Играю_на_кларнете• 15 ноября в 11:14

Тревожный сигнал из Варшавы: поддержку украинцев могут резко ограничить

Уже весной следующего года условия пребывания украинских беженцев в Польше могут значительно ухудшиться. Отказ в поддержке наших соотечественников является принципиальной позицией президента страны Кароля Навроцкого. Польский лидер подчеркнул, что больше не будет подписывать соответствующий законопроект.
Об этом сообщает издание Interia Wydarzenia.

В ходе собственного выступления, приуроченного к первым 100 дням президентства, Кароль Навроцкий заявил, что на данный момент он утвердил, хоть и с поправками, закон о поддержке украинцев в Польше. На подпись к нему эта законодательная инициатива поступила в августе. Однако она предусматривала предоставление безработным украинцам выплат по программе "800+". Речь идет о ежемесячных выплатах в размере 800 злотых, которые Польша начисляет для семей с несовершеннолетними детьми. Таким образом, по словам Навроцкого, ему пришлось наложить вето на этот законопроект.

Итак, польскому правительству пришлось пересмотреть инициативу. Только после этого она получила одобрение президента. Однако, как отметил польский лидер, в дальнейшем таких уступок от него ожидать не стоит. Подписанный Навроцким законопроект предусматривает продолжение временной защиты украинцев в Польше до 1 марта 2026 года.

"Я подписал закон уже второй раз, потому что не хочу быть президентом хаоса, но я подчеркнул, и когда нас смотрит премьер-министр и парламентское большинство, то напоминаю, что я подписал этот закон о помощи украинцам в последний раз", – подчеркнул Кароль Навроцкий.
Звоночек• 15 ноября в 13:04
Ответ дляМрію про пончик
Так их платят только тем кто работает, из налогов этих же работающих, а не с барского плеча
Сейчас платят всем. С июня 2026 только работающим
Звоночек• 15 ноября в 13:05
Ответ дляТирамісу на терасі
Шкода тих, хто з поважних причиин не може працювати, але сподіваюся, що таких людей продовжать підтримувати.
Кажуть що тільки тим у кого дитина інвалід. А так, дитина 1+ рік. Великам до ясель і гоу на працю.
Звоночек• 15 ноября в 13:09
Ответ дляволосатое стекло
Ниче, скоро им придется потрусить кошельки. Один раз они уже отказались, интересно получится ли теперь :
Согласно Миграционному пакту ЕС, страны должны либо принять установленное количество мигрантов, рассчитанное пропорционально населению и ВВП, либо заплатить 20 000 евро за каждого непринятого человека.

Однако Польша, Венгрия, Словакия и Чехия официально заявили, что не намерены участвовать в системе квот и не будут платить компенсационные взносы.

