Без комплексів• 08 ноября 2025

Жалею, что выехала заграницу

Приняла такое решение на эмоциях, когда началась война. А теперь дети здесь учатся, муж работает. А мне тут просто ужасно, финансов намного меньше, условия жизни намного хуже. Как в клетке. Друзей нет, семьи нет, кроме мужа и детей. Хочу обратно, но не могу без детей уехать.
Единая страна!• 08 ноября 2025
Ответ дляБіле пальто
Мої б нерви не витримали жити в приймах по чужих кутках з простягнутою рукою.
Так почему ж тут считают, что выехавшим лучше? Раз для многих жизнь в приймах хуже, чем ракеты
Единая страна!• 08 ноября 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ми чужі люди, нам все одно. Напишіть чоловіку, брату, сестрі, мамі, тіткам, сусідці Маші, подрузі Галі, вони рідні душі, отримаєте підтримку. А то якось ці теми трошки звіздєжом попахують,, потім обов´язково буде тема, про злих людей, заздрість до виїхавших і відсутність підтримки.
А чому всі тетки тут зі своїми темами не пишуть мамі або чоловіку, а несуть все сюди? Подвійні стандарти?
Единая страна!• 08 ноября 2025
Ответ дляКуплю орехи
Удалено администрацией...
Вот это жаба)
Единая страна!• 08 ноября 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Сама пише з декількох акаунтів.
Навіть чат жпт написав, що це одна людина по стилю написання текстів.
Або бот.
Дивно, а мені чат джпт написав, що бот ви)
Сіґеле-міґеле• 08 ноября 2025
Ответ дляПес Патрон
Думаете автор жирный тролль?
Да нет, просто выезд за границу высветил проблемы, что семья у автора и не семья вовсе, с мужем абсолютно разные интересы, с детьми по ходу тоже, раз она плачется, что в ’проклятых гамериках’ всем хорошо, кроме неё. Поэтому хотела бы притянуть детей обратно домой, под обстрелы, чо уж. Хоть они и против, да и муж детей не отдаст под бомбы везти.
А ей похер, что там в той Украине сейчас, главное её жопонька (явно ж не верхние полушария) тянется в домик за городом, чтобы не вкалывать на работе, бо это же ’трудно очень’

Специально для автора, свежая сводка за ночь, может хоть одна извилина шевельнётся в остатках серого вещества:

Масована нічна атака РФ: десятки ракет і дронів по Україні

🌐Сьогодні вночі ворог здійснив одну з наймасованіших балістичних атак за весь час війни.
Під ударом опинилися одразу кілька регіонів країни — основною метою стали ТЕЦ і ГЕС.
За попередніми даними, по Дніпру прилетіло щонайменше 12 ракет.

❗️Наслідки атаки:

🌐Київ — серйозні перепади напруги, горіли 4 вантажівки, пошкоджено 2 будівлі. Інформації про постраждалих немає.

🌐Дніпро — загинула 1 людина, 11 поранених (серед них 2 дітей). Ворожий дрон влучив у дев’ятиповерхівку. Місто залишалося без світла, офіційних коментарів щодо ударів по енергетичних об’єктах поки немає.

🌐Харківщина — 8 постраждалих. Зруйновано будівлю АЗС, пошкоджено кілька автомобілів. Через проблеми з електропостачанням метро знеструмлено, станції працюють як укриття.

🌐Одещина — удари дронами по об’єктах енергетики, виникла пожежа. Жертв немає.

🌐Полтавщина — Горішні Плавні залишилися без світла, води й тепла. Введено режим надзвичайної ситуації. Також знеструмлено Кременчук, у Полтаві — сильні перепади напруги.

🌐Кіровоградщина — пошкоджено об’єкти критичної інфраструктури, триває ліквідація пожеж.

🌐Миколаївщина — атака “Шахедами” по промислових об’єктах у Миколаєві. Постраждалих немає.

🌐Інші регіони — вибухи фіксувалися на Чернігівщині, Сумщині, Черкащині та Запорізькій області.

