Квітка Миру• 16 ноября в 11:06

Wowcamp чиї діти були?

Поділіться відгуками, будь ласка.
бЭйбА• 16 ноября в 11:31
Мій був. Дітям сподобалось, в захваті.
Мені не все сподобалось в організації. В перший день їх поселили в номери десь ближче до 18. А в останній вони залишили номер десь о 10. При тому що автобус був о 19. Але діти в цьому проблему не побачили
автор Квітка Миру • 16 ноября в 11:42
Ответ длябЭйбА
Мій був. Дітям сподобалось, в захваті.
Ваш був в зимовому чи в інший часрозселення було за віком/статтю?
бЭйбА• 16 ноября в 14:27
Ответ дляКвітка Миру
В осінньому був.
Так, за віком/статтю. + мій їздив разом з однокласником, то їх разом поселили
автор Квітка Миру • 16 ноября в 14:28
Ответ длябЭйбА
В осінньому був.
Дякую за інформацію