jannjann77• 11 ноября в 17:17

Обіцяли дати ел.енергію в 20.00.

Як дурепа мию посуд на кухні при свічках, виходжу в передпокій- а там світло. На три години раніше!
Toonika• 11 ноября в 17:18
Не дали свет- козлы. Дали свет- козлы! девочки такие девочки
Alena.i• 11 ноября в 17:23
В мене таке враження, що з цим скандалом світла стало більше, типу вчора все було погано, в от сьогодні вже ок. Прям так різко.
По ходу тікають щури або затаїлимь зі своїми мутками
ЛЮБА• 11 ноября в 17:23
Та и не говорите , утром на час позже выключили ))) говорю не подлизывайтесь , вчерашние 2 часа позже , вам еще долго помнить буду ( нахрена мне свет в 6 утра ? Я сплю ))) утром включили раньше , хорошо подредактировали график в светлую сторону !
clernikol• 11 ноября в 17:24
Ответ дляAlena.i
В кого ок?
автор jannjann77 • 11 ноября в 17:24
Ответ дляToonika
я такого не говорила!
Навпаки, приємно.
Alena.i• 11 ноября в 17:26
Ответ дляclernikol
В кого ок?
В мене сьогодні не вимикали
Хоча вчора зранку не було світла 8 годин. А потім ввечері не вимкнули
clernikol• 11 ноября в 17:28
Ответ дляAlena.i
В мене сьогодні не вимикали
Круто вам. А у нас в 5:30 вимкнули, в 10 включили на 2 години раніше, а в 16 знову вимкнули до 23:30, хоча за графіком мало бути до 19:00
Marmu• 11 ноября в 17:28
Автор, вам везе. У мене без світла посуд не помиєш
автор jannjann77 • 11 ноября в 17:29
Ответ дляЛЮБА
Ага, в нас сьогодні в 6 вже відключили.
О 4-й прокинулась, нагріла води ( бо й горячої води та опалення звечора не було). Намалювала очі, і як дурепа сиділа з 6 до 7, бо автобус на роботу після сьомої.
Зараз хочу спати, і ніяк не вкладусь
Alena.i• 11 ноября в 17:30
Ответ дляclernikol
Капець. Я реально в шоці.
Думала у всіх полегше
автор jannjann77 • 11 ноября в 17:30
Ответ дляMarmu
А ручками?
Marmu• 11 ноября в 17:31
Ответ дляjannjann77
А ручками?
води немає
автор jannjann77 • 11 ноября в 17:32
Ответ дляMarmu
води немає
Хм
В нас тільки гарячої не було.
clernikol• 11 ноября в 17:32
Ответ дляjannjann77
А ручками?
У нас наприклад газу нема, світла нема, води ніякої нема і 25 поверхів будинок
автор jannjann77 • 11 ноября в 17:33
Ответ дляclernikol
Газу немає....
У нас взагалі його немає, все на електриці. Чаю 8 годин не поп´єш
ЛЮБА• 11 ноября в 17:35
Ответ дляjannjann77
Ага, в нас сьогодні в 6 вже відключили.
Зараз хочу спати, і ніяк не вкладусь
У нас должны были выключить в 5 утра , выключили в 6 , мне гаджеты сообщили ))) зашла график посмотреть и офигела от счастья , блин не думала что буду опять радоваться свету )))))
clernikol• 11 ноября в 17:36
Ответ дляjannjann77
Газу немає....
Так і у нас взагалі нема, ні газу, ні світла, ні опалення, ні води навіть холодної
Nastja-70• 11 ноября в 18:50
Утренний сюрприз, когда свет дали в 9.00 утра вместо 13.00, перенесли на вечер.
По графику включение в 20.00 перенесли на 23.30.
Так что не радуйтесь раньше времени.