Ms. Похвала• 09 ноября в 07:45

Полтава. Нет воды сутки. Где можно набрать и какая вообще перспектива?

В городе нет воды почти сутки. Причины сами все знают.
Свет кое как мигает, и то пока. Хер с ним со светом, это оказалось не самое важное. Кстати отопления тоже нет, но у нас + 7, теплые свитера спокойно всё решают, без стеба.
Местная управленша несёт чушь про пункт незламності, в котором тром только чай попить и зарядить телефон.
Это абсолютно ниочем, полный бред.
Очень интересует вопрос: где набрать хоть литров 50 воды? Где есть реальные открытые колонки?
Я не хочу думать на сколько это всё может затянуться.
На власть особых нет расчётов.
Разве что энергетики починят что-то, и то совсем не факт.
Но с водой уже катастрофа.
Все запасы какие были - уже использовали. Дальше что? Шле брать воду?
Сорри, если кому-то покажется смешным или что-то ещё.
Но как вы выходите из таких ситуаций?
Когда дома нет ни 1 чистой посудины, про туалет понятно и так, промолчу.
Про помыться тоже.
Банально нет воды умыться. Как бл можно адекватно это воспринимать?
СУТКИ нет воды.
Хер с ним - потерпеть 4, 6, 8 часов, это все могут.
Но если вот так всё затягивается?
Как, где брать воду?
Что вы делаете, люди, в таких ситуациях, когда нет вообще ни капли?
автор Ms. Похвала • 09 ноября в 08:50
Ответ дляШкварочка
500 літрів. Дві бочки по 200 літрів для унітазу, усе інше в різній тарі - питна.
У нас після того, як була в трубах річкова вода, часто прориви труб, то бувало, що без води були довгенько.
А де ці бочки ви брали, в магазинах чи якісь старі з села, дачі? Де вони у вас стоять?
Бо на балкон звісно 500 літрів не можна, він провалиться
Чтооооооооооо?• 09 ноября в 08:50
Ответ дляКротоТо
Тобто ви не знаєте, що різні люди по-різному реагують на різні ситуації? Кого вона провокує, чим і на що? Чи просто слово подобається?
Ми усі в цьому. І це ж не перший день війни, треба прилаштовуватись, бо ніяких нервів не хвате
Місячне Сяйво• 09 ноября в 08:52
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ну, так вийшло. Хто міг знати що буде війна? :(
Дітей шкода, що таке от дитинство
Завдяки коштам, які є в моєї мами, син живе закордоном, слава Богу. Я б не потягнула. Це 1500 долл в міс виходить
Рання пташка• 09 ноября в 08:52
Ответ дляКротоТо
Почитайте автора... Все не так і не підходить. Хто що не порадить,то довго, то дорого, то далеко,то воняє....
Фокус-Покус• 09 ноября в 08:52
Ответ дляДоль Чекомбана
Одному двом дадуть але не 20
Чому? Коли в Миколаєві були перші критичні дні і колапс системи, у нас всі бутлі вигребли, пляшки і бочки з бочками і каністрами - люди набирали з приватних свердловин і криниць, через свої ж фільтри ганяли і бусами тягли на Миколаїв. А ми з передмістя, на хвилиночку, Києва. То що це, своїм не дадуть? Не смішіть. У нас немає світла і води по 7-10 годин, але вже в чатах відписались люди, хто криниці відкрив - приходь бери.
Зоя Жорівна• 09 ноября в 08:52
Полтава. Подол вже з водою, навіть тепла вже є. Тримайтеся.
Місячне Сяйво• 09 ноября в 08:53
Ответ дляЗоя Жорівна
Супер
Оновлена версія• 09 ноября в 08:53
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ну і супер. Одне але, чи не працюють ті бювети від електрики?
Огляд від ШІ
Бювети Полтави не працюють без електрики, оскільки потребують електроенергії для роботи насосів, що подають воду. Якщо виникли перебої з водопостачанням через відключення електроенергії, слід звертатися до Кол-центру АТ ’ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО’ за номерами 097-202-02-07, 050-305-99-10, 093-170-25-33 або (0532) 510-910.
Робота бюветів: Бювети залежать від електроенергії для роботи насосів, що забезпечують подачу води.
Вплив відключень: Відключення електроенергії призводить до припинення роботи бюветів.
Куди звертатися: Щоб отримати інформацію про перебої з електроенергією або повідомити про аварію, звертайтеся до Кол-центру АТ ’ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО’ за телефонами: 097-202-02-07, 050-305-99-10, 093-170-25-33 або (0532) 510-910.
