Амелі на мілені• Изменено 14 ноября 2025
Украина обречена?
Давайте говорить на чистоту. Что мы имеем на сегодняшний день? Невозможность выехать для мужчин, их убийства и пытки в ТЦК, похищения на улицах, утилизация на фронте. Уровень жизни в стране ниже плинтуса. Выжить на копейки которые платят людям практически невозможно, без дополнительного дохода. Украина стала отсталой страной третьего мира. Пенсионеров обрекли на гибель. Туда же и мужское население с инвалидами. Родители массово вывозят детей за границу, в один конец. Это действительно то, чего люди хотели? Это действительно то, чего хотели вы? Вот такого беспредела, бандитизма и хаоса в своей стране?
виктория7аас• 14 ноября 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Україна точно не стала «країною третього світу» - це просто пропагандистські штампи, покликані нав’язати безнадію. Ви постійно використовуєте узагальнення: «всі», «ніякої можливості», «суцільний хаос» для ще більшого підсилення того емоційного стану, в якому ми зараз перебуваємо.
Якщо хочете конструктивно обговорити проблеми - давайте. А не перекладайте провину з агресора на жертву.
Маніпуляції емоціями залиште для інших.
Украина стала это страной третьего мира еще до войны об этом СМИ Германии писали все признаки Первое экономические показатели В 2020 году её ВВП был равен голодающей Шри-Ланке, отвоевавшей Ливии или столице Германии - Берлину. Второй признак исход населения Кроме этого классические признаки стран третьего мира , низкая продолжительность жизни, высокая преступность, незаконный оборот оружия. практически нет инвестиций в науку, страна живёт за счёт экспорта необработанной сельскохозяйственной продукции и продуктов низкого передела типа чугуна Другое дело не к какому миру стран относится Украина а правильно ли называют Украину - страной? По сути это территория под внешним управлением
Ответ дляviter33
В складі арії Пілсудського було точно не менше українців ( приблизно 14 000).
Звісно, були українці і в складі армій Будьонного, але ЗНАЧНО менше
П.С.з поляками у нас багато історичних суперечностей, але такі є між усіма європейцями (поляки-німці, німці-французи, англійці-французи,....)
Истессно есть, я и пишу о том что они не безосновательны :)
VivaForever• 14 ноября 2025
Ответ дляsky-labs
Выйти можно и с требованием эффективно воевать, а для этого нужно как минимум: импичмент, роспуск кабмина, созыв совета нац.спасения как предлагалось утырку в начале войны, а не слушать 5-6 деффективных менеджеров.
и все СЗЧ и ухилянты тогда пойдут добровольно защищать родину? кто будет воевать?
Ответ дляsky-labs
После кровавого выборювання в 20м им хватило ума капитулировать в 39м в ситуации когда союзники откровенно кинули их.
Нам ума не хватает... а ситуация аналогичная
не ’вистачило розуму капітулювати’, а їх повністю розбили, як американці Ірак в 2003му.
Польська армія перестала існувати як така.
Вся Польща була окупована німцями і совєтами за 35 днів
Тому ситуація- ЗОВСІМ не аналогічна
Вообще ощущение такое, что зеленые с путиным в сговоре.. Зеленский и компания получают кучу денег благодаря войне, обстоятельства очень благоприятные, чуть что концы в воду, война/неначасі, путин получает территории, потом зелень сваливает в закат.. судьба населения никого не интересует.. каждая новая массированная атака, смерти, это повод ещё больше попросить денег у партнеров..
А людям льют в уши всякую фигню, чтобы грызлись больше между собой и не мешали воровать..
VivaForever• 14 ноября 2025
Ответ дляsky-labs
Вы удивитесь, но они не хотят воевать не из-за отсутствия мужества и отваги, просто видят КАК их применяет нынешнее военнополитическое руководство.
удивлюсь. те кто сейчас прячутся, не пойдут воевать если уберут Зе и его бригаду
Ответ дляviter33
Тому ситуація- ЗОВСІМ не аналогічна
Ваши ’исторические факты’ сильно искажены.
