Рву и мечу• 09 ноября 2025
Саркома Юінга, хто має знайомих з досвідом виліковування? Підліток
Донька , 13 років, не турбувало взагалі майже нічого
Знаходжуся в шоці…
виявлено пухлинне утворення розміром 8×6×5 см, інвазія в навколишні м’які тканини. КТ грудної клітки та черевної порожнини: виявлені поодинокі метастази в легенях до 1,5 см.
Саркома Юінга правої стегнової кістки IV стадії з метастазами у легені.
Була маленька гулька, робили узд півроку тому, лікарі сказали що це не злоякісне, через 6 міс почались болі навіть зігнути неможна було ногу, і тільки зараз зробили МРТ/КТ в приватній клініці, раніше показів не було. Є кашель.
Знаходжуся в шоці…
Лгин• 09 ноября 2025
Ответ дляКлептоманка
ахренеть
вас таких банить надо.
почему, министр здравоохранения кенеди, в сша, давал интервью, где рассказывал о подобных препаратах. они все на стадии разработки, но результаты отличные.
конечно самолечением нельзя заниматься, нужен специалист. но сам факт..
Кубик Рубика• 09 ноября 2025
Ответ дляБойова
5- летняя выживаемость при том что вы написали 20-30%, что еще не понятно то? Шансы есть, но не утешительные.
Вы вообще думаете, когда такое пишете маме ребенка?
Тем более будучи не в теме и зная ’из источников’?
Зачем?
Бойова• 09 ноября 2025
Ответ дляКубик Рубика
Зачем?
Есть статистика этого заболевания у детей с такими входными параметрами и процент выживания, добро пожаловать в реальный мир
Кубик Рубика• 09 ноября 2025
Ответ дляБойова
У вас узколобое увы мышление, не желающее видеть реальность, если много людей пишет о том что вылечились это хорошо, но в тысячи раз больше увы написать уже не могут.
Человеку, который проходит такое лечение знать об этом не нужно. Ему нужны положительные примеры для мотивации лечиться и для оптимистического настроя. Это очень влияет на результат. Я такого насмотрелись ого-го.
С писсимистическим настроем лечение проходит тяжелее.
Бойова• 09 ноября 2025
Ответ дляКубик Рубика
И причем тут все что вы написали? Я же не дочке пишу это, а маме, которая то ли в шоке то ли пришибленная видя диагноз спрашивает о походе в школу и прочее.
Кубик Рубика• 09 ноября 2025
Ответ дляБешене сарі
Прогноз по данному заболеванию неутешительный. Врач , в отличие от вас, видит статистику. Смысл внушать пациенту ложный оптимизм?!
Вам искренне сочувствую, как и вышей дочке. Это невыносимо принять такой диагноз.
Врач не может знать прогноз для конкретного пациента. Единственный вариант при котором врач может такое сказать - когда испробовали все существующие методы лечения и ничего не помогло и идёт прогресс болезни или уже распад опухоли. Тогда отправляют на паллиатив (не путать с паллиативным лечением). В остальных случаях врач должен предлагать варианты.
Кубик Рубика• 09 ноября 2025
Ответ дляБешене сарі
У детей и молодых прогноз всегда хуже, поскольку организм растет и опухоль, как правило, очень быстро развивается.
Нет
Опухоль развивается одинаково. От роста не зависит. Может зависеть в период гормонального созревания, и то если опухоль гормонозависимая.
Кубик Рубика• 09 ноября 2025
Ответ дляБойова
В таком реальном мире я четвертый раз - сын, мама, сестра, папа.
И уж получше знаю о реальной выживаемости после наших больниц. О реальных %.
И пишу из личного опыта, что видела своими глазами.
Реальный мир онко больного - это лечение, хороший врач и работа с ним, не обращать внимания на плохое и смотреть на позитивные примеры - они мотивируют и улучшают состояние. Позитивный настрой это большая часть лечения.
Кубик Рубика• 09 ноября 2025
Ответ дляБойова
При лечении мама и дочка - одно целое. Они чувствуют настрой друг друга. Это я пишу как мама ребенка прошедшего онкологию. И которому вначале прогнозы давали не очень.
Чижик Пижик• 09 ноября 2025
Ответ дляРву и мечу
Спасибо огромное вам за такой ответ.