автор Ms. Похвала • 09 ноября в 08:53
Ответ дляЗоя Жорівна
Дуже добре
Скоріше б вже
Шкварочка• 09 ноября в 08:53
Ответ дляMs. Похвала
Пластикові, у нас поруч ринок, купила та принесла звідти (це вже коли місяць без води просиділи). Є такі самі і на prom. Стоять біля туалету.
Снежнакомка• 09 ноября в 08:54
Бутилированная вода в магазине для питья.
Ближайший водоем и набираете себе баклажки, канистры как технический запас воды.
Посуда одноразовая или на тарелки надеваете кулечки-маечки.
КротоТо• 09 ноября в 08:56
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ну от вона так і прилаштовується. Зараз поки злість і пошук виходу, злість пройде, настане змирення.
Мене більше дивують кияни зі своїми ’ ви не знаєте, де є бювети?’ Таке відчуття, як з іншої планети, і не розуміють, що в інших містах немає бюветів, і люди може взагалі не чули й слова такого
Говорю-балакаю• 09 ноября в 08:56
Ответ дляMs. Похвала
Якщо не буде взагалі води в домі - то будь яка буде в нагоді
А вы можете дати?
Якщо не піде вода поступово хоч трохи, то так, будемо їхати на точки видачі
Але здогадуюсь яка там черга буде
постоите в черзі
Снежнакомка• 09 ноября в 08:56
Ответ дляпу_пугренчик
А что если частная? Думаете, если постучитесь к людям во двор и попросите воды, не дадут?
Одним-двум дадут, но паломничество толпы никто долго не выдержит. А если еще и колонка на электрике, то пардон, дорого выйдет такая благотворительность.
Тень льва• 09 ноября в 08:57
Ответ дляБрюльтик
Удалено администрацией...
Девочки из Донецка из крана набирают и делают запасы
ПуГоФФка• 09 ноября в 08:59
Ответ дляMs. Похвала
Епіцентр.Вам скільки років,що ви не пристосована до життя?Якщо ви ще дитина,то мама з татом вирішить.Якісь примітивні запитання,автор,вибачте.
автор Ms. Похвала • 09 ноября в 09:01
Ответ дляСнежнакомка
Да даже если за плату, что и так понятно
Так половину дня электрики нет
Потому даже если люди хорошие и хотя помочь, это далеко не всегда реально
Снежнакомка• 09 ноября в 09:02
Ответ дляMs. Похвала
Так половину дня электрики нет
А вода в магазинах есть?
Мамзелькіна• 09 ноября в 09:02
Полтава, співчуваю.
Як жителька Миколаєва, в якому після того, як орки розбомбили наш водогін, майже півмільйона людей жили ВЗАГАЛІ без води ПІВТОРА МІСЯЦЯ, дозволю собі дати деякі поради:
Одноразовий посуд. Як варіант - на тарілки, на дошки надягати пакетики. Пакетик зняв - тарілка чиста.
На унітаз натягувати пакет для сміття. Сходив - пакет зняв - викопав яму на дворі - пакет закопав.
Пройтися в найближчий гаражний кооператив або будівництво, зазвичай там є простий туалет з ямою.
Поки є - скупити вологі серветки, особливо дитячі, для особистої гігієни.
Поки є - скупити бутльовану воду.
Переглянути раціон. Для того щоб спекти картоплю, зробити запіканку в одноразовій формі, зробити котлети в паперових формах для кексів тощо - вода не потрібна.
Каші варити з круп, які не потрібно промивати і витрачати воду.
Пройтися по довколишнім гаражним кооперативам, там часто є колонки з водою.
Зібрати всі баклажки, які зможете знайти, і поїхати до найближчого села до криниці.
Дощова вода, зібрана з ринви під під´їздом, і навіть вода з калюж цілком підійде для змивання в туалеті.
Ну і берегти сили і психіку.
Як казав розумний чолов´яга Соломон - все минає, і це мине.
автор Ms. Похвала • 09 ноября в 09:04
Ответ дляПуГоФФка
До 30
Чоловік і дитина не грудна
Але таких ситуацій ще не було з водою у нас
До речі, в селі я прекрасно милася з відра 10 л ковшом на вулиці )
І це було навіть дуже ок романтично, навіть вночі, бо тепло
Реально таке подобалося
Але це було влітку і складнощів не було
Воду взяв у відро, нагрів кипятильником за 15 хв і все
Все було під рукою
А тут води немає взагалі зараз
автор Ms. Похвала • 09 ноября в 09:05
Ответ дляСнежнакомка
А вода в магазинах есть?