Армия Польши перестала существовать - в ней закончились мужчины? Или ее просто расформировали как гос.структуру?
Союзники оставили их, не оказав помощи?
Не бывает полностью идентичных исторических событий.
Конечно же есть различия, именно поэтому я и использую слово - аналогичная (т.к. есть сходство и параллели), а не идентичная
Союзники оставили их, не оказав помощи?
Ответ дляsky-labs
І,до речі, результати поразки для Польщі в 1939 - понад 5,6 млн. жертв ( у ІІ світовій), з яких лише 240 тис - військові (тобто, 5+ млн.загиблих - цивільні). Це було понад 21% населення Польщі (за 6 років)
Ось ціна поразки/капітуляції, до якої ви закликаєте
виктория7аас• 14 ноября 2025
Ответ дляviter33
История пошла б по другому если в апреле 1920 года в Варшаве министр иностранных дел УНР Андрей Ливицкий по поручению Симона Петлюры неподписал тайный договор с Польшей, который признавал права этой страны на Волынь и Галичину предав Западно_Украинскую народную республику Вообще история не знает сослагательного наклонения но если б армия Петлюры Галицкая армия генерала Тарнавского пошли на союз с армией Деникина то могли б и большевиков сковырнуть и по Красной площади пройти в 1919,ну а так выторговывали себе гешефт,а Нестор Махно с о своей армией через Перекоп на армию Врангеля пер за что и награжден Боевым Красным знаменем номер 4
Ответ дляsky-labs
Союзники оставили их, не оказав помощи?
- Армія Польщі була розбита повністю. Не було ні солдатів, офіцерів (загинули та попали в полон), ні танків (знищені), ні артилерії, авіації (знищені). Все, армії нема ЗОВСІМ. Територія повністю окупована ворогом (Німеччиною та ссср)
Стрекоза любви• 14 ноября 2025
Ответ длявиктория7аас
«Третій світ» - це не економічна класифікація, а застарілий політичний термін часів холодної війни. Памʼятаєте, в школі проходили?
Його давно не використовують у серйозній аналітиці. ВООЗ, ООН, Світовий банк, ще інші організації, зараз всі не згадаю, усі класифікують країни за доходом. Україна до 2022 року була upper-middle income country за Світовим банком. Це факт.
З перекладом не буде проблем? Якщо треба можу більш детально пояснити.
VivaForever• 14 ноября 2025
Ответ дляsky-labs
Факт остается фактом - в сзч уходят давно воюющие мотивированные бойцы...
наоборот, на них держится фронт. а ваши теоритетические знания просто пуск в воздух
Ответ дляviter33
Где же я призываю к поражению/капитуляции?!
Я пишу что нужно или эффективно воевать, или менять геополитический вектор, как Казахстан, например.
Вы действительно считаете что если бы Польша продолжала воевать и не капитулировала в 39 то ей удалось бы избежать жертв среди гражданских (половина или больше из которых были евреи...)?
Ответ дляviter33
А из кого тогда состояла Армия Крайова?
Ответ дляVivaForever
На тех кто остается. Но их ресурсы не безграничны, поэтому и так много уходит.
Некоторые делают себе таким образом отпуск - отдохнут и возвращаются.
А некоторые не возвращаются.
Мои теоретические знания не могут сравниться с вашими практическими - вы же из окопа пишите, верно? Это только я с дачного шезлонга...
А некоторые не возвращаются.
виктория7аас• 14 ноября 2025
Ответ дляviter33
Тому ситуація- ЗОВСІМ не аналогічна
Не смешите какие 35 дней -1 сентября немцы вторглись в Польшу а 12 сентября передовые части группы генерала Шёрнера появились на окраине Львова а 22 сентября Гудериан генералу Кривошеину Брест передавал
VivaForever• 14 ноября 2025
Ответ дляsky-labs
А некоторые не возвращаются.
именно так, оттуда
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Все когда-нибудь заканчивается. Эта чёрная полоса тоже закончится и только в учебниках истории будет упоминаться как очередная позорная руина.
Жалко, конечно, что нам не повезло жить в этот исторический период.
