Оле Лукойе• 15 ноября 2025

А все могло быть по другому в 2014

Если бы не проспонсировали Майдан Америкой и не выгнали Яныка все было бы совсем иначе. И не было бы этих смертей. Боже, как страшно подумать об этом.
Вам лучше жилось про Януковиче ?
ША! я прийшла!• 16 ноября 2025
Ответ дляНевловимий Джо
Вы забыли как люди хотели его разорвать на куски? Сколько ненависти и пропаганды было направлено против него? Это Вы так рассуждаете задним числом…а тогда кричали «убей гада»
Я так не кричала. Я была поражена тем, что гарантии конституции оказывается такой лопух... европейцы ему что-то там обещали... никогда такого не было и вот опять...
Чтооооооооооо?• 16 ноября 2025
Ответ дляОле Лукойе
«Ваші» це які ? Вы все ждете Маньку пишущую здесь за 10 рублей ? Поверьте, украинцы многие такого же мнения про 2014 и майдан
Відповідь автору чи авторці:

Якби проплачений німцями бордельний сифілітик тов. Членін не влаштував більшовицький переворот (тоді за рейтингом симпатій населення імперії були есери, а не більшовики з їхніми сраними 4%) то не було б подальшої радянщини та червоного терору і як наслідок тов. Сраліна

Якби тов. Сралін не дав команду через Комінтерн у Берлін об´єднатися лівим та комуністам у парламентську коаліцію після виборів, то Гітлер з його НСДАП не прийшли б до влади і не проголосили б з Веймарської Республіки - Третій Райх

Якби тов. Сралін не висував три ешелони наступальних військ на заході України та Білорусі у травні-чернві 1941 року, то гітлерівці не ломанулись би на терени радянської імперії і не було б 28 млн загиблих радянських мешканців у тій війні ......

І це я ще не згадую пакт Сраліна-Гітлера у серпні 1939-го ..

Тому, авторе, давайте ви не будете тут влаштовувати ’якби та якби ....’ бо вже набридли постійні ватно-антимайданні вскукурікування у темах.
Завжди недо...• 16 ноября 2025
Ответ дляБабайко
Удалено администрацией...
Дякую.Цього не бачила.
df364tye3• 16 ноября 2025
лично мне , да ,,,
но это было временное , переходное явления ,,,
сколь веревочка не вейся ,,,
так что особо не печальтесь ,,,
несколько лет плюс, минус не чего бы, не дали, не решили ,,,
все закономерно ,,,
Сарафанное радио• 16 ноября 2025
Ответ дляКатастрофа
Однозначно было лучше. Коррупция меньше и не было войны.
Да уж у людей то ли память, то ли мозг как у рыбок ((
Сарафанное радио• 16 ноября 2025
А как бы мы заммечательно жили если бы ср*ного яныка вообще не выбрали!
Баба Йога• 16 ноября 2025
Ответ дляPrervana
Лучше было как минимум потому, что не было войны
Не только из -за войны , а в принципе было лучше. Была стабильность.
тогдалия• 16 ноября 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Адекватні?
Ви?
Раби барачні.
Рабы это вы. Людишки, просравшие такую страну. Живите теперь с этим
Завжди недо...• 16 ноября 2025
Ответ длятогдалия
Прямо СРСР завоняло!Ф-у-у
тогдалия• 16 ноября 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Прямо СРСР завоняло!Ф-у-у
Удалено администрацией...
Завжди недо...• 16 ноября 2025
Ответ длятогдалия
Удалено администрацией...
тогдалия• 16 ноября 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Удалено администрацией...
Правда глаза колет? ну ну.
Завжди недо...• 16 ноября 2025
Ответ длятогдалия
Правда глаза колет? ну ну.
Удалено администрацией...
Тюрюнь_Тюнь• 16 ноября 2025
Ці тварюки напали би при любому розкладі...
lilul990• 16 ноября 2025
Не знаю, путін точив зуб на яника і між ними не було порозуміння. Путін був сердитий на нього за зближення з європою. Він тоді в Крим приїхав до байкерів перед майданом і тупо ігнорив яника який ждав його як пес і зустрічі з ним. У них криза була і так в стосунках
тогдалия• 16 ноября 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Удалено администрацией...
Пожинай
lilul990• 16 ноября 2025
А взагалі автор, побачивши систему зсередини я вам скажу шо проблема не в майданах і т.д.

Є нації які здатні до державотворення, а є такі як ми.

Козаки тікали від домашніх справ і побуту на січ бо їм було скучно і вони хтіли драйва. Складна стратегічна скучна робота побудови законного государства з правильними механізмами противаг це скучно нам і складно. Планувати шось і строїти складні стратегічні конструкції - де тут двіж і драйв?

Бистро вкрасти, обагатитись і втекти за кордон це наше.
Гидроусилитель руля• 16 ноября 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
або використовували би нас для нападу на іншу країну
Гидроусилитель руля• 16 ноября 2025
Ответ дляlilul990

дивне у вас уявлення ’тікали від побуту’. Тоді до Америки теж європейці ’тікали від побуту’?
lilul990• 16 ноября 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Я Америку за приклад не беру. Сша тіки тому процвітає шо грабить і збирає слівки

Уже трампу шкода християн в Нігерії. Ну ну. Це так само як вони шукали біологічну зброю в Іраці. А найшли нафтодтбувні інтереси
lilul990• 16 ноября 2025
Ви подивіться на деяких українців- Німеччина їм скучна і строга, сильно правильна, польша не така.

Але це страны які вміють у довгу нудну стратегію і державотворення. Саме тому нам там і скучно. Ми не привчені до порядку

Нехай хоть 10 майданів буде, вони нічого не змінять
Чтооооооооооо?• 16 ноября 2025
Ответ дляlilul990

Ви у НІмеччині?
lilul990• 16 ноября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ви у НІмеччині?
Я в Україні
Чтооооооооооо?• 16 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Я в Україні
У Німеччині краще ставлення у людей до одностатевого сексу аніж у нас.
lilul990• 16 ноября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
І шо?
Чтооооооооооо?• 16 ноября 2025
Ответ дляlilul990
І шо?
Бо наприклад у мене є партнер по анальному сексу, я актив, він пасив і я раз на місяць його користую, своє очко тримаю незайманим, попри те що я люблю жінок і маю з ними секс.
І от скажи це комусь у нас і скажи це комусь у німців, реакції будуть різні я вважаю.
Завжди недо...• 16 ноября 2025
Ответ длятогдалия
Пожинай
Удалено администрацией...
Настасья Пицун• 16 ноября 2025
Ответ дляЗадолбулька
При Кравчуку і Кучмі ще нормально жилось і в совку теж. Верніть совок…
Без війни завжди краще
Не вигадуйте. При Кравчуку і Кучмі бідність була, зарплати місяцями не виплачувалися.
Чтооооооооооо?• 16 ноября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Ще з приводу невиплат страйки та забастовки шахтарів були, усі це бачили.
ОливьЕЖечка• 16 ноября 2025
Капец, какие-то зэки в теме - одни ругательства и анал. На зоне по ночам интернет дают что ли