Гуляю босоніж• 14 ноября 2025
Які є варіанти виїхати з України чоловіку?
Сім´я 1 дитина. Звичайні люди. Інвалідності немає
Ошеламиссимо• 14 ноября 2025
Без денег никаких. У меня друзья по выезжали, но там деньги и связи
АнтиТроль• 14 ноября 2025
Інвалідність батьків? Через Тису або гори. Але треба довго тренуватись і мати здоров´я. Багато хлопців так виїхало
Ряженка• 14 ноября 2025
Ответ дляКнопкотиць
Ви не праві, все реально
Зараз інвалідність оформлюють декілька знайомих із законними підставами - все дуже ускладнилося. Якщо ти чоловік й в тебе є всі кінцівки майже нереально. Зараз дочка доросла продовжує інвалідність - прямо кажуть , що другу групу не продовжать , бо раптом вона вийде заміж й когось вивезе. Й скільки їх зараз познімали , люди гроші заплатили
Гуляю босоніж
• 14 ноября 2025
Ответ дляБанка з медом
Автор поищите канал на ютубе
Морской юрист Николай Гольбин.
там будут норм советы
Морской юрист Николай Гольбин.
там будут норм советы
Зайшла на канал. На мою думку це говоряща голова типу Портникова. Заробіток на просмотрах
Банка з медом• 14 ноября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Он опирается на конституцию. Про протникова ничего не упоминает.
Иногда посматриваю его - вполне разумные советы
Гуляю босоніж
• 14 ноября 2025
Ответ дляБасноплетка
Тиса, леса Карпат, багажник авто
Ну історії про багажник ми вже знаємо
Гуляю босоніж
• 14 ноября 2025
Ответ дляРяженка
Це також не допоможе виїхати
Вже закрили це вікно в 22 році. Ми не встигли все оформити
Ms. Скромность• 14 ноября 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Деньги и надежный человек (люди). Разводил полно.
Но я знаю что есть те, кто берут деньги уже после прохода границы только. Эти надежные
А де можна ознайомитися зі списком надійних?
Гуляю босоніж
• 14 ноября 2025
Ответ дляMs. Скромность
Це робиться через знайомих. Яких в нас немає
Щас ухожу• 14 ноября 2025
Ответ дляНа привозе
Удалено администрацией...
Ще 3 роки тому я б теж так думала, а зараз - все правильно роблять
На привозе• 14 ноября 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Никаких, пусть служит наравне с другими
Эти жар чужими руками загребать только способны.
На привозе• 14 ноября 2025
Ответ дляБасноплетка
Тиса, леса Карпат, багажник авто
И сдохнуть как собака, если пристрелят при побеге? Хороший вариант 👍
Леди_на_драндулете• 14 ноября 2025
Ответ дляMs. Скромность
Сами ищите. Кому нужно было, те нашли
Леди_на_драндулете• 14 ноября 2025
Ответ дляБанка з медом
Какая конституция? 🤣 ей давно подтерлись
Дама_с_коготками• 14 ноября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Надо было родить двоих детей за это время чего вы сидели
Дама_с_коготками• 14 ноября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Ч
Гуляю босоніж
• 14 ноября 2025
Ответ дляДама_с_коготками
То не всі можуть родити по здоров´ю. Я ні
Дама_с_коготками• 14 ноября 2025
Ответ дляMs. Скромность
Чудна
Дама_с_коготками• 14 ноября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Так їдьте сама з дитиною, чоловік після війни приїде
Ряженка• 14 ноября 2025
Ответ дляАнтиТроль
А румунських Карпатах близько кордону їхні прикордонники нещодавно знайшли залишки тіла чоловіка зі слідами того , що він зустрів ведмедя й ведмідь переміг. Тож Тиса - дуже погана порада
Гуляю босоніж
• 14 ноября 2025
Ответ дляДама_с_коготками
4 рік. Коли це буде після війни? Через скільки років? І чи буде?
Он дивіться, США написали що фінансувати не будуть. Параша сказала що мирним переговорам кінець. То коли? Вже навіть тарологи пару років не пишуть свої передбачення, бо вже здулись теж
Дама_с_коготками• 14 ноября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Тоді чекай коли тобі список кинуть з людьми які надають послугу виїзду
Пушкининиана• 14 ноября 2025
можна устроїтись в нацгвардію. Через рік дають відпустку і дозвіл поїхати за кордон. Повертаються не всі