Маю декілька думок• Изменено 07 ноября 2025

Де купити такий макінтош?

Жіночий, щось такого плану, але обов´язково має бути та пелерина зверху на плечах.
Пообіцяла донці знайти і не знаходжу ніде
MacOS-ница• 07 ноября 2025
Это ж, авторша на полном серьёзе уверена, что изящно троллит...
автор Маю декілька думок • 07 ноября 2025
Ответ дляMacOS-ница
Я не тролю. Для костюмованої вечірки потрібно
Якісь синьоморді неадеквати
Фу...
Вредняжка• 07 ноября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
В театр обратитесь, сошьют за дурные деньги
Сижуревувшоке• 07 ноября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Якісь синьоморді неадеквати
Фу...
Дальше советчицы научитесь ходить и не хамить. Достаточно картинку забить в гугл и дохрена вариантов от купить до взять в аренду маскарадный костюм
Ответ дляВредняжка
Де пошити я знаю. Не варіант, дорого і довго. Мені треба щось подібне, можливо щоб трішки переробити, а не пошити з нуля
Твоя подружайка• 07 ноября 2025
В секондах спробуйте пошукати.
Ответ дляСижуревувшоке
Удалено администрацией...
Ответ дляТвоя подружайка
В секондах спробуйте пошукати.
Як варіант, дякую
Блондинка в Шоколаде• 07 ноября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Може там де знають костюми напрокат?
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Може там де знають костюми напрокат?
Там нема, де питала
Блондинка в Шоколаде• 07 ноября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Там нема, де питала
До театру спробуйте звернутися, вони також іноді дають на прокат
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Не знала такого
Блондинка в Шоколаде• 07 ноября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Не знала такого
Такий час, виживають, як можуть. Але там стільки всього повинно співпвсти, розмір, час, щоб цей костюм не був задіяний в спектаклях.
Дюйм оф о4ка• 07 ноября 2025
Купите в секонде любой подходящий плащ или пальто и отдельно ткань для пелерины. Для вечеринки можно и руками сшить и отдельно сверху надеть.
Блондинка в Шоколаде• 07 ноября 2025
Якщо це просто для вечірки, то можна купити в секонді якийсь плащ,(в ідеалі два однакових) і пошити тільки пелярину ту зверху. Це значно дешевше буде, ніж шити повністю макінтош
Мафиозная• 07 ноября 2025
Такий фасон навряд чи знайдете : кінець 19- початок 20 ст., хіба що на кіностудії та в театрах. Або ж пошити чи перешити.
Я тут с краю постою• 07 ноября 2025
Пошити на замовлення..ніде не зустрічала.
Я тут с краю постою• 07 ноября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Візьміть напрокат!
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Мабуть прийдеться щось майструвати. Або міняти образ. На замовлення шити точно не буду, то довго і дорого.
Погнала в секонд ))
Ответ дляМафиозная
Так, не знаходжу. Перешивати буду