В книжках це буде описано, як одна величезна недакраїна не навівши ладу у себе, напала на набагато меншу країну. Усі думали що «три дні». Але народ дав героїчний бій! І виграв. Важко, але все буде добре.
Yaska yana• 14 ноября 2025
Ответ дляVivaForever
Те кто не хочет воевать...Никакой нормальный человек не хочет воевать!
виктория7аас• 14 ноября 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Во времена холодной войны была другая терминология капиталистические ,социалистические и развивающиеся страны. Про страны третьего мира тогда не было градаций а Касемо всемирного банка паричислившего Украину к странам с доходами выше среднего.Сами понимаете что это как средняя температура по больнице если есть и будет в Украине прослойка,тех кто сидит ближе к бюджету —именно они способны потянуть «среднюю температуру»
виктория7аас• 14 ноября 2025
Ответ дляsky-labs
А из кого тогда состояла Армия Крайова?
Аомия Крайова это не армия в классическом смысл а партизанское формирование
З ФБ (Natasha Mueller): Якщо ви довіряйте чату, то включіть останню версію 5.1. і запитайте 12 найкращіх, найефективніших технік які кремль використовує у телеграмі, ФБ інстаграмі, тіктоки та інших мережах, щоб впливати на українців і міняти їхнє сприйняття і психіку. #6 і 7: нямка і прелесть.
Якшо нема енергії читати все. Ось суть: російський інфовплив не переписує факти, а
створює емоційне середовище, в якому украінці будуть приймати самодеструктивні рішення.
Ось мій шо написав:
THE CORE OBJECTIVE
HE “довести, що Зеленський злодій.”
HE “похитнути репутацію НАБУ.”
Головна ціль: перевести українську масову психіку в стан «немає сенсу навіть боротися», бо корупція – тотальна і невиліковна.
Після цього слабшає ВСЕ: мобілізація, податки, волонтерство, внутрішня єдність, стійкість до стресу.
ТЕХНІКА №1: Айнштейнування (“підсовування готового пояснення”)
Telegram channels (especially ‘mirror’ channels) push the same structure:
“Війна – бізнес-проєкт оточення.”
Ці меседжі не пояснюють факт, вони дають тобі «логіку», яка підмінює реальність.
Сотні бот-акаунтів у коментарях підхоплюють і повторюють ті самі формули → створюється “відчуття загального знання”.
Психологічний ефект: людина думає, що сама прийшла до висновку.
ТЕХНІКА №2: цифровий фаталізм
Cтворює огиду до Української держави як такої.
Це підриває державність без жодної позитивної альтернативи.
ТЕХНІКА №3: Розрив суспільство ↔ армія
Telegram-боти в коментарях під відео військових і під публікаціями про фронт:
“За кого воюєте? За Mindich-схеми?”
ТЕХНІКА №4: Змішування фактів з брехнею (“contamination technique”)
Російські оператори беруть правду, додають 2% брехні.
Приклад:
Домішка: “ФБР включилося для політичної гри.”
Домішка: “українська енергетика розвалилася не через ракети, а через крадіжки.”
Після цього неможливо відрізнити реальність від інтерпретацій.
ТЕХНІКА №5: Викручування контексту навколо західної допомоги
Facebook і Instagram — ціль:
перетворити корупцію в «доказ», що Захід марно дає гроші.
“Допомога йде в схеми, а не на зброю.”
Це б’є в ті групи, які критично важливі для стійкості — середній клас, проєвропейські, бізнес.
ТЕХНІКА №6: Алгоритмічне прискорення злості
Ботнети на Facebook роблять тонку річ:
Масово лайкають коментарі з найбільш токсичними формулюваннями.
Це піднімає їх у топ алгоритмічно.
Реальні люди “втягуються” в тональність злості і алгоритм стає інструментом Росії.
розганяє найбільш деструктивні коментарі:
“Країна гнила.”
“Немає сенсу боротися.”
“Усі крадуть.”
ТЕХНІКА №7: Маніпулювання українською самокритикою
Українці мають дуже сильний механізм самокритики (культура Майданів, свобода слова, відсутність культу вождя).