У сына тоже саркома была? Я так понимаю у вас генетическое, в роду онко.. у нас вообще ни у кого не было ( только у дедушки жкт)
Авторе, зверніться в нашу обласну дитячу лікарню на Коновальця, в Івано-Франківську. Тут за кілька років його існування створили хороше дитяче відділення онкогематології
Чижик Пижик• 09 ноября 2025
Ответ дляПеченюшка
Гугл каже інше:
’Іноді травма може бути чинником, що призводить до розвитку онкології, тому в 40% випадків саркому Юінга виявляють після перелому чи забою.’
Це дуже великий відсоток, майже половина.
Тому що перелом - це вже наслідок діяльності пухлини. Так само як забій лиш пришвидшує її виявлення
Чижик Пижик• 09 ноября 2025
Ответ дляКубик Рубика
У племянницы после травмы тоже началось.
Воно не почалось, це травма її виявила
Чижик Пижик• 09 ноября 2025
Ответ дляБойова
По вашим ответам вы слышили где звон, да не знаете где он, если раньше смертность была 100%, а сейчас 80% это практически ничего не меняет.
Теж прочитала про ’ремісію’ при раку підшлункової і тільки гірко посміхнулась.... людина взагалі ге розуміє про що пише...
Чижик Пижик• 09 ноября 2025
Ответ дляБешене сарі
К сожалению, лекарство от рака еще не изобрели. Особенно в случае с саркомой прогноз, мягко говоря, неутешительный. Ехать за границу, продавая квартиру, и получить одинаковый результат от лечения, - крайне нецелесообразное решение.
Та навіть не в квартирі справа.... чому ніхто не задумується, які страшні муки людина проходить заради отого примарного ’ми зробили все’ її рідних...
Клевотница• 09 ноября 2025
Знаю позитивний випадок. Два хребця. Хімія в Україні. Заміна хребців в Італії. Потім опромінення в Україні. Це було до ковіду ще. Хребці з кістки бика. Так як дитина росте, потрібно щоб прижилося як своє. Моя Вам порада: нічого не продавайте, не влазьте в борги, це останнє що можна робити. За необхідності всіма силами шукайте благодійну допомогу. Знайомі, рідні, хто може вести якісь групи збору. Робота, депутати, благодійні організації. Стукайте в усі двері. Можливо дійсно виїзд за кордон. Хай все складеться добре і донечка одужає.
Кубик Рубика• 09 ноября 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Ви думаєте, що якщо нічого не робити - буде легше?
А у нас макарошки• 09 ноября 2025
авторе, я рік як пройшла лікування пухлини мозку в сина. Більш ніж півроку в онковідділенні з перервами, операція, хімії, променева.
Що хочу сказати про Юїнга - у стаціонарі було декілька дітей з цим діагнозом, лікувалися, але як склалися справи далі - не знаю. У поліклініці зустрічала двох хлопців в ремісії, в одного ремісія декілька років, в другого взагалі майже 10, прийшов за якоюсь там випискою чи що, хлопу вже 24 рочки.
Розумію, що у вас зараз в думках повний безлад. В цілому про лікування: про школу забудьте, це зараз останнє що вас повинно хвилювати. Та й не буде можливості в вас навчатися, хіба дистанційно і то уривками. Вам зараз треба знайти лікаря якому довіряєте, проконсультуватися, можливо ще взяти декілька консультацій онлайн для порівняння. Потім ще дуже раджу ШІ-шки (теж декілька), перевіряєте лікарів і призначення, радитеся. Нажаль коли сину ще тільки поставили діагноз - ШІ були не настільки популярні, ми потрапили до непрофесіонала, втратили купу часу і 90% зору. Потім нам траписвя інший лікар, який жахнувся тактиці ’попередника’ і призначив абсолютно іншу стратегію лікування, яка виявилася на 100% вірною (це потім підтвердив не один лікар). Коли я почала користуватися ШІ - відразу залила туди всі обстеження, симптоматику - результат повністю співпав з нашим діагнозом і лікуванням. Та й по ходу коли виникало будь-яке питання - спочатку радилася з ШІшкою, потім вже з наявною інформацією і запитаннями йшла до лікаря.
