Носки на подтяжках• 11 ноября в 18:08
Буча. Інструктор з водіння.
Хочу порадити не вчитись у Руслана Костянтиновича. Нічому він не навчить. Тільки викачка грошей. Буде пити каву, ссяти у кущах та кричати яка нікчемна учениця. Контакти писати не буду.
Довелося все ж таки їхати у Київ та вчитись з індивідуальним інструктором. Не лініться як я, краще їдьте у Київ. Шкода витраченого даремно часу та грошей.
Просто хочу застерегти. Всім всього найкращого.