Гуляю босоніж• 14 ноября 2025

Які є варіанти виїхати з України чоловіку?

Сім´я 1 дитина. Звичайні люди. Інвалідності немає
Нехай щастить• 14 ноября 2025
Ответ дляBor bor
Аааааа
Тоді ці приклади неактуальні для автора
Так коли вони виїжджали - виїзд був до 18 років.
хоча може й має значення, що вони ще не військовозобов´язані.
Забула що?• 14 ноября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Я теж не розумію. Зібралось би чоловік 500. І зброєю є зараз найти можна. Що не штурманули б той пункт пропуску?
Ви з чоловіком підете штурмувати зі зброєю?
Як думаєте, якщо тут не в´ють, зустріне інша держава озброєних людей?
Галя-краля• 14 ноября 2025
никаких. это естественный отбор. все умные уже давно выехали, а вы только очнулись через 4 года.
нет уж, теперь до конца со своим потужным.
Киця-бриця• 14 ноября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Починайте, ми приєднаємось. Чи стрьомненько? Чекаєте, щоб хтось, а ви вже під шумок проскочили?
Ищу-брожу• 14 ноября 2025
В мене знайомий, сам перейшов кордон з Білорусією. Точніше разом з товаришем. Нікому не платив , сам вивчав маршрути , карти , готувався фізично. На розробку всього плану і підготовки - майже рік витратив.
Майже тиждень тривав похід, в Білорусі здалися прикордонникам, пару днів були в «кпз», потім їх за не велику суму відвезли до кордону з ЄС. Врешті отримали захист десь в Німеччині. Каже дуже важко було. Не всі це витримують , та й дрони літають шукають .
Лиса Патрикевна• 14 ноября 2025
Воевать, получить инвалидность и ехайте.
мегамоСГ• 14 ноября 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Это те, кто незаконно пытался убежать. За 20 к делают официальный выезд
Мне кажется за 20 можно купить инвалидность
Bor bor• 14 ноября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Так просто в ютуб? Я думаю по тих путях пост може стояти
Конечно, везде посты
Едут двумя тачками, одна впереди сообщает второй, пост обходится
Блин, вы бы уже могли найти видео на Ютубе
Что вас удивляет? Десятки тысяч мужчин так вышли
На Ютубе народ рассказывает свои истории. Только не думайте, что там будут называть города, маршруты
Я вам подсказала направление, если интересно, вы разберетесь
Асталависта бэйби• 14 ноября 2025
Ответ дляНа привозе
Удалено администрацией...
А я таких як ви!
Мати тріля• 14 ноября 2025
Ответ дляКнопкотиць
Чого? Люди не хочуть тонути разом з цим кораблем. Патріотизм це внутрішнє переконання. Як його немає то смисл віддавати життя за ніщо?
Патриотизм - это любить родину, а не умереть за неё
Bor bor• 14 ноября 2025
Ответ дляНехай щастить
На жаль, це має значення
У чоловіка автора, скоріше за все, немає броні чи відстрочки
Як він доїде взагалі до кордону? І ДПСУ перевіряє, чи не є в розшуку
Реально це тільки для не військовозобов´язаних чи в кого є відстрочка з якоїсь причини
АБВГДэшница• 14 ноября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Вже закрили це вікно в 22 році. Ми не встигли все оформити
Найти роботу з бронюванням, а потім поїхати у відпустку.
Вкаблучках• 14 ноября 2025
Нема реальних відповідей.
Вже попала в 18 тис баксов, зробили бумажку якусь ,а толку нуль,страшно з нею попастися на тцк
Bor bor• 14 ноября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Це якщо дозволяє керівництво. В нас не дозволяє, ніхто не їздить
І працювати треба там не один місяць, щоб випустили ДПСУ, навіть якщо є дозвіл керівництва
Булькаю• 14 ноября 2025
Ответ дляНа привозе
Удалено администрацией...
Каких? Таких? Которые хотят жить?
автор Гуляю босоніж • 14 ноября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Бронь є. У відпустку за кордон не випускають. Часна фірма
Булькаю• 14 ноября 2025
Ответ дляБанка з медом
Пойти учителем в школу
Это не даёт права выезда
КАПСЛОЧНИЦА• 14 ноября 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Никаких, пусть служит наравне с другими
Свой совет направьте на банковую,квартал 95,тцк,ментов и на всю остальную шушваль прикорытников.
Дякую_аж_підскакую• 14 ноября 2025
Вызвать скорую, перед ними муж вскрывает вены, его ставят на учет к психиатру, дают освобождение от призыва по наличию суицидального эпизода.
Тем временем вы рожаете еще двух детей и спокойно выезжаете.
ША! я прийшла!• 14 ноября 2025
Ответ дляНа привозе
Удалено администрацией...
За что? За то что жить хотят?
Дякую_аж_підскакую• 14 ноября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
То не всі можуть родити по здоров´ю. Я ні
Пусть кто-то другой ему родит.
Дякую_аж_підскакую• 14 ноября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Вооруженный штурм границы = криминальное преступление, при пересечении вас просто пристрелят если не с нашей, то с той стороны. И будут правы...
Поэтому границу нужно пересекать без оружия. Учтите, что Польша депортируют всех кто незаконно попал к ним напрямую из Украины. Поэтому путь только черед другие страны не ЕС
Мама Чели• 14 ноября 2025
Ответ дляМати тріля
Патриотизм это не только любить, но и готовность жертвовать своими интересами ради родины.
Я вот люблю, но жертвовать не готова. Получается не патриот)
Дякую_аж_підскакую• 14 ноября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
С бронью легко доехать до границы с Белорусью ’на отдых с семьей’. Там найдите дедульку-грибника, он и отведет. Местные там как рыба в воде
Пліснявілий сир• 14 ноября 2025
Ответ дляКнопкотиць
20 тисяч баксів треба і удача. Якщо є, то можна починати шукати тих, хто може вирішити. Але якщо захочете законно то робити, то чекати треба десь пів року
у меня знакомый за 15, уже год не может выехать, мурыжат из месяца в месяц
Вилосипедниця• 14 ноября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Я думаю для вооруженного штурма ПП вы быстро найдете своему мужу в компанию еще 499 желающих
Хочу в БАНю• 14 ноября 2025
Удалено администрацией...
Шопингмонстр• 14 ноября 2025
Ответ дляКнопкотиць
А потім всі дивуться, що зверху крадуть. Ну-ну
Трохи злякана• 14 ноября 2025
Автор, можете взяти під опіку або всиновити двох дітей.

Розказували знайомі про сім´ю що взяли під опіку 16-річного хлопця, виїхали в Польщу, з ним домовились - фінпідтримка від них і він живе у гуртожитку технікуму, вчиться, всі задоволені
вентиляторная• 14 ноября 2025
Ну раз в гора не идёт к магомеду.. то надо п****** зелень. Твари жрут обкрадывают нас, убивают нас и продолжают ещё с телевизоров что-то вещать? А все сидят по домам.. терпение у народа неиссякаемое смотрю. Как на майдане скакать за деньги так п***** со всех концов неньки ехали