Далі - лікування все повинно бути безкоштовне! З платними обстеженнями або ще з чимось що не покривається державою допомагає фонд Таблеточки. Можливо в вас будуть хімії паралельно з променевою терапією, можливо спочатку хімія потім промені, бачила що лікували і так, і так. Про звичайне життя на цей час забуваєте - навіть коли вас відпускають додому - ніякого транспорту, людяних місць, переохолоджень і т.д. Хворіти не можна! А аналізи полюбому будуть падати, а коли лейкоцити майже нуль - це дорівнює імунітету на нулі.
Тому требя берегти доньку як кришталеву вазу, ми лікувалися з березня по жовтень, було не холодно, ми багато гуляли надворі але я сина навіть до магазину з собою не брала, лишала десь постояти недалеко а сама швидко йшла скупитися.
Щодо хімії - 80% дітей переносять її відносно добре. Щоб було так аж зле що капець - за півроку не бачила жодного, лише чула розповіді. Для хімії вам скоріш за все вживлять порт-систему, мега-зручна штука але уважно слідкуйте, щоб не було запалення. На хімії діти постійно під´єднані до крапельниці, тобто вам її поставили і ви можете бути навіть тиждень постійно з крапельницею (наш ’рекорд’ 8 днів). Порада: не затягуйте зі стрижкою, бо коли починає випадати волосся це капець, а не факт що на той момент ви не будете ’прив´язані’ до лікарні. Ми якраз так ’попали’ - то намучилася я з його волоссям, бо постригтися посеред курса хімії можливості немає а воно падало прямо пасмами.
Які ще поради? Так відразу навіть не придумаю.... Єдине - намагатися всима силами берегти менталку, якщо треба - пийте заспокійливе, звірніться до психолога (в нас ходив до відділення постійно, можна було звертатися за потреби). Мені ще дуже допомагала молитва, на першому поверсі була капличка то я туди ходила коли не було людей.
Щодо виїзду за кордон - в лікарні було багато тих хто виїздив, багато тих кому сподобалося і так само багато тих хто лишився розчарований. Ми лікувалися у Львові то там налагоджена система передачі пацієнтів, нас теж спочатку збиралися відправити на опромінення до Європи, але потім лишили (бо я не дуже хотіла, їхала би лише в крайньому випадку). В цілому я дуже й дуже задоволена (якщо можна так сказати) нашою медициною в плані дитячої онкології, в мене немає питань та зауважень, навпроти, я не очікувала такого рівня.
Я щиро бажаю Вам і донечці сили, стійкості, витримки, вдалого лікування та стійкої ремісії! Якщо будуть питання - пишіть мені в цій темі відповіддю на цей мій пост, я радо підкажу що знаю. Ще раз - здоров´я вам і доньці, тримайтеся і вірте в краще!
Чижик Пижик• 09 ноября 2025
Ответ дляКубик Рубика
Егоїстам, звичайно не буде легше. Бо ж вони ’ рятують’ хворого фактично в термальній стадії виключно заради свого его. Що відчуває в цей момент сам хворий їх найменше хвилює.
Кубик Рубика• 10 ноября 2025
Ответ дляЧижик Пижик
А до чого термальна стадія? 4 і термальна це різні речі.
На термальній це паліатив, тобто полегшення болю в інших проявів.
Тут звичайно потрібно робити все для цього
В з 4 ще можна працювати
Тут часто самі хворі хочуть, щоб рідні робили все.
В з 4 ще можна працювати
Клептоманка• 10 ноября 2025
Ответ длякультУра
Да. Не исцеление, а ремиссия
Не путайте ремиссию и стабилизацию
Лгин• 10 ноября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Моя дочь умерла, два года лечения. Тоже в 13 лет заболела
в каком году? это ваш единственный ребенок?
культУра• 10 ноября 2025
Ответ дляКлептоманка
Не путайте ремиссию и стабилизацию
А в чем разница для вас?
Клептоманка• 10 ноября 2025
Ответ длякультУра
А в чем разница для вас?
откройте гугл хотя бы, если уже комментарии на такие темы пишете
культУра• 10 ноября 2025
Ответ дляКлептоманка
Вы и откройте, если утверждаете, что ремиссия не возможна.
Лгин• 11 ноября 2025
Ответ дляРву и мечу
Господи, обнимаю вас. А как узнали о диагнозе? На какой стадии? Тоже шишка на ноге?
как вы? как дочь?