🌐Через удари пошкоджено залізничну інфраструктуру — затримуються численні потяги.

Надо быть суперволшебной на всю голову, чтобы сейчас детей из школы срывать и везти в этом ад, рассказывая, как им будет безопасно в доме с подвалом за городом
Непогодка• 08 ноября 2025
Давно уехали? У меня тоже так было, я жалела, что уехала, хотела обратно. Теперь не жалею ни капельки
И кстати , Вам тоже надо на работу. Очень отвлекает от дурных мыслей
Садоводница• 08 ноября 2025
Ответ дляБез комплексів
Да, спасибо, но мужу наоборот заграницей хорошо оказалось
А чем хорошо? Просто интересно
Садоводница• 08 ноября 2025
Ответ дляБез комплексів
Я их оформила в американском посольстве, как гражданка Америки .
У них укр и амер гражданство?
Сіґеле-міґеле• 08 ноября 2025
Ответ дляБез комплексів
Да, видите у нас разные исходные данные. Я жила в хороших условиях, обеспеченно, работать тяжело мне не нужно было. Родители помогали с детьми, круг общения был хороший
Ключевое слово БЫЛО.

Было, было, было, было,
но прошло, о-о-о, о-о-о. (с)
З вишневого садка• 08 ноября 2025
Не представляю, как вы там без главного - без зеленского
У нас можно всё отнять, но зеленского - никогда
А значит, будет солнце над нашими головами
По-моему, это должно стать для вас главным аргументом, чтобы привезти детей обратно- их будущее с зеленским
Болтушка Му• 08 ноября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле

❗️Наслідки атаки:

Всі люди, тисячі сімей в Україні то суперволшебні?

Навіщо ви тут всі в темі полощите залишающихся?

Вам так ото нравітся? Макати ці сімʼї і мам ? Біле пальто і самі неволшебні?
Сіґеле-міґеле• 08 ноября 2025
Ответ дляБез комплексів
Была замужем за американцем. И кстати первый раз сбежала оттуда ещё до войны, и была счастлива, но лоханулась второй раз
ну Вы ладно, а второй муж и дети как гражданами Омерики стали за 3 года? по ускоренной программе?
Сіґеле-міґеле• 08 ноября 2025
Ответ дляБіле пальто
Мої діти сплять сім днів на тиждень у себе в спальні. Київ також. Звідки ви знаєте з якого району автор?
А в Киеве есть супербезопасные районы, где никогда и ничего, ни разу не опасно? А ну-ка поведайте нам, мы тоже туда переедем
Кава з адреналіном• 08 ноября 2025
Може автор і троль, а може й не троль, але я теж спостерігаю цей феномен. ’Ой, нам тут так погано, хочемо додому. Ми так чекаємо коли війна закінчиться! Поїдемо звичайно не зразу, хай там все відбудують трохи’ тобто ми тут пересидимо, а там хай хтось відвоює, відбудує, а толі ми приїдемо. І будемо знову плакати як все погано. Це я в країні де є соціальні виплати, яких вистачає на життя. І от ці люди спочатку розказували як вони тут якккк влаштуються на роботу, якккк повідкриваюють бізнеси. Всралися більшість ще на етапі і вчення непростої місцевої мови. Коротше це така категорія людей, балаболи-нитики
Бегущаяпо• 08 ноября 2025
Фу, сколько токсиков в теме
Свою историю рассказывать перехотелось, лучше с чатом поговорить

А вы и дальше отбивайте желание советоваться здесь- потом те прикольно читать слезки про бредовые темы
Хитрушка-чекушка• 08 ноября 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Я тролям соплі не підтираю, перепрошую, гарного дня.
Зубная фея• 08 ноября 2025
Ответ дляБез комплексів
Если б я не сделала этот необдуманный шаг, я бы их обезопасила максимально. Могли б жить загородом, у нас есть там в доме подвальный этаж, возила бы их в школу как обычно. Летом так и живем с ними
’в школу как обычно’ - єто каждую тревогу уроки прерьіваются, и детей ведут в подвал. И внешкольньіе занятия тоже прербіваются, и тренировки.
И в какую школу Вьі бьі водили их загородом, в сельскую?

