треба тепер Вам робити і вирішувати самостійно. З часом звикнете.
Пез Году Неделя
• 06 ноября 2025
Ответ дляВсе возможно
Так, я зараз навіть машину заправити не вмію( добре, хоч водити якось почала(
Не можу спати, вдень наче тримаюсь, буду писати подрузі-психіатру, щоб щось виписувала.
Через два місяці, це якщо десь в більш-менш спокійному місці? Бо я не уявляю, як про це не думати(
Зоя Жорівна• 06 ноября 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Знаю Ройс, даже книга ее есть. Спасибо!
Ну, служба тцкуном чи на західному кордоні або навіть просто в тилу і служба на передовій чи на прифронтовій - це дві великі різниці. У нас 700 тис. ’служать’, не бачивши передової з 2022 року, а то і з 2014 -го. І служать ті, хто четвертий рік без ротації не вилазять з окопів. Правда, їх з кожним днем все менше, догадуєтесь чому?
Тому ліпити всіх в одне ціле, а найбільше це полюбляють жони і родичі саме тої першої категорії ’служивих’, як мінімум, неетично і блюзнірство.
Ви, авторе, про котрих питаєте?
О, перші вже себе впізнали ліплять синьоморді автопортрети)))
Ви, авторе, про котрих питаєте?
сама себе прекрасная• 06 ноября 2025
А чего никто не спрашивает, как матери держатся, у которых сыновья служат.
Манка Я• 06 ноября 2025
Вам потрібно зібратися до купки і зрозуміти, що тепер уся відповідальність за дітей та побут на Вас. Потрібно працювати, на його зарплату особливо не розраховуйте. Діти також в стресі, максимально приділяйте їм увагу, підтримуйте. Я, коли чоловіка мобілізували, почала щотижня ходити до церкви, давати за здоров´я і молитися, хоч і не набожна.
Це важко, я Вас дуже розумію. Але Ви повинні бути сильною, заради себе і дітей.
Докладальниця• 06 ноября 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Тут вам точно не допоможуть. Тут тільки цкують
Якщо зовсім погано-є лінії підтримки
Я натуралка• 06 ноября 2025
якось тримаюсь вже 4 рік. Доводилось і кран самій міняти, і бачок чинити, і сіфони чистити, і ремонт робити, розібралась в безлічі гаражах, де ремонтують авто )) ще пожежа на днях сталася...добреЮ що дочка не спала ще (це десь у 1.20 ночі було) та побачила, як пихнула розетка. Встигли потушити. Після цього я вже сама собі подумала: та скільки ж можна самій оце все витягувати.... Але що ж робити? Якось люди живуть і самі ((
Аліса-90ae• 06 ноября 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Кому потрібні їхні питання?
Аліса-90ae• 06 ноября 2025
Ответ дляЯ натуралка
Згодна.незручно що війна саме по побуту
Пушкининиана• 06 ноября 2025
Ответ дляЯ натуралка
То добре що 4. Мій пішов на бойове завдання і вже безвісти зник