Есть
По 40 грн минимум за 5 л бутыль
А сейчас уверена ещё поднимут
Как бы не все миллионеры
И это вода для питья
А не для смыва
ПуГоФФка• 09 ноября в 09:05
Ответ дляMs. Похвала
До 30
Чоловік і дитина не грудна
Реально таке подобалося
Але це було влітку і складнощів не було
Все було під рукою
А тут води немає взагалі зараз
Запас зробите,будете вже обачною.Зараз купіть в магазині
любименькая• 09 ноября в 09:06
Ответ дляMs. Похвала
Була вода...
70 літрів
3 людини
Використали
Запаси звісно дуже важливі
Але скільки їх має бути
500 літрів, 700? Ну вистачить на днів 5, а що далі
Неможливо запастися на весь час
Просто реалії такі, що...
Я извиняюсь, а что собственно вы хотите услышать?
Мы в Чернигове в 22м месяц были без воды, набирали на колонках, колодцах, развозках и т.д. Набирали, себе, соседям, немощным и т.д. И держали дома запас. Да что там говорить, до сих пор держим запасы и обновляем. С технической проще - живу недалеко от реки, с питьевой тоже справимся.
Потому автор, запасайтесь баклажками, может есть вариант переехать в частный дом с колодцем или колонкой. Увы, ничего другого просто не остается.
Мамзелькіна• 09 ноября в 09:09
Ответ дляMs. Похвала
А вы можете дати?
Але здогадуюсь яка там черга буде
Черга в листопаді то не страшно)
Минулого літа Миколаїв сидів без світла по 16-18 годин на добу, а більшість наших пунктів видачі води потребують електрики. Тому в пункти з генераторами стояли черги з сотень людей. По 4-5 годин на сонці при +40 в тіні...
Нічого, вижили.
сказочное_Бали• 09 ноября в 09:09
Ответ дляБрюльтик
Удалено администрацией...
Можна спитати і у дівчат з Кривого Рогу і всіх, хто постраждав від підриву Каховської ГЕС. Але Авторці, на жаль, це навряд чи допоможе прямо зараз роздобути води.
У нас в таких випадках розкупають баклажки в магазинах. З тих пір наставили дуже багато автоматів з питною водою. Також приїжджають бочки з водою. На насосні встановили генератори. В багатоповерхівках встановили крани з підвалу, бо тиску не було.
Але ж, звичайно, не за одну добу це все(((
Авторе, тримайтеся! Що ще побажати...
Снежнакомка• 09 ноября в 09:09
Ответ дляMs. Похвала
Есть
По 40 грн минимум за 5 л бутыль
А сейчас уверена ещё поднимут
Как бы не все миллионеры
И это вода для питья
А не для смыва
Пока есть сделайте запас питьевой, пусть и по 40. Потом будете готовы любую цену платить, а не будет.
Можете параллельно возмущаться, проклинать всех, но спасать вас никто кроме вас самих не будет. Лучше потратить сейчас немного денег, но хотя бы иметь питье.
Мамзелькіна• 09 ноября в 09:13
Ответ дляСнежнакомка
Миколаїв. Півтора місяця взагалі без води в 22-му.
Набирали воду в гаражному кооперативі, там у чувака своя скважина була. До нього приходили сотні людей на добу, нікому ге відмовляв. Поставив коробочку біля скважини, просив, щоб хоч пару гривень давали, щоб за електрику заплатив. Всі, ми в тому числі, залишали по 20 грн.
Думаєте, лише в Миколаєві нормальні люди, а на Полтавщині жлоби, які води землякам пошкодують?
Фокус-Покус• 09 ноября в 09:16
Ответ дляMs. Похвала
Есть
По 40 грн минимум за 5 л бутыль
А сейчас уверена ещё поднимут
Как бы не все миллионеры
И это вода для питья
А не для смыва
Ну так у вас ніякої немає. Ви ж писали ’вмитися нічим’. Купіть бутлю (чи два) питної, потім центральну дадуть.
Эт вернячОк• 09 ноября в 09:16
Ответ дляРання пташка
Это вы просто наверно не имеете опыта, со стороны все легко. У нас около месяца не было воды, так две тетки на работе мне рассказали, что ну надо же иметь запас, вот у меня все подоконники бутылками заставлены.)) И хорошо, что у меня взрослый сын, таскал от мамы два километра. А так бы мне пришлось по десять литров с работы носить, или с церковного колодца.
Снежнакомка• 09 ноября в 09:17
Ответ дляМамзелькіна
Я привыкла ни на кого не надеяться. Будет добрый чувак с колонкой или нет - не угадаешь.
У меня один балкон полностью заставлен бутылями с водой. Стоят запечатанные. Примерно 400 л. Бесят, но что поделать.