Простецкая• 15 ноября 2025
В Дие уже есть 1000
Уже появилась заявка в Дие, так что девочки, подходим. Не стесняемся. Оформляем себе зимнюю 1000.
Головний кошак• 15 ноября 2025
Ответ дляБараболька
27 проц сушат петьке сухари.им фбр сша занялось за воровство и коррупцию
Думаю, що у частини з цих 20% (не 27), як у мене просто вибору не було. Бо не було графи проти всіх. Тому голосували за Пороха аби не за Зе
Головний кошак• 15 ноября 2025
Ответ дляБараболька
точнее уже не 27 проц а 7 проц страны за пецю.народ прозрел .петя полит труп и зек через 5 мин
Сподіваюсь, що так і буде.
Бараболька• 15 ноября 2025
стокгольмский институт изучения воен опубликовал отчет как до 19 г парашенко продавал наше оружие и технику
Девальвация• 15 ноября 2025
Ответ дляБараболька
7 листопада, 2025, 15:41
Україна відновлює експорт зброї
Девальвация• 15 ноября 2025
Ответ дляГоловний кошак
Зараз я отримую за тих, хто входив в 73% разом з іншими. Колективна відповідальність.
ви і є ними, навіть зараз.
До речі, поки ви на іудину тисячу облизуєтесь і виправдовуєте свою продажність))))
Молодці слуги, так і треба з продажними
Кожна посилка — з податком: як зміниться імпорт для українців у 2026 році
З 2026 року в Україні набувають чинності оновлені правила оподаткування міжнародних поштових відправлень. Відповідно до змін, безмитний ліміт на імпорт товарів для фізичних осіб буде скасовано, а всі посилки з-за кордону — незалежно від вартості — підлягатимуть оподаткуванню.
Раніше українці могли отримувати товари вартістю до 150 євро без сплати митних платежів. Тепер, згідно з новою редакцією Податкового кодексу, податок на додану вартість (ПДВ) у розмірі 20% буде застосовуватись до всіх імпортованих товарів, навіть якщо їхня вартість становить 5 чи 10 євро.
Крім ПДВ, може нараховуватись мито (10%) та акциз, якщо товар підпадає під відповідну категорію — наприклад, електроніка, косметика, алкоголь, тютюн або парфуми. Таким чином, загальне податкове навантаження на одну посилку може сягати 30–35% її вартості.
Молодці слуги, так і треба з продажними
Бойцовская• 15 ноября 2025
Ответ дляГоловний кошак
Яке гарне слово ’колективна’. Як колективна власність та колективний імунітет. Всі про це говорять, але ніхто в дії не бачив. Міфічно-маніпулятивні поняття.
Винні всі - отже, не винен ніхто. росіяни теж колективно відповідальні за війну, так нам кажуть? Продовжіть далі самі це твердження.
Пи Пи Пилюля• 15 ноября 2025
Ответ дляДевальвация
заспокоюйте себе, заспокоюйте, душіть того черв’ячка, що ще таки десь пошкрібує
Ничего у меня не шкребет,мне все равно на чужое мнение вообще
Девальвация• 15 ноября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Девальвация• 15 ноября 2025
Ответ дляБойцовская
ага, все колективне, а торби з прямокутними предметами - касиру піськограя
Пи Пи Пилюля• 15 ноября 2025
Ответ дляДевальвация
Вы думаете я не знаю, что писала?
Валите из темы, ваши бредни не интересы никому, я уже оформила, получу 3 к. и буду довольна
Девальвация• 15 ноября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вы думаете я не знаю, что писала?
вау, яка істерика)))) таки я права)))) так не цікаві, що біжите, хапаєте за штанину і виправдовуєтесь, виправдовуєтесь. Валіть собі в штани від задоволення, це більше пасує до вашої продажності копійчаної, ніж командувати іншим
Пи Пи Пилюля• 15 ноября 2025
Ответ дляДевальвация
А ваши деньги себе заберут чиновники в карман и подумают: какие лушпайки гордые,бедные и гордые
Девальвация• 15 ноября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
мої не заберуть, бо моїх там нема
а ваші вже забрали, поки ви в черзі за уявно халявною тисячею стояли. Причому доїти вас будуть постійно, а подачку дали лиш раз (див. п. 397)
І приспівувати ’обанули дурака на чотири кулака’... ой, на тисячу
а ваші вже забрали, поки ви в черзі за уявно халявною тисячею стояли. Причому доїти вас будуть постійно, а подачку дали лиш раз (див. п. 397) І приспівувати ’обанули дурака на чотири кулака’... ой, на тисячу
Пи Пи Пилюля• 15 ноября 2025
Ответ дляДевальвация
мої не заберуть, бо моїх там нема
Так вы же тоже будете платить ПДВ,без разницы,брали или нет тысячу
Простецкая
• 15 ноября 2025
Девочки, подходим. Не стесняемся. Оформляем себе зимнюю 1000.Д
Каляка маляка• 15 ноября 2025
А какой раздел?
У меня есть только ’национальный кэшбек’. ’Зимова підтримка’ - нет такого.
Пи Пи Пилюля• 15 ноября 2025
Ответ дляКаляка маляка
А какой раздел?
Сервисы
Не гоню• 15 ноября 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Удалено администрацией...
На себя в зеркало посмотри
Неужели действительно до сих пор есть люди, которые думают,что о них нет никакой цифровой информации. Паспорта нет? Свидетельства о рождении, инн или банковских карт? Давно обо всех уже информация есть
Простецкая
• 15 ноября 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Удалено администрацией...
Девочки, подходим. Не стесняемся. Оформляем себе зимнюю 1000.
Цигарний шланг• 15 ноября 2025
Ответ дляНе гоню
На себя в зеркало посмотри
Все в разных местах, а это в одном месте и отключается одной кнопкой.
Простецкая
• 15 ноября 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Не гоню• 15 ноября 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Какой кнопкой и что вам там могут отключить то? Вот что необразованность делает, чудеса просто...
Простецкая
• 15 ноября 2025
Ответ дляНе гоню
Простецкая
• 15 ноября 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Крим мій• 15 ноября 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Да тут большая половина обколотых, что вы от них хотите? мечтают попасть цифровой концлагерь И вообще перестать думать. проблема в том что мы попадём вместе с ними