Москва це використовує так:
Беруть природну українську антикорупційну реакцію.
Трошки підсилюють її в сторону самоприниження.
Додають тези:
“ми ніколи не змінимося”
“війна зупиняє зміни”
“це наш національний код — корупція”
Це дуже українська за формою, але російська по суті операція.
ТЕХНІКА №8: Тіньова нормалізація “кавказського варіанту”
через ботоферми запускають:
“Може, нам потрібна сильна рука. Хтось, хто рознесе схеми. Україна не здатна сама очиститися.”
Це російська концепція “керованого авторитаризму як рецепту від корупції”.
Задача — зробити демократію винною у корупції, а не корупціонерів.
ТЕХНІКА №9: Підміна адресата гніву
Найгеніальніша операція РФ:
Замість того, щоб люди злостилися на:
1. Росію, яка стріляє по енергетиці →
злість переводиться на
2. Україну, бо “енергетика недобудована через корупцію.”
Mindich-скандал ідеально лягає в це.
Підміна ворога.
ТЕХНІКА №10: “Газлайтинг української надії”
TikTok та Reels — контент:
Відео з блекаутів
Поруч текст:
“А ви думали, що після Mindich буде краще?”
“Платити по $100M схемах — а ви без світла сидіть.”
Додають меланхолічну українську музику.
Це — емоційний саботаж, не аналітика.
ТЕХНІКА №11: Створення псевдо-“своїх” критиків
Це нове.
РФ штовхає в український сегмент псевдоантикорупціонерів, які говорять:
“Я волонтер/мобілізований/активіст, але…”
“Ми приречені, бо корупція всюди.”
“Не можна воювати за державу, яка краде.”
Це імітація своїх, щоб не звучало як пропаганда.
ТЕХНІКА №12: Координація хвиль часу
Росія робить хвилі коментування строго в моменти, коли:&a
Ось мій шо написав:
THE CORE OBJECTIVE
HE “довести, що Зеленський злодій.”
HE “похитнути репутацію НАБУ.”
“Війна – бізнес-проєкт оточення.”
ТЕХНІКА №2: цифровий фаталізм
ТЕХНІКА №3: Розрив суспільство ↔ армія
“За кого воюєте? За Mindich-схеми?”
Приклад:
Facebook і Instagram — ціль:
“Допомога йде в схеми, а не на зброю.”
Ботнети на Facebook роблять тонку річ:
Це піднімає їх у топ алгоритмічно.
“Країна гнила.”
“Немає сенсу боротися.”
“Усі крадуть.”
Москва це використовує так:
Додають тези:
“ми ніколи не змінимося”
“війна зупиняє зміни”
“це наш національний код — корупція”
через ботоферми запускають:
ТЕХНІКА №9: Підміна адресата гніву
Найгеніальніша операція РФ:
Замість того, щоб люди злостилися на:
1. Росію, яка стріляє по енергетиці →
злість переводиться на
Mindich-скандал ідеально лягає в це.
Підміна ворога.
TikTok та Reels — контент:
Відео з блекаутів
Поруч текст:
Додають меланхолічну українську музику.
Це — емоційний саботаж, не аналітика.
Це нове.
“Ми приречені, бо корупція всюди.”
ТЕХНІКА №12: Координація хвиль часу
rainbow2018• 14 ноября 2025
Ответ длявиктория7аас
За что можно поблагодарить Советчицу, так это за то, что с 22 года здесь зарегистрировалось невиданное количество выдающихся экономистов, социологов и политологов.
Концентрация экспертов на советчице выше даже, чем на первом кацапском канале
А главное, что вся эта ценная микрофлора и микрофауна тут под неусыпной охраной и в полной безопасности.
Всплеск их деятельности, совершенно случайно, каждый раз выпадает на дни после массированных обстрелов.
Именно тогда пул политологов и специалистов по всему на свете проявляют нечеловеческую активность, как живые дрожжи, брошенные в сельский уличный туалет
Читать пост, который я цитирую, было истинным удовольствием