Ситуация обещает стать одной из ключевых тем в европейской политике в ближайшие месяцы.
Они говорять что приняли украинцев и с них хватит. А третий мир пусть дальше едет). Но мягко говорят, так чтобы дотации на их страну не прекратились
Телепузик• 15 ноября в 13:12
Ответ дляЗвоночек
Так у польок теж декрет рік а не до повноліття як в Україні у більшості
Пацелуйнитуда• 15 ноября в 13:12
Ответ дляMs. Скромность
Ну откройте темы трындычихи, это она постит.
Ну и где же они у неё разные? Все однотипные, всех вернуть, всех на фронт, все ухилянты, халявщики и т.д .
Звоночек• 15 ноября в 13:13
Ответ дляТелепузик
Звісно. Але якщо вже жінки звикли, то вже трудно відібрати. Жінка, яка не працює до 3 -6 років дитини вже навряд чи вернеться на свою працю.
Советничаю тут• 15 ноября в 13:20
Ответ дляИграю_на_кларнете
И это положительный сигнал для Украины.
Чем?
Советничаю тут• 15 ноября в 13:20
Ответ дляИграю_на_кларнете
Надо работать на украинскую экономику, а не польскую, иначе придется Бангладешь завозить
Завозите Бангладеш. Не Польшей единой
Советничаю тут• 15 ноября в 13:22
Ответ дляШкварочка
Я не ироль , тему не создавала. Я в Европе , и да. Мне тут плохо, я хочу домой
Так едьте. Можно подумать вас держать. Зачем эти п..здострадания?
Советничаю тут• 15 ноября в 13:23
Ответ дляНе рахую, а вважаю
У випадку Польщі суцільний популізм.
Українці у Польщі сплачують в рази більше, ніж Польща на них витрачає.
Якщо українці поїдуть додому, то полякам з Британії доведеться повертатись, щоб економіку Польщі підтримати
Ні, нехай завалюється. Треба трохи по писку їм трохи дати, як ото коту поганому
Кумася• 15 ноября в 13:24
Ответ дляШкварочка
На якому рівні мова?
на рівні, достатньому для роботи інженером-проектантом, інженером будови, помічником керівника будови або надзором будовляним. Ніколи ніякі рівні не перевіряла, польською спілкуюсь вільно
Миззери• 15 ноября в 13:26
Ответ дляИграю_на_кларнете
Что бы Мидичам больше досталось ?
Кумася• 15 ноября в 13:28
Ответ дляСкользкая
Тільки з мовним сертифікатом С1 була безкоштовна для іноземців
І що? Це відміняє безкоштовне навчання польською мовою? в мене син вчився польською мовою безкоштовно, закінчував українську школу з навчанням польською мовою. В принципі, його вступом займався чоловік, я в деталі аж такі не вникала, якраз тоді народила передчасно і були інші проблеми. Тим не менше, факт є фактом - для іноземців навчання польською мовою було завжди безкоштовне, якщо вони виконали вступні вимоги щодо рівня освіти
Губки-уточкой• 15 ноября в 13:29
Ответ дляТелепузик
Заспокойтеся :)- в Польщі більшість працює , а ті що не працюють не потребують 800+
Но не отказались от них ,тем не менее
Скользкая• 15 ноября в 13:32
Ответ дляКумася
В нас тема про те, що Польща відміняє пільги для українців. З початку повномаштабного вторгнення українці отримали доступ до освіти на рівні з поляками. Без вимоги ніякого сертифікату. Зараз ці пільги відміняють. Уже в цьому році вимагали сертифікат мови В2, через це дуже багато дітей не поступили. З наступного року зможуть вступати тільки з сертифікатом С1.
Кумася• 15 ноября в 13:33
Ответ дляШкварочка
Ви резюме там створили чи додали своє вже готове? Є там можливість додати своє, щоб нове не створювати?
я в шаблоні безкоштовному створила і додала вже готове. Але це ще в 2022 році було, я відтоді і не заходила туди) Бо пропрацювала трохи і поїхала додому. Може щось і помінялось з тих часів. А зараз періодично у них підпрацьовую, вже напряму домовляємось, все переманюють мене на постійну роботу. Втім, обставини складаються так, що після Різдва таки переїхати доведеться
Кумася• 15 ноября в 13:34
Ответ дляMs. Скромность
На эту тему)
ні, не на цю тему, а на тему стравлювання українців між собою. Щоб гризлись, як пси, і не піднімали очі вгору
Кумася• 15 ноября в 13:35
Ответ дляЗвоночек
+1)
Кумася• 15 ноября в 13:36
Ответ дляПацелуйнитуда
ще є Вітервпопі, близнюк однояйцевий
Кумася• 15 ноября в 13:41
Ответ дляСкользкая
Ще раз, і що? Як ви збирались без знання мови вчитись польською безкоштовно? В цьому році багато не поступили тому, що зміни прийняли запізно на фоті популістських передвиборних гасел. Не подобається безплатно із сертифікатом - ідіть на платне без, в чому проблема?
І ще одне: зараз в уряді йде розмова про те, що українські діти, котрі вчаться в польських школах і мають матуру з польської, не потребуватимуть сертифікату для вступу. В принципі, це логічно. Тому не треба тут заламувати руки наперед і кричати ’забрали’, бо по великому рахунку, поляки ще й самі толком не бачать кінцевого варіанту. Ждіть ряду і не нагнітайте ситуацію
Коварная Зая• 15 ноября в 13:43
Ответ дляXвостокрутелка
что и следовало ожидать, помощь везде сокращается
да нет там никакой помощи
боты реально достали уже

только ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
остальное все сам
Скользкая• 15 ноября в 13:48
Ответ дляКумася
Ще раз, для тупеньких. Пільга мати вільний доступ до вищої освіти для українських дітей з українськими середньоосвітніми документами була надзвичайною. Ніякі інші діти не мали такої пільги. І зараз її відміняють. Тема ж про це? Про відміну пільг?
Шкварочка• 15 ноября в 14:25
Ответ дляКумася
У вас ,мабуть, англ рівень є?
Ms. Скромность• 15 ноября в 14:25
Ответ дляКумася
Дурные люди и в темах про свекрух сруться, что с ними поделать.
Рогнеда Карповна• 15 ноября в 14:42
Что-то кажется, что подпишет
АсобеннАя• 15 ноября в 15:20
Тому навроцькому окрім як мусолити тему про українців більше нічим поділитися
Телепузик• 15 ноября в 15:25
Ответ дляГубки-уточкой
Но не отказались от них ,тем не менее

Так це дуже смішно читати і не розуміти прочитане
Мама Никитки-2• 15 ноября в 17:14
Ответ дляСкользкая
Неправда. Сертифікат на знання мови завжди був обовʼязковим . В цьому році дійсними були виключно сертифікати з державних установ. Діти просто не встигли другий раз перездати мову
Телепузик• 15 ноября в 17:57
Ответ дляМама Никитки-2
Так зміни внесені були влітку
А три роки зі статусом не вимагали сертифікатів
Скользкая• 15 ноября в 18:16
Ответ дляМама Никитки-2
Брєд. 22, 23, 24 роки діти вступали без жодних сертифікатів, тільки шкільний атестат+деякі вузи ще брали до уваги результати НМТ. Лише цього року почали вимагати сертифікат В2, і то це пільгова умова для українців. Якщо і її відмінять-то з наступного року вступ на безкоштовне навчання тільки з сертифікатом С1, як для всіх іноземців