Вьі хотите вернуться не просто в Киев, а в Киев до полномаштабного. А єтого не будет.
Моя меньшая каждую тревогу спрашивают ’Шо летит?’ У старшего - спальное место на полу в коридоре.
Вьі все правильно сделали, уехав.
Единая страна!• 08 ноября 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ви смішна або в космосі. Такі ситуації на сьогодні буденні. Тисячі людей виїхали і не у всіх все добре склалось. А щодо іншого, то вас і не просили коментувати, раз вам троль, то що забули в темі, нажали хрестик і йдете в теми про труси та пироги де немає тролів
Хитрушка-чекушка• 08 ноября 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Я ще раз пишу, авторка теми - троль. Я тролям не співчуваю. І не треба сюди інших користувачів дописувати, про інші подібні реальні ситуації поговоримо в іншій темі, не потрібно займатися маніпуляціями.
Сіґеле-міґеле• 08 ноября 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Кстати, да, про найпотужнішого из янелохов:

Ексочільник ’Укренерго’ Кудрицький не зміг забезпечити безпеку енергетики України, — Зеленський
’Він був очільником великої системи й ця система мала забезпечити безпеку нашої енергетики, він повинен це робити і він це не зробив’, – сказав він.

Интересно, а он как през и говнокомандующий смог обеспечить безопасность жителей Украины? Он же тоже ’очільник’ большой системы, то не пора ли ему самовыпилиться нафик?
Единая страна!• 08 ноября 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ви маєте докази що вона троль? А може троль ви?
Сіґеле-міґеле• 08 ноября 2025
Ответ дляБолтушка Му

Мне не нравятся мамаши, которые хотят детей под бомбы из безопасного места и нормальной школы притащить. Причем дети и сами этого не хотят, но волшебницам пофик.
А тысячи, которые сами выбрали сидеть в подвалах под обстрелами вместе с детьми - сами себе режисёры, хотят - пусть и дальше сидят, им никто не мешает и не макает. Это их осознанный выбор, , с которым жить до конца жизни. Насколько долгой - одному богу известно.
Сіґеле-міґеле• 08 ноября 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Главное, что зато Вы не всрались, все языки уже выучили и все бизнесы открыли, в отличие от них.
Личко Невеличке• 08 ноября 2025
Спробуйте і ви працювати - буде менше часу на ридання
Майструю крила• 08 ноября 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Ви тріль. Жодна притомна людина з Києва не напише, що жити під Києвом дорівнює забезпечити безпеку дітей
П.С. однокласник моєї дитини в лікарні, в його мама на кладовищі, після останнього масованого обстрілу Києва.
Конча-Заспа?
Міс Всесвіт• 08 ноября 2025
Скорей всего вы переживаете социальный надлом, погорюйте и ищите друзей
Вы не одна такая… кооперируйтесь! Это этап развития
Лінива, не каюсь• 08 ноября 2025
Хто ви по професії?
Йдіть на роботу
Буде більше грошей + зʼявиться втома
Будете вихідні дні цінувати.
Ви або бот, або зовсім нерозумна! Те життя, яке ви описали хочуть всі ті, що залишилися в Україні (щоб чоловік вільно ходив на роботу, діти спокійно вчилися)
Ох, жінки …..
Гостра на язик• 08 ноября 2025
Ответ дляБіле пальто
Ваш стан абсолютно нормальний. Далеко не всі можуть жити як перекотиполе, і прижитися будь де як бур´ян. Багато моїх знайомих повернулися в Україну, навіть той, хто добре ще заплатив, щоб звідси виїхати.
Кукусик• 08 ноября 2025
Ответ дляБез комплексів
Я в Омерике
Вы язык хорошо знаете , вы как - то с окружающими общаетесь , работаете ?
Майструю крила• 08 ноября 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Это когда своих мозгов нет, то блогеры идут в ход 🤷‍♀️
Человек использовал современное крылатое выражение)))

Вы не эрудированы и оскорбляете человека необоснованно